Skocz do zawartości
setnik

Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem. Nie mogę zakodować trybu amerykańskiego. Zaznaczam w pomocniku kodowanie opcje trybu amerykańskiego, robię exit pokazuje mi nowe i stare kodowanie chce zrobić DO IT ale nic sie nie dzieje. Może ja coś źle robię bo to moje początki z zabawami z kabelkiem. I druga sprawa czy jest możliwość tak zakodowanie dzienny świateł aby były realizowane ze świateł drogowych na moc np 30% ?? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogowe na 30% tylko przez moduł z allegro, np z Przeżmierowa.

Północnoamerykańskie świecą na zwolnionym hamulcu postojowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko czaje natomiast nie mogę zrobić samego kodowanie. Po naciśnięciu DO IT nie zmienia się stary kod na nowy. Pytanie czy kabel nie śmiga jak powinien czy ja coś robię źle. Nie wiem włączony zapłon czy może mój moduł nie ogarnia aż takiego bajeru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko czaje natomiast nie mogę zrobić samego kodowanie. Po naciśnięciu DO IT nie zmienia się stary kod na nowy. Pytanie czy kabel nie śmiga jak powinien czy ja coś robię źle. Nie wiem włączony zapłon czy może mój moduł nie ogarnia aż takiego bajeru ?

 

U mnie też czasami nowe kodowanie się samo nie wpisuje. Po zmianie tzn zaznaczeniu/odznaczeniu ptaszka w interesujacym mnie bajcie klikam na któryś byte i wtedy KONIEC i wykonaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte , wszystko przez zaciąganie ręcznego.

Dobrze poczytać dokładnie forum

Edytowane przez Dziadziaor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie mam tryb amerykansko-skandynawski i wszystko jest ok ale jak przestawiam na postojowki to swieca mi sie halogeny ;/ Tak powinno byc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal Endrju :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb amerykański włączony na światłach mijania, ale zmniejszenie mocy nie działa. Sterownik 23 bitowy.

Edytowane przez michael230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie aktywowałem sobie światła dzienne w halogenach ze zmniejszoną mocą,działa bardzo dobrze z czujnikiem zmierzchu,ale mam pytanie czy nasze b6 maja możliwość aktywowania ikonki DRL na zegarach,podejrzewam ,że tylko wersje US,ale spytać nie zaszkodzi.

 

 

Coś takiego:

IMG_0529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisu DRL nie ma w europejskich, ale jest ikonka. miałem taka kiedyś w białych zegarach, ale były zwalone więc już ich nie mam. W drugich z takim samym numerem niestety tego nie ma... albo nie wiem jak aktywować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w Premium zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja w Premium zrobiłem.

 

To się pochwal ,jak to zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos z VAG-iem bylby z mojej miejscowosci lub okolic?? Zaplace:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lepiej wg was zrobic tryb amerykanski na halogenach czy mijania,dodam ze ksenonow nie mam.. Wiec co bedzie lepiej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie na mijania na 80%. przynajmniej mam pewność że żaden służbista misiaczek się do mnie nie przyczepi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w golfie ustawione mam na 50 albo 60% i jest ok. Pierwsze żarówka padła mi po 75tkm, ale dodam, że nie od początku miałem zmniejszoną moc, może gdzieś od 20tkm jeździłem na dziennych.

W passacie już bez kombinowania, bo LEDy robią robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

Aktywowałem tryb amerykański w swoim pasku, światła dzienne w przeciwmgielnych - całkiem fajna sprawa, mam odnośnie tego pytanko, jakie żarówki polecacie w halogeny, jakieś diodowe z can bus, czy może zwykłe hb4 np. bosch xenon blue niby ładne białe światło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo nie daje mi to spokoju.

 

Czy jest jakies przelozenie tego kodowania - tryb skandynawski lub polnosnoamerykanski na dzialanie spryskiwaczy do reflektorow?

 

Czy ktos moglby sprawdzic i mi odpisac prosze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja w Premium zrobiłem.

 

... więc jak mozna aktywowac ikone DRL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności