Skocz do zawartości
hevi

przednie halogeny do b5(3b)

Rekomendowane odpowiedzi

to bedzie pasowało bez dłubania w pasztecie??

dzwoniłem do gościa i stwierdził dość niepewnie, że pasować nie będą...bardziej jednak ufam wam więc niech się ktoś wypowie;)

Edytowane przez kasfalt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halogenów jeszcze nie mam ale przełącznik juz nabyłem:) może wie ktoś pod które piny trzeba się wpiąć żeby śmigały przednie halogeny?? nie wyjmowałem jeszcze starego.

Jeżeli jest o tym inny temat to prosze o linka.

przełącznik zakupiony wczoraj od tego gościa http://allegro.pl/passat-b5-przelacznik-wlacznik-swiatel-i1418802623.html

halogeny pewnie od skodzianki wsadze ale temat audi tez interesujący aczkolwiek droższa zabawa

Edytowane przez kucyk_323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te z ebaya jak dla mnie ta kratka wcale nie pasuje do paskow..a te od a4 jak wyciac miejsce na nie zeby wygladaly ladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to bedzie pasowało bez dłubania w pasztecie??

dzwoniłem do gościa i stwierdził dość niepewnie, że pasować nie będą...bardziej jednak ufam wam więc niech się ktoś wypowie;)

 

Będą pasowały-po drobnych modyfikacjach.

 

 

 

a te od a4 jak wyciac miejsce na nie zeby wygladaly ladnie?

 

Wycina się poprostu zewnętrzny kawałek kratki i montuje halogen z obudową z A4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
halogenów jeszcze nie mam ale przełącznik juz nabyłem może wie ktoś pod które piny trzeba się wpiąć żeby śmigały przednie halogeny?? nie wyjmowałem jeszcze starego.

Jeżeli jest o tym inny temat to prosze o linka.

przełącznik zakupiony wczoraj od tego gościa http://allegro.pl/passat-b5-przelacznik-wlacznik-swiatel-i1418802623.html

halogeny pewnie od skodzianki wsadze ale temat audi tez interesujący aczkolwiek droższa zabawa

prosze oto schemat

 

wcznikpu4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może takie halogeny ? http://allegro.pl/halogeny-soczewkowe-z-homologacja-soczewki-dlaa-i1484192747.html ja mam bardzo podobne ale cale pordzewiałe i nie wiem czy te też rdzewieja czy z moimi cos jest nie tak?

 

Szczerze?Wywal to badziewie i kup coś normalnego...Nie dość że to nie świeci to jeszcze nie wygląda :hyhy

Przecież to niema za wiele wspólnego z halogenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy coś normalnego?:)

 

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

 

Widzę u Ciebie... od fabii?:) Jak świeca?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy coś normalnego?:)

 

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

 

Widzę u Ciebie... od fabii?:) Jak świeca?:)

 

Te "halogeny" co masz to ogólnodostępny towar w marketach-miałem takie same 11 lat temu w maluszku ;)

Mam z Fabii-świecą :ok ale zawsze możesz dopasować z Audi A4 razem z kratkami :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że od fabii to takie http://allegro.pl/halogen-halogeny-skoda-fabia-2000-04r-lewy-i1491596041.html ?:) a a4, może mi podesłać link?:)

 

To są podróby-jak chcesz to lepiej kup używki ori bo te Ci zardzewieją po miesiącu...A z Audi np takie http://allegro.pl/audi-a4-8e0-oryginalne-halogeny-kratki-i1456952977.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to a4 i pasie maja takie same te kratki czy trzeba cos wyrzeźbić?:) I czemu pordzewieją jak są plastikowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to a4 i pasie maja takie same te kratki czy trzeba cos wyrzeźbić?:) I czemu pordzewieją jak są plastikowe?

 

Są tak syfiaste że woda się dostaje i odbłyśnik 'znika' w przeciągu około miesiąca :hyhy

Kratki z Audi pasują prawie idealnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te od Audi niestety ale kosztuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko te od Audi niestety ale kosztuja...

 

To fakt ale za to naprawdę daja radę :ok

Czasami lepiej zainwestować i mieć światło przed autem niż później narzekać...Sam zaczynałem od podróbek-nie opłacało się :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie muszą ładnie wyglądać przede wszystkim:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pasują prawie idealnie

Co konkretnie kryje się pod słowem "prawie" ?? :-) Dość mocno w paździochu niestety doskwiera brak przeciwmgielnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście się zgodzę z Patrykiem, że te z allegro nie świecą....:) u mnie nie widać czy są włączone czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było, obserwuje od jakiegoś czasu coś takiego tu

jest to coś warte??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że będzie widoczna różnica w kratkach z tą środkową gdyż ta ma szersze te szczebelki ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności