Skocz do zawartości
hevi

przednie halogeny do b5(3b)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

 

Kolejna rzecz, która mnie interesuje. W moim egzemplarzu klosze ww. reflektorów są troszkę "zmatowione", podejrzewam, że z racji intensywnej eksploatacji. Przy demontażu atrapek wokół reflektorów wyraźnie widać różnicę pomiędzy częścią klosza osłoniętą kratką i częścią odsłoniętą. Klosz w tym miejscu jest wyraźnie "porowaty" i mniej przejrzysty. Macie jakiś wypróbowany sposób na odzyskanie "gładkości" klosza, czy po prostu nie przejmować się tym za bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie halogenów czy ma ktoś w soim 3B halogeny takie jak w 3BG czy wogóle jest taka opcja aby były osobno montowane a nie zespolone razem z lampą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie halogenów czy ma ktoś w soim 3B halogeny takie jak w 3BG czy wogóle jest taka opcja aby były osobno montowane a nie zespolone razem z lampą.

Poszukaj na forum...był już o tym temat.

W 3B nie było takiej opcji, ale można kupić jakieś fajne zamienniki w kratki, jeśli dobrze pamiętam. :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie halogenów czy ma ktoś w soim 3B halogeny takie jak w 3BG czy wogóle jest taka opcja aby były osobno montowane a nie zespolone razem z lampą.

Są proszę bardzo.

2524angeleyesmitblende3py8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piękny :ok: To Twój czy znalazłeś gdzieś na necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harry znalezienie takich kratek pod halogeny takie jak są w 3bg graniczy z cudem... można wstawić od tauranta do 3B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzaiłem niedawno B5 3B z takimi halogenami, tylko były dośc amatorsko zamocowane, w kratce były powicinane otwory i tam jakoś zamocowane lampy - brzydko to wyglądało z bliksa, z daleka ładny efekt

 

w 3BG ładnie to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomxes

Witam,

Szukam już od jakiegos czasu i nie moge znalezc maskownicy pod przednie halogeny do paska b5(3b). Zakup zamych lamp nie wydaje mi sie problemem, ale skad wziasc maskownice pod lampy? Moze ktos zna jakiegos dystrybutora lub sprzedawce tych czesci?

Pozdrawiam,

TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja osobiście nie spotkałem B5 (przed liftem) z halogenami w zderzaku. Mój ma halogeny w lampach. Takie maskownice to chyba trzeba by było na sztukę zrobić. Może przerobić taką od b5 po liftingu. W zasadzie to sam się też chyba rozejrzę i pomyślę zamierzam sobie sprawić zespolone soczewki a one chyba nie mają w sobie halogenów. (chyba).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamierzam sobie sprawić zespolone soczewki a one chyba nie mają w sobie halogenów. (chyba).

Nie, nie mają

 

Witam,

Szukam już od jakiegos czasu i nie moge znalezc maskownicy pod przednie halogeny do paska b5(3b). Zakup zamych lamp nie wydaje mi sie problemem, ale skad wziasc maskownice pod lampy? Moze ktos zna jakiegos dystrybutora lub sprzedawce tych czesci?

Pozdrawiam,

TM

Temat kilkukrotnie omawiany na forum

_wyszukiwarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B tylko na rynek US mialy halogeny w zderzaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na Ebay.com takie halogeny z maskownicami koszt z wysyłką około 330zł .Jak jesteś zainteresowany to szukamy i kupujemy dwa kpl.Tańsza wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomxes
Widziałem na Ebay.com takie halogeny z maskownicami koszt z wysyłką około 330zł .Jak jesteś zainteresowany to szukamy i kupujemy dwa kpl.Tańsza wysyłka.

 

330zl - jak dla mnie dobra cena, z checia za nie tyle zaplace, o ile ktos je tutaj zgodzi sie wyslac zza oceanu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość edomek

helo

w razie czego jesli gosc ma wiecej kompl. to tez sie pisze

teraz jeszcze jedno czy zolta zarowka nie rozswietla lepiej mgly niz biala/

chodzi o robienie sie tzw, sciany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razie co to Preziu tez by sie pisal na takie halogeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy te halogeny z kratką od VW Touran zapasują do Passata B5 98r. bo nie jestem pewien.Dzięki bardzo pozdrawia.261758358gk9.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na ebayu komplet do 3B - halogenki + nowe kratki. Towar z Hongkongu za 4,99$ +60$ przesyłka. Wczoraj dostałem info, że wysłali, więc za 7-14 dni będę miał ją w domu.

Zobaczymy czy kratki pasują? ...... :?: Dam znać jak dojdą i foty zamieszczę. Zamieszczam póki co fotkę z aukcji a3_2.JPG

 

W sumie próbuję zagospodarować wolne przyłącze "halogenowe" po przeróbce lamp - miałem H7+H4 i wymieniam na Angeleys'y z FZ-Automotive (H7+H7), więc przeciwmgielne w zderzaku - jak znalazł (bez przeróbek instalacji i wymiany przełączników). I ich fotki DSCF0599.JPGDSCF0606.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chciał halogeny- o to sposób na nie :rotfl:

IMG_0132_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności