Skocz do zawartości
hevi

przednie halogeny do b5(3b)

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-oryginalne-halogeny-kratki-i1456952977.html na ktoś zdjęcie passata z tymi halogenami? widzę, że kształt trochę odbiega ale nie wiem czy bardzo? wysokość jest taka sama?

 

Pasują zajebia*zczo ;) Fotek póki co u nas na forum nie widziałem ale na niemieckim owszem :hyhy Jak znajdę to wrzucę je tutaj,chyba że wcześniaj sam to wreszcie zamontuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasują zajebia*zczo ;) Fotek póki co u nas na forum nie widziałem ale na niemieckim owszem :hyhy Jak znajdę to wrzucę je tutaj,chyba że wcześniaj sam to wreszcie zamontuję :)
a co sądzisz o tym http://moto.allegro.pl/audi-a4-04-08-orginal-i1471229120.html przy pasuje to do mojego paska ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym brał-i bym szybko montował jutro ;)

z tym że jest to za jedną stronę cena a koleś nie sprzedaje osobno więc łączny koszt 325zł nie stać mnie na razie na to :nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam nadal i cos mi sie wydaje ze poleca od fabisi,ale ja mam zrypa i tak jeszcze wsadze ledy tylko ten icek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LED'y ala do jazdy dziennej?Czemu nie,wygląda to ciekawie-widziałem ostatnio taki patent w Focusie.Ale pamiętaj-nie jest to dopuszczone do ruchu.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie jest?z homologacjia sa dopuszczalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie jest?z homologacjia sa dopuszczalne

 

Pisałem o LED'ach wpakowanych w halogen-a to odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób zakładających halogeny od fabii, skąd wzieliście złączkę do ich podłączenia bo w serwisie 33zł /sztuka;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób zakładających halogeny od fabii, skąd wzieliście złączkę do ich podłączenia bo w serwisie 33zł /sztuka;/

 

Możesz dać na konektorach.Jak chcesz oryginalne złączki to najlepiej z jakiejś używanej instalacji z Fabki.Z innej Skody też może podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem o LED'ach wpakowanych w halogen-a to odpada.

 

Ja mam właśnie w miejsce halogenów zainstalowane ledowe światła dzienne od Fabii - mają "normalną" niemiecką homologację, solidne wykonanie Hella no i idealnie pasują do Passata - są owalne, tak samo jak oryginalne halogeny.

 

Halogeny nigdy mi się nie przydały dlatego bez żalu zamieniłem je na światła dzienne.

 

Wtyczki a które pyta Kukizb5 są łatwo dostępne na każdym szrocie, tyle że nie należy szukać wtyczek od halogenów bo te mało która skoda ma a od silniczków regulujących wysokość świateł które są chyba w każdym aucie - to są dokładnie takie same 3-pinowe wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie w miejsce halogenów zainstalowane ledowe światła dzienne od Fabii - mają "normalną" niemiecką homologację, solidne wykonanie Hella no i idealnie pasują do Passata - są owalne, tak samo jak oryginalne halogeny.

 

Halogeny nigdy mi się nie przydały dlatego bez żalu zamieniłem je na światła dzienne.

 

Wtyczki a które pyta Kukizb5 są łatwo dostępne na każdym szrocie, tyle że nie należy szukać wtyczek od halogenów bo te mało która skoda ma a od silniczków regulujących wysokość świateł które są chyba w każdym aucie - to są dokładnie takie same 3-pinowe wtyczki.

 

Powtarzam raz jeszcze-LED'y żarówki,żeby mnie wreszcie wszyscy zrozumieli :hyhy O złączkach pisałem powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłem taki zderzak na allegro z halogenkami do b5

http://allegro.pl/okazja-nowosc-vw-passat-b5-kompletny-zderzak-i1585924570.html

fajne może gdzieś by się znalazła sama taka kratka.

 

Kolega sejo20 ma taki.Zapytaj go o opinię w tym temacie.Samej kratki z tego co mówił nie da się kupić.Jeżeli są-bo widziałem nieco zbliżone wizualnie to badziewne,niepasujące do zderzaka Chińskie.

 

 

 

A ja zamówiłem te http://allegro.pl/nowe-halogeny-led-skoda-fabia-ii-fl-rs-2011-i1561490496.html zobaczymy co z tego mi wyjdzie.Jutro może dojdą.

 

To nie są halogeny a światła do jazdy dziennej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie są halogeny a światła do jazdy dziennej

 

Dokładnie mi oto chodzi,światła do jazdy dziennej w miejsce niepotrzebnych halogenów.

 

 

 

 

 

MÓJ PASSAT

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=100652

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mi oto chodzi,światła do jazdy dziennej w miejsce niepotrzebnych halogenów.

 

Powinny pasować,wygląda to ciekawie-to już mogę Ci powiedzieć bo widziałem taki bajer "na żywca" :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie kratki ale do mojego paska nie pasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności