Skocz do zawartości
Gość krystian_s1

CL, GL, GT - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam GT i nie mam klimy, szybra ani elektrycznych szyb. ale mam za to elektryczne lusterka nie wiem poco bo to tak jak bym codziennie musiał ich używać by regulować he he. resztę sie zgadza halogeny recaro fotele szeroka listwa i plany by wstawić resztę rzeczy o których vw zapomniał wstawić takich jak elektryczne szyby tylko musze je wpierw kupić. A może ktoś ma po taniości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje GT ale siedzenia mam normalne i silnik 2.0 8-zaworowy (115KM). z bajerów jest ABS, klima, el. lusterka, podgrzewane siedzenia. No i rzecz jasna szerokie listwy czy pakiet GT.

Co jeszcze zauważyłem wersje GT maja emblemat GT zamiast bocznych migaczy. Ja natomiast mam migacze.

 

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:45 ----------

 

jeżeli chodzi o elektryczne szyby to ostatnio kupiłem zestaw. ale okazało się ze nie ma mechanizmu do prawego tyłu. Jak będziesz zakładał te el. szyby to proszę o maila na ten ten temat.... jak się zakładało na co zwrócić uwagę... chyba ze ja bede pierwszy to tez na pisze. A jeżeli gdzie znajdę zestaw mechanizmów to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sirgonzo to prwie wypasy mamy,ja niestety nawet abs nie mam ale silnik jak by rasowy jak i twój całe 115koni mam nadzieje he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jeszcze zauważyłem wersje GT maja emblemat GT zamiast bocznych migaczy. Ja natomiast mam migacze.

Bo masz młodszy samochód. W lipcu 1991r. (model rocznikowy 1992) nadwozia wszystkich passatów wyposażono w kierunkowskazy boczne. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4 CL kombi :

Brak klimy

Brak elektrycznych lusterek

4 x korba

Brak ABS

Brak szyberdachu

Tarcze przód tył bębny

Jedynie jest wspomaganie

Czyli rasowy golas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B3 1.9 TD AAZ wersja CL:

-4x ręczne szyby :D,

-2x ręczne lusterka,

-abs nożny (czyt. brak abs-u),

-tylna kanapa dzielona, z podłokietnikiem i kluczona na kluczyk,

-kluczony schowek,

-oryginalny central zamek + alarm ( otwierany z pilota),

-hamulce (były) 2x tarcza, 2x bęben, (są) 2x tarcza wentylowana 280mm, 2x tarcza,

-halogeny ( całe podłączenie oryginalne jest ale był inny zderzak, teraz juz jest prawidłowy )

-elektycznie regulowane światła,

-wspomaganie i to wszystko z wypasów ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A orientujecie się jakie były oznaczenia takie jak w Golfach są np: "Rolling Stones" czy "Joker" ?

 

Te "limitówki" to jak w prospektach piszą zwykłe CL! czyli limitówki bazują na cl i maja jakieś "limitowane" pokrycia siedzeń np: JOKER :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te "limitówki" to jak w prospektach piszą zwykłe CL! czyli limitówki bazują na cl i maja jakieś "limitowane" pokrycia siedzeń np: JOKER

ale kotlet.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw chłopak pisze posty żeby być pełnoprawnym forumowiczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostaw chłopak pisze posty żeby być pełnoprawnym forumowiczem.

w tym momencie jak to pisał to jeszcze nie był tego świadomy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te "limitówki" to jak w prospektach piszą zwykłe CL! czyli limitówki bazują na cl i maja jakieś "limitowane" pokrycia siedzeń np: JOKER :)

 

Limitowane, nielimitowane, ale z tych co pamiętam to w b4 są m.in:

 

- Family

- Classicline

- Exclusive

- Davos

- Pacific

- Court

itd..

 

B4 1.9TDI 1Z 1995r "Davos"

 

- charakterystyczne wnętrze mauri (pół kubełki)

- 4x ele. szybki

- 2x ele. lusterka

- abs

- 2x podłokietnik 1szt na klucz

- wspomaganie (norma)

- klima manualna

- 2x pp

i to te z ważniejszych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w Davosie jest jeszcze climatronic, grzane fotele, grzane spryskiwacze, kluczyk z pilotem i pewnie cos jeszcze :) na klapie było GL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CL GL i GT to się różnią fotelami. Samo wyposażenie, to już nie zależy od tych liter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CL a z przodu ele. szyby! A tak to nic więcej, trochę szkoda. Kupiłem na części GT to może coś z niego przełożę.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CL GL i GT to się różnią fotelami. Samo wyposażenie, to już nie zależy od tych liter.

w podstawowych wersjach się różni. chyba ze kupujący kupował określony model i na specjalne życzenie dokładali mu pewne rzeczy..

przykład: na początku produkcji B3 cl nie dostawał wspomy i zagłówków na kanapie z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój GL 1995:

- Szyber elektryczny

- grzane spryskiwacze

- 2x el. i grzane lusterka

- szyby przód el. ; tył korbotronik

- abs

- wspomaganie

- 2x poduszka

- welur

- 2x tarcza; 2x bęben

- el. regulowane światła

- centralny

- immobilizer

 

Ale brak klimy. :dupablada

Edytowane przez kEru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój passat 2.0 115kM b4 GT rok 1994 ma na wyposażeniu:

-jasna tapicerka

-kubełki(powiedzmy że to są kubełki)

-wspomaganie

-szyberdach el

-4x el. szyby

-2x poducha powietrzna

-kierownica pokryta skórą

-MFA

- podgrzewane dysze spryskiwaczy

- elektryczne lusterka(czy podgrzewane to trudno mi sprawdzić auto stoi w garażu:D)

- 4x tarcze(przód wentylowany)

-ABS

- listwy w kolorze nadwozia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy mi trafila sie wersja usa GL,na wyposarzeniu mam -jasna tapicerke, ----klime manual, - szyberdach elektroniczny, el.wysuwane pasy bezpieczenstwa, tempomat, -4xel. szyby, -lusterka el. i podgrzewane, -dzielona kanapa z podlakietnikiem oraz regulacja siedziska przod- tyl

-podgrzewane spryskiwacze,

-abs

-wspomaganie kierownicy,

-4xtarcze hamulcowe,

-centralne swiatlo stopu,

-centralny zamek,

-alarm,

-domykanie szyb z kluczyka,

-lotka na klapie,

-6x glosniki,

-schowki w drzwiach x4,

narazie wszystko dziala nawet silnik 9A ktory czytajac posty niektorych potrafi sprawic problemy. pozdrawiam wszystkich wlascicieli paskow szczegolnie B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość santoryn

u mnie jest GL na klapie a szyby mam na korbke, szyberdachu brak itp. tylko wspomaganie ma a klapa wyglada jakby byla od niego kolorem i staroscia wiec o co tu chodzi ? poszły mi siłowniki i nie wiem czy moge kupic obojętnie jakie do B3 czy musze patrzec na oznaczenia inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje Classic Line (ostatni wypust b4) AFN

ma w sumie wszystko(brak tylko webasto) poczawszy od skor zielono-czarnych,climatronic,abs,szyberdach,tempomat,srebrne zegary z mfa,5x100,tarcze przod tyl,4x el.szyby,fabryczny alarm,drewniana galka biegow,tunel usa,uchwyt na kubki przedni,skorzana kier,oj duzo wymieniac....

Edytowane przez robik1301

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności