Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

ja właśnie kupowałem od tego uzytkownika allegro i powiem ze lampki wyglądają jak nowe no i świeca fajnie=] z tym ze ja za sztuke dawałem 400 zł i uwierz mi lepiej kupic ori, a jak nie masz tyle kasy to lepiej sie wstrzymaj i poczekaj miesiac lub 2 lepiej dozbierac i miec porządny sprzęt. Oczywiście do tego przetwornice Hella - na alledrogo znajdziesz po 200 zł sztuke ale masz gwarancje że nie bedziesz miał żadnych zakłóceń. Co do HIDów to różnie bywa ja przerobiłem 2 zestawy i tylko utopiłem pieniądze, były niby cyfrowe a zakłócały zdrowo elektronike ( z tych sredniej ceny ) kupiłem ori i jest git. Pozdrawiam.
Wszysko git? A spryskiwacze i samopoziomowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszysko git? A spryskiwacze i samopoziomowanie?

 

Każdy o tym wie...Jest na forum,ale większość tego nie montuje bo to duży koszt a pracy też trochę jest z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy o tym wie...Jest na forum,ale większość tego nie montuje bo to duży koszt a pracy też trochę jest z tym.
A potem pretensje do wymiaru sprawiedliwości, bo dowód zabrali. Albo mnie stać i robię komplet, albo daję sobie z tym spokój bo inni użytkownicy nie jeżdżą w okularach przeciwsłonecznych nocą ;-) Nie chce być także wredny, ale przy jakiejkolwiek stłuczce, nawet nie z winy kierowcy samochodu z oświetleniem nie spełniającym norm, przy dociekliwym ubezpieczycielu, może nie zostać wypłacone odszkodowanie, a wina może spaść na tegoż użytkownika. Warto się więc zastanowić przed przeróbkami. Edytowane przez popo73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potem pretensje do wymiaru sprawiedliwości, bo dowód zabrali. Albo mnie stać i robię komplet, albo daję sobie z tym spokój bo inni użytkownicy nie jeżdżą w okularach przeciwsłonecznych nocą ;-) Nie chce być także wredny, ale przy jakiejkolwiek stłuczce, nawet nie z winy kierowcy samochodu z oświetleniem nie spełniającym norm, przy dociekliwym ubezpieczycielu, może nie zostać wypłacone odszkodowanie, a wina może spaść na tegoż użytkownika. Warto się więc zastanowić przed przeróbkami.

 

Poważnie? :lol

Ja akurat mam cały kpl.Hella od początku w aucie więc nie narzekam na spotkania z włądzą ;) Też nie popieram tych zestawów,szczególnie jeżeli są w zwykłych reflektorach i to bez soczewki,o reszcie nie wspomnę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 1996 do 2000 były trzy rodzaje reflektorów, H1/H1, H7/H1, H7/D2S.

o tym chyba zapomniałeś H4/H7 najczęściej stosowane (H7 mijania, H4 drogowe i halogen), H7/H7, nie będę się zapierał co do H1 w ori raczej nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(1)3B0941017Ktwin halogen headlights / (right-hand traffic only) / F >> 3B-WE037 053 / F 3B-VP000 001>>

left /

(1)3B0941017R

 

twin halogen headlights / (right-hand traffic only) / F 3B-WE037 054>> / F 3B-XP317 966>>

left / "DK ","SF ", "S ","N "

13B0941018K

 

twin halogen headlights / (right-hand traffic only) / F >> 3B-WE037 053 / F 3B-VP000 001>>

right /

(1)3B0941018R

 

twin halogen headlights / (right-hand traffic only) / F 3B-WE037 054>> / F 3B-XP317 966>>

right / "DK ","SF ", "S ","N " (1)3B0941017L

 

twin halogen headlights / (left-hand traffic only)

left /

(1)3B0941018L

 

twin halogen headlights / (left-hand traffic only) / halogen twin headlight with halogen fog light / right

(1)3B0941017Mhalogen twin headlight with halogen fog light / (right-hand traffic only)

left /

(1)3B0941018M

 

halogen twin headlight with halogen fog light / (right-hand traffic only)

right /

(1)3B0941017N

 

halogen twin headlight with halogen fog light / (left-hand traffic only)

left /

(1)3B0941018N

 

halogen twin headlight with halogen fog light / (left-hand traffic only) / single parts / right

23B0941089cover cap

/

33A0941141

 

adjusting screw

M5X50 /

43B0941160A

 

spring for halogen bulb

H7 /

53B0941160

 

spring for halogen bulb / for models with fog lamps

H4 /

(5)3A0941160

 

spring for halogen bulb

H1 /

61H0941295E

 

headlight range control motor / use if required:

3A0 941 141 /

7443941323

 

seal

/

83B0941607

 

cap for high beam

/

93B0941607A

 

cap for low beam

/

107M0941953A

 

park light bulb holder with wiring harness

/

11N 0177532

 

bulb

W5W-12V /

12N 0177612

 

halogen bulb

12V55W H1 /

(12)N 0177632

 

halogen bulb / for models with fog lamps

YD12V60/55W H4 /

(12)000998202

 

1 set of bulbs

H1/H7 /

13N 10320101

 

halogen bulb

12V55W H7 /

14N 90732301

 

oval head panel screw

ST5,5X28X8 /

153B0998221

 

repair kit for headlamp housing

/

 

trochę to dużo, ale przyda się dla potomnych ;-) Majcin patrz pozycja 12 :-)

941000.jpg

Edytowane przez popo73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co jest z Twoimi nie tak, że zmieniasz?

są już w masakrycznym stanie, są nieszczelne, przez co już czarne od środka.... na dodatek jeden zaczep urwany, więc ich już nie będę reanimować poprzez czyszczenie.

Lepiej poczekać,dołożyć trochę kasy i mieć pożądny sprzęt ori Hella.Wiem co mówię-bo gra jest naprawdę warta świeczki Świecą ekstra...A akurat mogę porównać do zwykłych reflektorów w B5 bo rodzice takie mają

jednak chyba zostanę przy zwykłych, niestety kasa nie pozwala by zbytnio sobie poszaleć przy passku.

 

Co do tych standardów na allegro.. widzę, że same pozytywne komentarze, że niby solidne wykonanie itd, hmm chyba spróbuję.. lecz jeszcze się chwile wstrzymuje z kupnem, może coś wygrzebie w atrakcyjnej cenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszysko git? A spryskiwacze i samopoziomowanie?

więc dodając i odświeżając powiem tak ze spryski mam jakies zwykłe z alledrogo i przeszedłem już 2 kontrole sprawdzili i powiedzieli ze wszystko gra. To że masz na lampie napis "Hella" wystarczy =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałbym zamontować w swoim pasku takie lampy http://www.allegro.pl/item982931625_vw_passat_b5_reflektor_reflektory_soczewka_h7_h7.html i mam pytanie czy warto je kupować, może już coś podobnego montował? chciałbym usłyszeć jakieś opinie o nich, powiem tylko że nie chcę z żadnymi ringami bo to w paskach nie pasuje i mam ciemne auto ale to chyba bez znaczenia. Oczywiście chciałbym xenony ale za dużo przerabiania, mówie o spryskaczach itp.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

chciałbym zamontować w swoim pasku takie lampy http://www.allegro.pl/item982931625_vw_passat_b5_reflektor_reflektory_soczewka_h7_h7.html i mam pytanie czy warto je kupować, może już coś podobnego montował? chciałbym usłyszeć jakieś opinie o nich, powiem tylko że nie chcę z żadnymi ringami bo to w paskach nie pasuje i mam ciemne auto ale to chyba bez znaczenia. Oczywiście chciałbym xenony ale za dużo przerabiania, mówie o spryskaczach itp.

dzieki

 

Jeżeli chodzi o Depo-nie są złe,jest dużo opinii już na forum na ich temat.Jeżeli nie chcesz zakładać xenonu to myślę że w takiej cenie lepszych nie dostaniesz ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące przeciwmgielnych.. zakupiłem sobie takie lampy http://moto.allegro.pl/item1018677839_reflektor_vw_passat_b5_h4_h7_z_halogenem_hit.html od tego gościa http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=669393 i wszystko jest elegancko jak na razie. Jestem zadowolony, szału jakiegoś nie potrzebuje a różnica jest duża od starych. Wracając do problemu, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwości wymiany samego przełącznika świateł do przeciwmgielnych? Bo u siebie mam włącznik tylko z jednym przeskokiem, na tył a przodu nie mam.. i pytanie takie czy wyłącznik dwuskokowy na przód i tył wystarczy, żeby rozwiązać ten problem? Czy kable itd moduł na to nie pozwalają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest możliwości wymiany samego przełącznika świateł do przeciwmgielnych? Bo u siebie mam włącznik tylko z jednym przeskokiem, na tył a przodu nie mam.. i pytanie takie czy wyłącznik dwuskokowy na przód i tył wystarczy, żeby rozwiązać ten problem? Czy kable itd moduł na to nie pozwalają?

 

Jeżeli nie miałeś wcześniej halogenów to podejrzewam że instalacji raczej też nie będzie...Sprawdź ile przewodów jest w kostce dochodzącej do reflektora.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8280&highlight=instalacja+halogen%F3w

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lampy dochodzi 4 kable, a do włącznika świateł (licząc wszystkie) to 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, wie ktoś może czy to zależne tylko od włącznika..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi czy jest możliwość wypchnięcia reflektora bardziej do przodu??? bo na regulacji jest on już maksymalnie do przodu ale dalej to mało i bardzo siedzi w przeciwieństwie do prawego i strasznie to szpeci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy powiedzcie mi czy jest możliwość wypchnięcia reflektora bardziej do przodu??? bo na regulacji jest on już maksymalnie do przodu ale dalej to mało i bardzo siedzi w przeciwieństwie do prawego i strasznie to szpeci :(

Jedynie na regulacji,chyba że jakoś pokombinujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek_lip

a ja zamontowałem dzisiaj zwykłe lampy DEPO przednie, zwykłe żarówki Narvy H4 i świecą póki co o niebo lepiej niż moje stare lampy, które muszę przyznać były już mocno wyblaknięte. Depo podobno lepsze niż DjAuto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie prawą musze wymienić, bo nie dość ze jest mocno zasyfiona to jeszcze peknieta, tak sie zastanawiam czy to jakis kamyk mogł zrobić, czy może ktoś celowo?

 

kolego Tomek ile za to wszystko dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro albo albo pojutrze będe montował lampki to zdam relacje :D i porobię foty jak już mi żarówy dojdą jak świecą :P lampki Depo h7/h7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności