Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, poszukuję elementu osłony podwozia do B6 2,0 (170KM). Jest to element pomiędzy osłoną silnika a dolną osłoną przedniego zderzaka. Opiera się na nim przednia część osłony silnika. Jesienią podczas przeglądu ASO zasugerowało wymianę (był mały ubytek) za jedyne 800-900 zł. Obecnie już wyrwałem kawał powierzchni kartki b5. Mus wymienić bo wpadnę w większe koszty. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to element pomiędzy osłoną silnika a dolną osłoną przedniego zderzaka. Opiera się na nim przednia część osłony silnika.

A nie jest to przypadkiem dolna część zderzaka. Tzw spoiler, bo nic tam nie widać miedzy osłoną silnika a zderzakiem.

Nr spoilera; 3C0805903.

Czarny w ASO 215 PLN

Przygotowany do pomalowania pod kolor nadwozia około 760 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Faktycznie spód zderzaka ma osłonę jednak dodatkowo pomiędzy dolną osłona zderzaka a osłoną silnika jest jeszcze jeden element idący przez całą szerokość auta. Nie podlega malowaniu bo jest niewidoczny - zaraz pod chłodnicami. ASO opowiadało, że do wymiany trzeba połowę atrapy rozkręcić (coś mi się wierzyć nie chce). Dlatego szukam jakiegoś rysunku. Dzieki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję numeru śrubek-dystansów gumowych do których przykręcona jest osłona silnika z napisem TDI (zaznaczyłem na zdjęciu)

963169537_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję numeru śrubek-dystansów gumowych do których przykręcona jest osłona silnika z napisem TDI (zaznaczyłem na zdjęciu)

To chyba będzie zestaw:

element gumowo metalowy: 443 133 741 A

nkrętka m6

 

bfi1269304129c.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje numer katalogowy czujnika czteropinowego z silnika 2E, chodzi o czujkę przy bloku silnika. Zaznaczam że przy 2E był też podwójne czujniki u mnie jest jeden czteropinowy i zaślepka, widziałem już dwie czujki dwupinowe w 2E z 1991r( lub 1990)

pass10.jpg

Edytowane przez Luq@sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

357 919 501 A - 4-ro pinowy, czarno żółty - czujnik temperatury do wskazania temperatury wody i/a sterownik - do silników wyposażonych w układ wtryskowy Digifant i Monomotronic. 2E jest na Digi.

 

PS. Znalazłem szukajką w tym temacie :devil

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=36671&highlight=czujnik+czteropinowy

357 919 501 A.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem po krótce :) Potrzebuję numer katalogowy piescienia zabezpieczającego cięgna zmiany biegów.Chodzi mi o pierścienie znajdujące sie przy tym mocowaniu przez które przekłada się cięgna PRZY SKRZYNI BIEGÓW.

 

1,6 TD (SB) skrzynia AFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o numery wszystkich 3 poduszek silnika do passata vr6 1995r.

Dziękuję i Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o numery wszystkich 3 poduszek silnika do passata vr6 1995r.

Dziękuję i Pozdrawiam!

 

Przednia - 1H0199609K

Tylna pod silnik - 357199262E

Tylna pod skrzynie - 3A0199402

 

To są poduszki do wersji z manualną skrzynią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie mi chodziło!

Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem po krótce Potrzebuję numer katalogowy piescienia zabezpieczającego cięgna zmiany biegów.Chodzi mi o pierścienie znajdujące sie przy tym mocowaniu przez które przekłada się cięgna PRZY SKRZYNI BIEGÓW.

 

To chyba będzie to 357 711 280 - podkładki zabezpieczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Potrzebuje nr czesci z ETKA. Dokladnie chodzi mi o zaslepke zapalniczki ktora mieści sie w podłokietniku z tyłu w passacie b5 FL. Z góry dzieki za numer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje nr czesci z ETKA. Dokladnie chodzi mi o zaslepke zapalniczki ktora mieści sie w podłokietniku z tyłu w passacie b5 FL. Z góry dzieki za numer

 

Ta nad popielniczką?

3B0 863 365

kolory: 7DE szary, 7R3 beżowy, 75R antracyt i 93R zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=25989&d=1269461015 CO TO JEST? potrzebuje do tego nr kat uszczelek samochod to

B3 1.8 90KM (ABS)

Rok: 1992 serdecznie dziekuje

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie ten wątek chyba.. jak uszczelnić?? wymienić uszczelkę lub założyć na jakimś preparacie uszczelniającym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego nie ten wątek chyba.. jak uszczelnić?? wymienić uszczelkę lub założyć na jakimś preparacie uszczelniającym...
przyjacielu ja tylko pytam co to jest nie pytam jak to uszczelnic popelnilem blad bo nie podalem co to za silnik ale zaraz to uzupelnie i koledzy podadza mi nr i nazwe tego lub nr katalogowy uszczelki a ja ja podam koledze co ma ztym problem dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to przepraszam, myślałem że szukasz porady a nie nr części. silnik 1.8 monowtrysk?? a ten króciec pękł że chcesz go wymienić?? może trzeba zrobić jak napisałem wyżej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=25989&d=1269461015 CO TO JEST? potrzebuje do tego nr kat uszczelek samochod to

B3 1.8 90KM (ABS)

Rok: 1992 serdecznie dziekuje

 

Numery 22 i 23 w pdf-ie poniżej. :)

odpowietrzenie silnika.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o numery:

-przepływomierza

-N75

 

Passat 1998 1,9 TDi 90km AHU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności