Skocz do zawartości
wojtasw

Wymiana poduszek silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chlupie olej to już jest szrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak nie chlupie to pusto???? mi powiedziano ze jak chlupie to ok i tak kazano szukać ew ważyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale lemforder nie jest olejowo gumowy a dzis w salonie pytalem to oryginal jest gumowo olejowy tak mi powiedziano. wiec juz glupi jestem no i oryginal w salonie 400zl mi powiedziano

masakra. kolega mi poleda Meyle takiej firmy popatrzylem i faktycznie wyglada niezle guma tez elastyczna ale nie wiem juz czy kupic oryginalny uzywany za 50zl czy meyla za 120 czy co....

Poduszki silnika tylko Lemforder lub Corteco - często w pudełku LEM siedzi poduszka Corteco. Poduszki pod silnik olejowe - innych nie ma.

Sam założyłem wszystkie poduszki (silnik i skrzynia i odbojnik) z Lemfordera i Corteco. Kosztowało ale warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem nowe ori i one nie chlupały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie panowie ja dzis ogladalem nowa z meyle niby olejowa i nie chlupala... a zakupilem uzywke i znajomy mi powiedzial ze jest w pozadku a chlupie w niej.... wiec juz teraz glupi jeste,m ile madrych glow tyle opini

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a generalnie poduszke mam teraz zalozona nowa MaxGear nie jest olejowa tylko gumowa cala z tego co wiem i jest strasznie sztywna i masakrycznie przenosi drgania na kabbine

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

choc po dwoch dniach nieco zmniejszyly sie drgania moze sie wyrobi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
choc po dwoch dniach nieco zmniejszyly sie drgania moze sie wyrobi....

w to nie licz, kupuj używkę śmiało , popatrz na datę produkcji na niej, używki od 40-80 i pojeździsz kupę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no uzywke juz kupilem za 50 zl ale jak pisalem wyzej chlupie w niej.... i teraz juz nie wiem czy dopbra czy nie bo mowia jedni ze powinno chlupac inni ze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nic tylko musisz zamienić i wyjdzie czy jest poprawa.....

a tylko z jedną poduszką masz problem czy więcej??? a jak reszta???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem już kilka oryginalnych poduszek i powiem że ciężko znaleźć 12 letnią poduszkę w dobrym stanie.Jedna z gum w poduszce się starzeje i rozszczelnia część oleju wycieka i taka poduszka zaczyna chlupać bo jest w niej za malo oleju.Olej jest czerwony więc jak znajdziesz po nim ślady na poduszce to juz jest złom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie baw sie w używki i tanie zamienniki bo co tanie wychodzi drogo. Zresztą kupiłeś już dwie dołożyłbyś trochę i miał po sprawie takie jest moje zdanie.

 

17701 01 LEMFORDER - poduszka silnika z lewej 200zł olejowo0gumowa

Edytowane przez rekinek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem tez:poduszke:lewa skrzyni.: mam nadzieje ze ona nie bedzie miala:takiego:wplywu na drzenie:auta. Ta:stara pod silnikiem strasznie:chodzila dlatego ja wymienilem. A ta nowa:wogole nie:pracuje . Poduszka skrxyni tez byla:zerwana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie komplet poduszek Lemfordera ok 460zł zapłaciłem. Także kosmosu nie ma a masz spokój święty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja do siebie komplet poduszek Lemfordera ok 460zł zapłaciłem. Także kosmosu nie ma a masz spokój święty.

 

daj namiary jak możesz bo z chęcią zakupie komplet za taką cenę :> pod warunkiem że to LEM a nie Lem-chomo nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalna cena, ja komplet kupiłem za 440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprostuje , komplet masz na myśli całość poduszek ( skrzynia silnik) czy sam silnik.

PS. Wahacze też są oryginały LEM i podróby orgin. Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie poduszki pod silnik - corteco. W pudełkach lema znajdziesz właśnie corteco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 poduszki cena :) Oryginalne w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 x LEM - 460 zł ??? gdzie są po tyle ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 4 x LEM - 460 zł ??? gdzie są po tyle ???

 

u chinoli na bazarze , w cuda nie uwierzę że oryginały za tyle gdzie serwis liczy sobie ohohoho i jeszcze trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kolego, bajki nam tu wciskasz, albo kupujesz toprany w kartonikach lema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności