Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:Napisał 2-ba

Tylko zauwaz ze tego typu lampy wszystkie Depo z soczewkami itd sa na zarowki H7+H1 (lub inne jedno wloknowe)

 

Nie tylko.Depo produkuje także D2S/H7 pod xenon

 

Owszem ale mam na mysli zeby byla soczewka i H4

Czyli zeby miec soczewke jako mijania oraz odblysnik jako p.mgielne /drogowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem ale mam na mysli zeby byla soczewka i H4

Czyli zeby miec soczewke jako mijania oraz odblysnik jako p.mgielne /drogowe

 

W takim razie Depo H7/H7 jak chcesz z soczewką.Niestety-opcji halogenów nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dowiedziałem sie że są to lampy na żarówki h1+h7 firmy DEPO. Nie posiadają halogenów w sobie niestety:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec dla tych ktorzy chca nowe lampy z miec halogen to pozostaja tylko zamienniki oryginalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa bo te czarne są super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam na sprzedaz lampe przod strona pasazera passat b5 lift cena do neg.

 

I???

Masz do takich rzeczy odpowiedni wątek.Poza tym-widzisz żeby któryś z kolegów powyżej miał lifta??Bo ja nie...Więc-proszę nie wal takich postów w wątkach do tego nieodpowiednich bo pójdzie raporcik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na kloszu z przodu chyba rzezywiście niema żadnej homologacji...Wygląda na to że to są H7/H7 bez opcji halogen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o XSENONY z Chin to większość zakłada bardzo mocne i świecą one potem na niebiesko, a pamiętajmy że one rażą w oczy innych.Jak kupować to z głową i że oryginał ma białą barwę a nie niebieską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał WojtasTDI

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-...419371076.html

A te lampy mają w sobie halogeny??

 

nie maja homologacji wiec odpuść je sobie

 

wedlug mnie na kloszu jest cos napisane..co to nie widze ale czy maja homologacje to mozna zapytac sprzedawce, bo napis jakis jest.

i zapytaj go na jakie sa zarowki, raczej na 99,9% nie ma halogenow, czyli nie jest na h4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o XSENONY z Chin to większość zakłada bardzo mocne i świecą one potem na niebiesko, a pamiętajmy że one rażą w oczy innych.Jak kupować to z głową i że oryginał ma białą barwę a nie niebieską.

 

Barwa palnika niema nic do mocy-99%mają 35W i tyle...A to że rażą w oczy to nic innego jak burak który pcha HID w zwykły reflektor!!!Może i się powtarzam bo pisałem to nie raz,ale takie jest moje zdanie i tego nie zmienię.Wracając do barwy palnika-im temperatura większa tym gorsza jakość światła-czyli najlepsze światło jest w przedziale 4300K do 5000K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie na kloszu jest cos napisane..co to nie widze ale czy maja homologacje to mozna zapytac sprzedawce, bo napis jakis jest.

 

 

dzwonilem do tego kolesia jak szukalem lamp do siebie i homologacji nie maja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzwonilem do tego kolesia jak szukalem lamp do siebie i homologacji nie maja:)

 

Czyli można sobie wsadzić w D :-D

 

To Depo są o wiele lepiej wykonane i homologację mają :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli można sobie wsadzić w D :-D

 

To Depo są o wiele lepiej wykonane i homologację mają :hyhy

Czyli można sobie wsadzić w D

 

To Depo są o wiele lepiej wykonane i homologację mają

a jakie oznaczenie powinna mieć homologacja - sam byłem zainteresowany tymi lampami dobrze że brakło kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując reflektory firmy Depo tak jak ja np; musicie sie liczyc z tym, że przeciwmgielnych nie bedzie:( Ale długie w tym Depo z dobrą żarówka osram Night Braker nie bedzie Ci potrzebne inne światło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dokładnie się dopytać wszystko o te lampy: http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-soczewka-lampy-typu-clear-black-i1461966669.html

 

Sprawa wygląda tak że lampa jest zamiennikiem sonar albo depo a szkła są hellowskie. Lampy sprzedawca mówi że są 100% nowe.

 

P.S homologacje normalnie posiadają dopuszczającą do ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem dokładnie się dopytać wszystko o te lampy: http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-soczewka-lampy-typu-clear-black-i1461966669.html

 

Sprawa wygląda tak że lampa jest zamiennikiem sonar albo depo a szkła są hellowskie. Lampy sprzedawca mówi że są 100% nowe.

 

P.S homologacje normalnie posiadają dopuszczającą do ruchu.

Skoro to jest Depo a sam przezroczysty klosz jest Hella to nie są nowe.To są jakieś składaki,bo nikt takiej wydumki jeszcze nie wyprodukował-z resztą byłoby to niezgodne z prawem :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są jakieś składaki,bo nikt takiej wydumki jeszcze nie wyprodukował-z resztą byłoby to niezgodne z prawem

 

No też tak pomyślałem dlatego go zapytałem czy są nowe w takim przypadku:)

On powiedział że tak...ale patrząc na inne jego aukcje to wszystko ma chińskie...i sam nie umiał się określić czy lampy są depo czy sonara czy czegoś innego;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności