Skocz do zawartości
hevi

przednie halogeny do b5(3b)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Był też poruszony problem IC, bo wtedy halogen go przysłoni. A gdyby tą osłonę plastikową od IC zdemontować? I jeszcze jedno z drugiej strony są klaksony czy halogen od fabii się tam zmieści na głębokość i na szerokość? Jeżeli tak to sam sobie takie halogenki zakładam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halogen i klaskon - to już znacznie zmniejszy przepływ powietrza do IC

 

Jeśli już chcesz halogeny założyć to proponował bym klakson przenieść w inne miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaksony nie przeszkadzają, jest tam dość dużo miejsca więc możesz być spokojny. Gorzej jest właśnie z drugą stroną - zasłonięty IC, ale już to wszystko mam rozkminione i jak będzie chwila czasu to przerabiam ten kołnierz który doprowadza powietrze do IC i będzie ono do niego dopływało spod zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i będzie ono do niego dopływało spod zderzaka.

 

wraz z kamykami i innym syfem :) można w ten sposób załatwić sobie IC

 

może jeszcze pomyśl nad czymś takim http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=137765&postcount=56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze pomyśl nad czymś takim http://forum.vw-passat.pl/showpost.p...5&postcount=56

nad tym też już pomyślałem... krateczka już leży w domu, wiadome ze ten dolot nie będzie bez żadnych udziwnień, przy jego wlocie mam zamiar założyć jakiegoś drobnego siateksa żeby właśnie obronić IC przed kamykami. A w każdym razie jakoś to będzie musiało być, jak tak będzie źle to będę myślał nad czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratujcie koledzy !! Teraz ja szukam kratki na halogeny do B5 (3B) pod zderzak :( wiecie skąd można ściągnąć takie cudo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo bajer...halogeny 15 dolców a wysyłka 40:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 55 $ kratka + halogeny to się opłaca .Ja byłbym chętny na takie coś tylko nigdy nie kupowałem na ebay-u :( Może więcej osób chciałoby kupić taki zestaw ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz była taka lista robiona i to chyba nawet od tego gościa z hong kongu, ale jakoś nie można było się z nim dogadać. Ale jak by co to piszę się na oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te od Fabii to naprawdę dobre rozwiązanie. Jak widzę to zamienniki kosztują po 35 PLN za szt. Teraz jak sądzę kratki trzeb przycinać. Bo o przeróbce wlotu IC nie wspomnę - czy się mylę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie sobie na brytyjski ebay... koszt 45 funtow

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310106712963&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

i nie trzeba płacić cła...

 

Tylko martwi mnie że przestrzenie pomiędzy żeberkami są wypełnione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie sobie na brytyjski ebay... koszt 45 funtow

 

tyle, że te halogeny wyglądają jak halogeniki sufitowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestrzenie pomiędzy żeberkami są wypełnione...

icek ci się udusi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się adams.u nas jest bardzo wąski wlocik do intercoolera i bez przeróbki dolotu nie dostanie się tam powietrze.moze po udoskonaleniu dolotu by mozna pomyśleć nad halogenem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też o tym problemie pomyślałem :/ w temperaturze 10-22 stopni auto idzie zajeb**** a w dni gorące tzn 25-32 stopni zachowuje się jakby stracił z 15-30Nm(nie porównywałem przyśpieszenia na stoperze).Co będzie gdy zamkniemy mu dopływ zimnego powietrza do IC ;)

 

Jeżeli coś sensownego wymyślimy i znajdziemy ofertę to piszę się na halogeny z kratkami (mam nadzieje że inni też ;) ).Ja i tak potrzebuje to w celach stroboskopu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś spotkałem paska z takimi halogenami, nie wiem z czego są rzeźbione (być może z audicy) ale poza widocznymi nitami prezentują się nieźle ;)

 

dsc00633odh.th.jpg dsc00634i.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosyc ciekawy patent...jak by to jeszcze troszke dopracować to by się świetnie prezentowało tylko skąd to wziąć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę też ten siatex psuje efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niedzielnym "bliskim spotkaniu" z psiakiem na drodze (niestety cało z tego nie wyszedł), też potrzebuję kratki, ale ORYGINALNEJ :), tzn. pełnej, bez dziur na halogeny. Strona prawa - przed pasażerem. Pytanie zamieszczam tutaj, bo może ktoś z Was montował halogeny i mu taka kratka zbywa. Są niby na allegro ale może ktoś z W-wy lub Lublina chciałby sie takiej pozbyć - chętnie przygarnę ;)

20090921.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności