Skocz do zawartości
hevi

przednie halogeny do b5(3b)

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk_

 

zderzak jest jak kazdy inny tylko same kratki z halogenami sie montuje.

Dzieki spytam go co i jak

 

Żeby było dokładnie-tak zrobiony zderzak (chodzi o kratki i hal.)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co tu widać to jest jakaś chińska lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co tu widać to jest jakaś chińska lipa.

 

Być może,ale na aucie prezentuje się całkiem nieźle ;) Mi się podoba,rzecz gustu-o wykonaniu się nie wypowiadam bo tego w rękach nie miałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a23be8a6e34e38fmed.jpg

 

ja kiedys kupiłem cos takiego,wizualnie mi sie podoba,swieci pewnie kiepsko ale nie o to mi chodziło,lezy juz z rok ale nie mam czasu sie za to zabrać hihi.Zawsze mozna zapodac jakąs soczewke + zenka i bedzie trawe na rowie palic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja natomiast mam trochę inny problem ale związany z halogenami więc pozwoliłem sobie się podpiąć a mianowicie wracałem sobie kiedyś do domu we mgle nocą więc pomyślałem włączę halogeny pamiętając, że w asterze F od mej rodzicielki całkiem przyzwoicie poprawiało to widoczność zatem włączam a tu rozczarowanie świecą prawie że pod auto jakbym karku nie naciągnął to wcale bym nie zauważył, że się świecą, pytanie moje jest takie czy to jest normalne czy jest jakiś problem z tymi halogenami i co mogło by im pomóc dodam że to są ori. halogeny w B5 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ja natomiast mam trochę inny problem ale związany z halogenami więc pozwoliłem sobie się podpiąć a mianowicie wracałem sobie kiedyś do domu we mgle nocą więc pomyślałem włączę halogeny pamiętając, że w asterze F od mej rodzicielki całkiem przyzwoicie poprawiało to widoczność zatem włączam a tu rozczarowanie świecą prawie że pod auto jakbym karku nie naciągnął to wcale bym nie zauważył, że się świecą, pytanie moje jest takie czy to jest normalne czy jest jakiś problem z tymi halogenami i co mogło by im pomóc dodam że to są ori. halogeny w B5 3BG

 

Przy halogenach jest regulacja-podkręć je nieco w górę.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy halogenach jest regulacja-podkręć je nieco w górę.Pzdr.

Hmm myślałem że niema regulacji bo nawet pojechałem z tym do ASO VW i powiedzieli że to jest na stałe ale skoro piszesz że jest to poszukam dzięki za podpowiedź dam znać jak coś znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm myślałem że niema regulacji bo nawet pojechałem z tym do ASO VW i powiedzieli że to jest na stałe ale skoro piszesz że jest to poszukam dzięki za podpowiedź dam znać jak coś znajdę.

 

Kombinejszon i będzie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No jakoś mnie to nie przekonuje,wg opisu posiadają wszystko to,co takie same za 60 zeta ;) Moim zdaniem lepiej kupić ori używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz do B5 przed liftem takie orginalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz do B5 przed liftem takie orginalne ?

 

Tu Cię zaskoczę-są ;) Ale możesz ich szukać w USA ewentualnie chyba Kanada...Tam wychodziły Passki z halogenami w zderzaku.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to za 10 lat na szrocie w polsce pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał waldek1500 Zobacz post

A masz do B5 przed liftem takie orginalne ?

Tu Cię zaskoczę-są Ale możesz ich szukać w USA ewentualnie chyba Kanada...Tam wychodziły Passki z halogenami w zderzaku.Pzdr.

Były w passatach produkowanych na Chiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Były w passatach produkowanych na Chiny

 

Z tym że wydaje mi się że nieco inaczej wyglądały wizualnie,ale fakt-były.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passatfbchina.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy te kratki z halogenami z B5 FL będą pasowały w miejsce kratek z pasata B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy te kratki z halogenami z B5 FL będą pasowały w miejsce kratek z pasata B5

 

Rzeźba...Jak by pasowało to podejrzewam że większość z nas by je miała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy przednie światła przeciwmgielne, te w kloszach standardowych, były montowane standardowo w B5 przed liftem?

Pytam bo u mnie jak sie raz wygągnie przełącznik to nic się nie dzieje z przodu, przy drugim odpalają się tylne mgłowe.

Przeglądałem to forum i w kilku miejscach sugerowano że uszkodzenie przełącznika? nie wiem czy szukać tam usterki czy może nie każdy pasek to miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każdy miał... były dwie wersje lamp przednich z przeciwmgielnym i bez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności