Skocz do zawartości
hevi

przednie halogeny do b5(3b)

Rekomendowane odpowiedzi

Było wcześniej. Wejdą, ale jakość niska, dodatkowo niezbędne spore przeróbki.

Za tą kasę, nie warto.

 

powodzenia zwlaszcza przy twoim silniku tylko zdaj pozniej relacje z tego jak ugotowales auto

Nie ma co straszyć, ale trzeba je przerabiać. Może to kwestia stylu jazdy, ale ja różnicy nie widzę, nawet przy temperaturze otoczenia na poziomie 40 stopni.

 

Wejdą ale są brzydkie i nie pasują w miejsce oryginalnych kratek.

Brzydkie czy ładne to kwestia gustu, do zderzaka pasują. Faktem jest, że są kiepsko wykonane, trzeba wycinać żeby powietrze przepływało, nawet po przeróbkach świecą pod zderzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak trzeba coś poprawiać to już chyba po rzeźbie i założyć soczewkę na halogen tylko szukam halogenów z wtyczkami :( i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdą jeszcze inne ale wam nie powiem dopiero jak założę do swojego to wtedy zobaczycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekam na Twoj pomysł :)

Ja caly czas mysle o halogenach od b5 FL czy tego nie da sie przerobic. Moze mi ktos podpowie jak z tymi kratkami jest sa wieksze mniejsze ?? inny kształt ?? Ktoś cos wie na ten temat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a co myslicie o takich halogenach http://allegro.pl/halogeny-skoda-fel...255955826.html

moze ktos juz sie tym bawił ??

 

 

 

Całkiem niezłe te halogeny, ciekawe czy podejdą do paska

Edytowane przez nakonr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To może ja się teraz pochwalę. Za pomysłem jednego z członków forum i u mnie zagościły halogeny z Fabii. Nowa instalacja z przekaźnikiem podłączona. Jak do tej pory wszystko działa, tylko lampy główne wyglądają teraz jakoś dziwnie.attachment.php?attachmentid=40770&stc=1&d=1290349808

21112010163.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i miło,wygląda :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda bardzo fajnie i podejrzewam ze świeci równie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeci lepiej niż główne lampy. Teraz muszę i te wymienić. Mała uwaga. Jak tniecie te maskownice to używajcie noża, bo wyrzynarką tylko szkody można narobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweliewelina, a masz moze jakies foty z prac nad montazem tych halogenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie robiłem. Trudnego nic nie ma. Dobrze wymierzyć miejsce montażu i estetycznie dociąć kratki i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
paweliewelina, a masz moze jakies foty z prac nad montazem tych halogenów

 

Po pierwsze dokładnie wycięcie w kratkach,nie musi być super ciasno ;)

Uchwyt:zwykła,grubsza blacha w prostokąt,przykręcona do halogenów-musi być przedłużka bo główne mocowanie jest przykręcane do wzmocnienia zderzaka,przynajmniej tak jest u mnie.Możesz je zrobić z płaskownika który trzeba zagiąć w dwóch miejscach-w dwie różne strony.Gdzieś na forum wrzucałem rysunki poglądowe ;) Instalacja elektryczna też musi być na nowo zrobiona,chyba że miałeś w oryginalnych reflektorach halogeny.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie 9 tematu macie fotki jak rozwiązałęm mocowanie, jak świeci też są zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na stronie 9 tematu macie fotki jak rozwiązałęm mocowanie, jak świeci też są zdjęcia

 

Post #171 i #180.Podawaj nr posta bo nie każdy ma standardowo ustawioną ilość postów na stronę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne te od fabii , pomyślę nad kupnem po zimie :D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to co zadnych innych jak od fabi nie da rady wstwic? ja szukam i nic nadal tylko te od fabi jak Wy tak piszecie...a nie mozna zupelnie nic wstawic w te kratki? ze po tak dlugim byciu na rynku passak b5 nikt nie wyprodukowal halogenow, przeciez w ori hella soczewka nie ma halogenu...w starych lampach mialem a tu proze taki zonk.. a mgly teraz jak w lodnynie i jak tu jezdzic tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, to co zadnych innych jak od fabi nie da rady wstwic? ja szukam i nic nadal tylko te od fabi jak Wy tak piszecie...a nie mozna zupelnie nic wstawic w te kratki? ze po tak dlugim byciu na rynku passak b5 nikt nie wyprodukowal halogenow, przeciez w ori hella soczewka nie ma halogenu...w starych lampach mialem a tu proze taki zonk.. a mgly teraz jak w lodnynie i jak tu jezdzic tak....

 

Halogeny VW wyprodukował-w wersji US i Kanada,pisałem o tym wielokrotnie.Jak chcesz to pokombinuj nad halogenami z Audi A4-pasują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk mozesz podaj jakis link do aukcji z tymi od a4 co pasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności