Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale BBS CH to jeden z najbardziej klasycznych wzorów, który pasuje i wyglada zajebiście na niemal każdym VAG, czy to passat b5, b6, Jetta, golf mk4 czy mk5, audi A4, A3, TT, Leon, czy skoda Octavia - to ta felga pasuje i wyglada pięknie. Zapraszam do przejrzenia zdjęć w Google.

 

Z OEM Chicago są bardzo popularne, co sądzisz o takich co ja mam na zimę OEM "Westwood"? (jak klikniesz w link do mojego passka to są foty).

 

Trzymam kciuki za udany zakup, za dobre letnie 17 w rozmiarze zalecanym 235/45 r17 XL W zapłacisz pewnie 550-600 za sztukę za dobre firmowe.

 

 

Sadziak - felgi kupuje z przymusu, nie checi upiekszenia auta. Teraz jezdze na stalowych, a ze jezdzic bede na pewno conajmniej 2 lata, to placenie co sezon za zmiane opon, mija sie z celem.

te BBS, ktore pokazales, zupelnie mi nie podchodza do Paska. Mi podobaja sie te VW - Chicago i Phoenix najbardziej. Poza tym, osiemnastki odpadaja, bo za dobra gume trzeba liczyc 800pln x 4, podczas gdy siedemnstaki sa prawie o polowe tansze.

No nic, "obserwuje" parenascie roznych aukcji 16 i 17 - co sie trafi to bedzie.

 

PS. jedyne przez co pluje sobie w brode to to, ze sprzedajac B5, oddalem swoje alusy szesnastki za darmo, a przeciez moglbym za nie jeszcze dostac spokojnie na skrzynke wodki... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta firma ma bardzo dużo części do B6, brałem od nich kilka razy.

Z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa są to oryginały.

Jak opony są zgodne z opisem to warto wziąć jak nie chcesz bawić się w kompletowanie.

Osobno to felgi ~1300, opony ~800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze problemu z kupowaniem od nich, ale ja bym trochę odżałował i sie po nie przejechał, wziął wszystkie 4 sztuki i pojechał na wyważenie i sprawdzenie czy nie są krzywe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qdd123
Nie widze problemu z kupowaniem od nich, ale ja bym trochę odżałował i sie po nie przejechał, wziął wszystkie 4 sztuki i pojechał na wyważenie i sprawdzenie czy nie są krzywe

 

Wlasnie tak tez ktos mi radzil. Dzieki Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy felgi z oponami z takimi parametrami podejda pod B6?

opona 225/45 R17 91Y

Felga 8j x 17 H2 ET 48

5 x 112

 

(fele OZ z C klasy AMG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy felgi z oponami z takimi parametrami podejda pod B6?

opona 225/45 R17 91Y

Felga 8j x 17 H2 ET 48

5 x 112

 

(fele OZ z C klasy AMG)

Za małe. Właściwe to 235/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiedzialem, ze taka opona nie podejdzie. myslalem, ze felga jest nieodpwoeidnia.

Na ebayu mozna od razu sprawdzic, czy licytowana felga pasuje do danego samochodu, i wychodzi, ze np od Tourana nie pasuje do Passata:/

Ponoc do 3C moze byc ET tylko do 42... to prawda?

Gowno prawda - orygiale fele z Passata B6, model macau

Rozmiar: 7,5 x 17" ET 47

5x112

Opona: 235/45 R17 97W

 

I komu tu wierzyc?

Edytowane przez Michal1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiedzialem, ze taka opona nie podejdzie

 

Bzdura. Oczywiscie ze 225/45/17 wejdzie na felge 8 cali. To, ze standardem jest 235 nie znaczy ze 225 nie wejdzie - bedzie po prostu bardziej naciagnieta na felge. Natomiast jesli dasz ET 48 zamiast 42 to kolo schowa sie o 6mm do nadkola (jesli patrzymy na takie same wymiary opony i felgi) musisz wiec zwrocic uwage czy o nic nie bedzie obcieralo w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy prosze o rade. Chciałbym kupic 17, interesuja mnie tylko oryginały i znalazlem cos takiego

 

Kolego u mnie od nowości jest dokładnie taki felunek. Wzmianka doposażenia wersji Higline :

 

PJ7 G "Le Mans" - 4 alloy wheels 7.5J x 17 - Tires 235/45 R 17

 

A tutaj jak to wygląda w realu:

 

9efcdbdc242d29f3med.jpg

 

Co do kompletu z linka to ładnie sie prezentują na foto. Za te pieniądze myślE że warto kupić (pod warunkiem że 2 opony nie sa "wyząbkowane" i felunek jest prosty) ;-)

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje, ze Monte Carlo optycznie powiekszaja felge? Chodzi o felge z szerokimi ramionami.

W ogole moznaby powrzucac foty Paskow ze wszystkimi felami, bo fela na zdjeciu, a fela w Passku to dwie rozne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bzdura. Oczywiscie ze 225/45/17 wejdzie na felge 8 cali. To, ze standardem jest 235 nie znaczy ze 225 nie wejdzie - bedzie po prostu bardziej naciagnieta na felge. Natomiast jesli dasz ET 48 zamiast 42 to kolo schowa sie o 6mm do nadkola (jesli patrzymy na takie same wymiary opony i felgi) musisz wiec zwrocic uwage czy o nic nie bedzie obcieralo w srodku.

 

tak wejdzie ale będzie strasznie naciągnięta 235 na 8 calach to jest prawie równo z felgą mój ojciec ma 235 45 na 18 i powiem że gumowy rant przeznaczony do ochrony felgi nie zda egzaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to et.

Golf i Passat nie są zamienne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie przesadzajcie z tym naciągiem, w moim B3 mam oponę 195 na feldze 7.5" i jakoś jeżdżę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec ma 235 45 na 18

W B6? Daj fotki jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oka, fele kupione - siedemnastki. Szalu moze nie ma ale pochwale sie jak zaloze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już nie przesadzajcie z tym naciągiem, w moim B3 mam oponę 195 na feldze 7.5" i jakoś jeżdżę...

 

dokladnie, mialem tez 225 na 8 calach i jakos tez normalnie w miare wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos zapodac foto srub, ktorymi nalezy przykrecic felgi VW Monaco 17?

Teraz mam niby oryginalne felgo stalowe, ktore mozna niby uzyc do alusow, ale wolalbym sprawdzic organoleptycznie, czy to rzeczywiscie te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności