Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Mario.

Też mi się tak wydawało, że to 03G 103 483 C.

Czy wie tylko ktoś, czy wersja z D na końcu lub zupełnie bez litery też spasuje??? Z tego co się orientowałem, to raczej tak, ale chciał bym mieć pewność. Dzięki :)

 

EDIT: Choćby nawet tu:

4677695377.jpg

Nr się zgadza, litery brak.....

Podejdzie do BMRa???

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mario.

Też mi się tak wydawało, że to 03G 103 483 C.

Czy wie tylko ktoś, czy wersja z D na końcu lub zupełnie bez litery też spasuje??? Z tego co się orientowałem, to raczej tak, ale chciał bym mieć pewność. Dzięki :)

 

EDIT: Choćby nawet tu:

[ATTACH=CONFIG]124200[/ATTACH]

Nr się zgadza, litery brak.....

Podejdzie do BMRa???

 

 

z literką D jest pod silniki BLS i BMP, natomiast bez literki - BVE, BWV, BMA, BKP

 

w sumie to nie koniecznie trzeba kupować w ASO (koszt prawie 100 zł). Można kupić Cortego, Elring-a, Glaser-a czy Reinz-a - obstawiam że taniej wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z literką D jest pod silniki BLS i BMP, natomiast bez literki - BVE, BWV, BMA, BKP

No to gdzie w tym wszystkim mój BMR???

 

w sumie to nie koniecznie trzeba kupować w ASO (koszt prawie 100 zł)

Nie no Romek, pewnie że nie w ASO ;) Ten z fotki oryginał mogę kupić za 40 zł, tylko muszę mieć pewność, że do BMR podejdzie, a nadal nic nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to gdzie w tym wszystkim mój BMR???

 

 

Nie no Romek, pewnie że nie w ASO ;) Ten z fotki oryginał mogę kupić za 40 zł, tylko muszę mieć pewność, że do BMR podejdzie, a nadal nic nie wiem :(

 

Jeżeli chcesz mieć pewność że kupisz uszczelkę pasującą do BMR to szukaj:

 

Corteco - nr 440446P

Elring - 717.580

Glaser - X83121-01

Reinz - 71-36972-00

 

to są odpowiedniki do 03G 103 483 C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję numer seryjnej pompy paliwa ponieważ aktualnie mam jakiegoś chińczyka który prawdopodobnie się kończy i chciałbym zamontować oryginalną używaną . Passat b5 1.8 20V ADR 1998r

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje info na temat nr części co do zbiornika spryskiwaczy reflektorów i do zwykłego wiem , że ten pod XENON jest dwu częściowy .

 

Czy do górnej części zbiornika pod XENON nr mocowania ( uchwytu zbiornika) jest taki sam jak przy zwykłym zbiorniku ( tym małym jedno częściowym )??

 

Bo nr dolnego uchwytu już ma i teraz nie wiem czy górny też trzeba wymienić czy może zostać ten co był

 

Auto z podpisu

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Potrzebuję numer seryjnej pompy paliwa ponieważ aktualnie mam jakiegoś chińczyka który prawdopodobnie się kończy i chciałbym zamontować oryginalną używaną . Passat b5 1.8 20V ADR 1998r

 

Pozdrawiam

 

numer oryginału to: 8E0906087D, zastosowanie Passat B5 (1997 - 2000), Audi A6 (1997 - 2005)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuję nr części do koła dwumasowego i sprzęgła do vw golfa VI 1.6 TDI, 105 KM silnik CAYC, rok 2010, wariant, bluemotion z start stop, skrzynia manualna 5 biegów. ewentualnie jaki jest zamiennik z sachsa czy luka.

dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, potrzebuję nr części do koła dwumasowego i sprzęgła do vw golfa VI 1.6 TDI, 105 KM silnik CAYC, rok 2010, wariant, bluemotion z start stop, skrzynia manualna 5 biegów. ewentualnie jaki jest zamiennik z sachsa czy luka.

dzięki za info

 

Koło zamachowe:

Numer VW : 03L 105 266 BT

Numer SACHS: 2294 001 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koło zamachowe:

Numer VW : 03L 105 266 BT

Numer SACHS: 2294 001 360

 

 

czy jest jakiś zestaw z kołem i sprzęgłem jednocześnie? bo domyslam się ze to co mi podałeś tj sama dwumasa. ewentualnie poproszę jeszcze o nr sprzęgła? łożyska lub całego zestawu?

ps podać ci nr vin?

 

dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
numer oryginału to: 8E0906087D, zastosowanie Passat B5 (1997 - 2000), Audi A6 (1997 - 2005)

 

Dzięki kolego a czy przykładowa pompa z aukcji do 1.8 20V ale mająca inne oznaczenie też będzie pasowała?

 

http://allegro.pl/seat-toledo-ii-pompa-elektryczna-paliwa-1-8-20v-i4609843120.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakiś zestaw z kołem i sprzęgłem jednocześnie? bo domyslam się ze to co mi podałeś tj sama dwumasa. ewentualnie poproszę jeszcze o nr sprzęgła? łożyska lub całego zestawu?

ps podać ci nr vin?

 

dzięki z góry

Nie potrafię odpowiedzieć. Wcześniejsze symbole dla samego koła zamachowego

kolego a czy przykładowa pompa z aukcji do 1.8 20V ale mająca inne oznaczenie też będzie pasowała?

 

"]http://allegro.pl/seat-toledo-ii-pom...609843120.html

 

Wkład pompy według katalogu pasuje, za to obudowa zupełnie inna więc tego nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkład pompy według katalogu pasuje, za to obudowa zupełnie inna więc tego nie jestem pewien

 

Aha ok myślałem że pompa paliwa z obudową tworzy jedną całość i nie jest tak łatwo rozbieralna :)

 

A czy jest taka możliwość że mechanik tylko wymienił mi sam wkład z pompą na zamiennik a reszta czyli obudowa została stara, oryginał vw?

Wtedy wystarczy żeby zgadzał się wkład i mógłbym go wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej wymienił sam wkład, chyba że wkładał Ci inną używaną kompletną.Jeśli mechanik przełoży wkłady z tej co podałeś do Twojej to też nie powinno być problemu. Może nawet pasują zamiennie jako kompletne, ale takiej informacji nie mam. Nowa pompa boscha (kpl z obudową) w Inter - Cars kosztuje około 290zł, sam wkład także firmowy można kupić taniej.

Edytowane przez viper1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najprawdopodobniej wymienił sam wkład, chyba że wkładał Ci inną używaną kompletną.Jeśli mechanik przełoży wkłady z tej co podałeś do Twojej to też nie powinno być problemu. Może nawet pasują zamiennie jako kompletne, ale takiej informacji nie mam. Nowa pompa boscha (kpl z obudową) w Inter - Cars kosztuje około 290zł, sam wkład także firmowy można kupić taniej.

 

Ogólnie jest to już moja trzecia pompa. Oryginalna pompa padła na stacji. Zgasiłem samochód zatankowałem i nie mogłem odpalić (dobrze że mam gaz to mogłem odjechać). Mechanik zmienił na nowy zamiennik przez jakiś czas jakoś ponad rok było dobrze ale zaczął dziwnie strzelać przy wkręcaniu na obroty. No to znów teraz do innego mechanika stwierdził że to jest zły model pompy i zmienił na inny nowy zamiennik. Przez ok rok było dobrze ale znów zaczęły się problemy. Teraz gdy samochód postoi trochę dłużej mam problem z odpaleniem (nie ma różnicy czy zimny czy ciepły) ale gdy trzy razy przekręcę na zapłon i dopiero odpalę wszystko jest dobrze. Gdy chcę odpalić auto które stało mniej niż 10min zaskakuję za pierwszym razem. Filtr paliwa zmieniony na oryginalny vw wtryski mechanik powiedział że dobre. Wydaję mi się że to wina tej pompy może nie daje już takiego ciśnienia. Nie ukrywam że chciałbym zrobić to nie za dużym kosztem i dlatego chciałem poszukać używanej pompy w pobliskim szrocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może tu mi ktoś pomoże....??

http://forum.vw-passat.pl/threads/80621-Co-to-za-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-nie-wiesz-tu-spytaj?p=2157918&viewfull=1#post2157918

Mam pytanie o coś w rodzaju blaszanej podkładki i jednocześnie nakrętki do mocowania lampy przedniej w 3BG oraz śruby do niej.

IMG_20141012_124151.jpg

Śruba przechodzi przez zaznaczony na czerwono otwór z tyłu lampy i przykręcona jest tą blaszką/nakrętką

Podczas demontażu lampy uszkodziłem śrubę i tą blaszkę i chce dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Może tu mi ktoś pomoże....??

http://forum.vw-passat.pl/threads/80621-Co-to-za-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-nie-wiesz-tu-spytaj?p=2157918&viewfull=1#post2157918

Mam pytanie o coś w rodzaju blaszanej podkładki i jednocześnie nakrętki do mocowania lampy przedniej w 3BG oraz śruby do niej.

[ATTACH=CONFIG]124344[/ATTACH]

Śruba przechodzi przez zaznaczony na czerwono otwór z tyłu lampy i przykręcona jest tą blaszką/nakrętką

Podczas demontażu lampy uszkodziłem śrubę i tą blaszkę i chce dokupić.

 

Powiem Ci, że szukałem i za diabła znaleźć nie mogę..wstaw jeśli możesz zdjęcie tej uszkodzonej śruby i blaszki, to poszukam coś podobnego po zdjęciach w katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że szukałem i za diabła znaleźć nie mogę..wstaw jeśli możesz zdjęcie tej uszkodzonej śruby i blaszki, to poszukam coś podobnego po zdjęciach w katalogu.

72cd40c30b33e44da6d4698113a678cc.jpg9db3b0c62a51be4a3734ff9caf0aaca9.jpg16241ad7c203e63e303f5941d25c0e11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

 

Może tu mi ktoś pomoże....??

http://forum.vw-passat.pl/threads/80621-Co-to-za-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-nie-wiesz-tu-spytaj?p=2157918&viewfull=1#post2157918

Mam pytanie o coś w rodzaju blaszanej podkładki i jednocześnie nakrętki do mocowania lampy przedniej w 3BG oraz śruby do niej.

[ATTACH=CONFIG]124344[/ATTACH]

Śruba przechodzi przez zaznaczony na czerwono otwór z tyłu lampy i przykręcona jest tą blaszką/nakrętką

Podczas demontażu lampy uszkodziłem śrubę i tą blaszkę i chce dokupić.

 

 

 

Chyba to będzie to :)

 

Śruba - N 909 857 01 - wymiar M5x33x9

 

Nakrętka zaciskowa - N 903 682 03 - M5x20,8x15

nakretka.jpg

sruba2.jpg

sruba1.jpg

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyżej spisał się na medal :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności