Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gumik

wita,

co do kontrolki IMMO immobilaizera to chyba ja mam coś w swoim nie tak bo u mnie po włączeniu zapłonu pali się ciągłym światłem i wtedy po chwili zgaśnie i auto zapali a za jakieś kilka min po następnym włączeniu zapłonu lampka IMMO miga i nie gaśnie i wtedy już auto nie zapali. Albo ja mam coś nie tak ,albo opis kontrolki IMMO jest zły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gumik

u mnie kontrolka immo pali się światłem stałym i zapali a za jakiś czas a raczej często miga i wtedy nie zapala. to jak powinna byc tak na prawde?:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumik nie znam sie do końca na tym ale kiedyś, koleś programował mi kluczyk i w takcie programowania paliła się światłem Ciągłym kontrolka immo - wtedy majster powiedział mi, że w tej chwili fure odpalisz nawet z gwoździa, aby przekręcić stacyjkę. Zrozumiałem to tak, że immo jest w stanie programowania a fura nie sprawdza immobilajzera z kluczykiem. I tak było po włożeniu kluczyka nie zaprogramowanego odpalała mi się fura bez najmniejszego problemu. Kontrolka immo paliła się światłem ciągłym. Ponadto dwa razy, kiedy ktoś mi wpinał się VAGiem (mało doświadczony, a może specjalnie wchodził w jakiś tyryb hehehehe) po czym zapalała mi się ta kontrolka immo i nie gasła, pomogło odłączenia akumulatora na ponad minutę, po czym wszystko wracało do normy, majster mówiłmi, że nie wie jak jej zgasić i nie wie z jakiego powodu zapalała się.

Pozdrawiam @ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert_nobel

A ja mam skrzynię automat i 1/2 FIS (widziałem kiedyś model z pełnym FIS-em) i kompletny brak info na nim na jakim jestem biegu (tak jakby ta wersja nie była do automatu), czy ktoś wie czy mogę wymienić całe zagary i na jakie? (z pełnym FIS-em)

a może mogę założyć zegary z modelu po lifcie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie po odpaleniu auta kontrolki gasną normalnie ale jesli chodzi o kontrolke tempomatu to nic takiego nie mam dodam ze czesto jezdze na tempo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, jak odpalałem autko i temperatura powietrza była poniżej 2, albo 4 stopni, to na wyświetlaczu migała mi temperatura wraz ze śnieżką i był sygnał, od jakiegoś czasu nie ma wogóle sygnału, czy ktoś mi może powiedzieć co może byc nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Panowie, jak odpalałem autko i temperatura powietrza była poniżej 2, albo 4 stopni, to na wyświetlaczu migała mi temperatura wraz ze śnieżką i był sygnał, od jakiegoś czasu nie ma wogóle sygnału, czy ktoś mi może powiedzieć co może byc nie tak?

 

mam tak samo, ale myślę że powodem tego przynajmniej w moim przypadku jest to że temperatura niżej niż 4 st. C pojawia się zaraz po uruchomieniu auta a nie w trakcie jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo, ale myślę że powodem tego przynajmniej w moim przypadku jest to że temperatura niżej niż 4 st. C pojawia się zaraz po uruchomieniu auta a nie w trakcie jazdy
Szklana dobrze pisze, gdy temperatura jest niższa niż 4 stopnie przy uruchamianiu auta wtedy tylko mryga na wyświetlaczu.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo jak włączam autko i jest poniżej 4 stopni to mi tylko mruga temperatura, a jak odpalam i jest np. 6 stopni, a póżniej jadąc zmniejszy się, to jest sygnał dźwiękowy i mruga temperatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jest wszystko ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy że jest wszystko ok. :)

 

tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff, już mi lepiej - Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to że może być oblodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.19990600al3.jpg [center:d7c12b1694]KIERUNKOWSKAZY PRZYCZEPY[/center:d7c12b1694]

Lampka sygnalizacyjna miga, podczas włączonych kierunkowskazach samochodu i przyczepy.

Jeśli któryś z kierunkowskazów przyczepy tudzież samochodu nie działa, to lampka nie świeci.

 

 

Kontrolka ta mimo podłączonej wtyczki od przyczepy nie pali się. Czy da się ją aktywować VAG'iem, aby działała ? Czy taką opcję posiadały tylko samochody z oryginalnym hakiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a może ma ktoś rozpiske licznika wejsc kontrolek drzwi czy nie dopietych pasow.Mmozna znalesc w module wejscie od krancowki klapy czy drzwi i odpowiednio podpiac do nie aktywnych kontrolek. Nie wiem czy wogole fizycznie sa w liczniku te ledy, wogole to postaram sie znalesc po sciezkach i opisze jak co czy da rade zrobic cos takiego ze nawet w ostateczosci pociagnie sie dodatkowy przewod od tylnej klapy czy zamontuje czujniki zapietych pasow

Edytowane przez grajek1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co oznacza zestawienie kontrolki ABSu migający hamulec ręczny (czerwony wykrzyknik) i przy ruszniu i przekroczeniu 1 tys. obrotów albo wrzucenie wyszczego biegu słychać trzy krotny sygnał dzwiękowy ???

Edytowane przez dawidmarko160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego chyba, że ruszasz z zaciągniętym ręcznym, ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się przyjrzał tej kontrolce z tej fotki. Co ona sygnalizuje? Jest taka sama w zegarach po lifcie.

 

Dobra gapa ze mnie :wstyd:. Już wiem temat nr #30 w tym wątku. W zegarach po lifcie też jest. Wiem bo rozbierałem zegary te przed i po lifcie oczywiście pierwsze i drugie od :on: . Fota nr 2.

SDC10988a.JPG

IMG_9411.JPG

Edytowane przez gbels
Edit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś się przyjrzał tej kontrolce z tej fotki. Co ona sygnalizuje? Jest taka sama w zegarach po lifcie.
Grzegorz po lifcie nie ma takiej kontrolki przynajmniej w dieslu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytałem koledzy Wasze posty, ale nie doszukałem się następujących dwóch pytań:

w moim passaciku nie wyświetla się wogóle kontrolka zapięcia pasów (czym może być to spowodowane ? czy jest jakaś opcja włączania/wyłącznia ? - wiem, że w fordach tak jest),

no i mam problem z brakiem wyświetlania się kontrolki stanu paliwa, wyjechałem paliwko prawie do końca - komputer pokazał, że ujade jeszcze 10 km - a kontrolki jak nie było tak nie ma :(

Dziękuje za pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności