Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za próbę pomocy.

Ja też nigdzie nie znalazłem opisanej tej wtyczki. A przewody, które obstawiam to:

000 979 025 0,5 mm2 złączka płaska z noskiem 1,5 mm lub odpowiednik z 1 mm2 000 979 150

000 979 026 0,5 mm2 złączka płaska z noskiem 2,8 mm lub odpowiednik z 1 mm2 000 979 151

000 979 027 0,5 mm2 złączka płaska z noskiem 4,8 mm lub odpowiednik z 1 mm2 000 979 152

Nawet na oko nie mogę określić, który, bo nie mam tej wtyczki w ręku. A żeby wypróbować to -100 PLN przy trzech kabelkach 1mm2., Ale jak się nie da inaczej to tak zrobię. Żebym miał, chociaż dobre zdjęcie od tyłu tej wtyczki. Ale aż dziwne Niemcy tacy dokładni a wtyczki nigdzie nie opisali.

 

Odpowiem sobie sam :-)

000 979 027 0,5 mm2 - złączka płaska z noskiem 4,8 mm lub odpowiednik z 1 mm2 000 979 152

Edytowane przez no_where

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde szukam i szukam i znalazłem coś takiego listwa.pdf pisze że z napisem tylko czy R-line ? a może do wyboru jest ....

Tylko te listwy są w b7, od 2012 wzwyż w tych co mają wnętrze r-line. A ty mi dałeś z mojego rocznika, jak byś mogł jeszcze spojrzeć w b7 czy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20140907_200857.jpg Witam potrzebuje dostac jakies namiary gdzie moge dostac Mikrostyk do klapy z passata b5 fl z 2003 r najlepiej zeby byl z identyczna koncowka

pozdrawiam

20140907_200833.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję nr klaksonu do b6 i ewentualnie jaki koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy potrzebuję nr klaksonu do b6 i ewentualnie jaki koszt.

 

Proszę bardzo klakson.pdf w sklepie u Gajosa każdy z nich to 200 pln sztuka , ale stan magazynowy 0

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Stig mam problem żeby wynależć te listwy , może kolega Mielke coś wynajdzie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde szukam i szukam i znalazłem coś takiego listwa.pdf pisze że z napisem tylko czy R-line ? a może do wyboru jest ....
Tylko te listwy są w b7, od 2012 wzwyż w tych co mają wnętrze r-line. A ty mi dałeś z mojego rocznika, jak byś mogł jeszcze spojrzeć w b7 czy nie ma.

 

przeciez to jest listwa ktora sie nakleja na próg

a Stig szuka progów plastikowych z nakladkami R, to takich trzeba szukac. Te nakladki nie wystepuja same, tylko trzeba kupic kompletne progi plastikowe wewnetrzne z takimi nakladkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]123262[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]123263[/ATTACH] Witam potrzebuje dostac jakies namiary gdzie moge dostac Mikrostyk do klapy z passata b5 fl z 2003 r najlepiej zeby byl z identyczna koncowka

pozdrawiam

zerknij

mikro.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez to jest listwa ktora sie nakleja na próg

a Stig szuka progów plastikowych z nakladkami R, to takich trzeba szukac. Te nakladki nie wystepuja same, tylko trzeba kupic kompletne progi plastikowe wewnetrzne z takimi nakladkami

Strasznie trudno jest to w ogóle, namierzyć. Byłem w ASO zapytać się i zamówić, to nie wiedzieli o co mi chodzi, nigdy czegoś takiego nie widzieli. Patrzyłem w ETKA online, są 4-5 różnych próg, ale nie wiadomo jakie one są. Ma ktoś numer tych z B7 z napisem 'PASSAT', to już jedne bym odhaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o pomoc , potrzebne numery części

- manetka tempomatu oraz wszelkie niezbędne przewody do jej podłączenia

- nowa ergonomiczna gałka zmiany biegów w dsg montowana chyba od 2011

 

 

 

 

 

Gear KNOB BLACK DSG

VW Passat B7 2011 - 2014

VW Passat CC lift 2009 - 2012

VW CC 2012 - 2014

 

part number : 3AB713203E DIW 3AB 713 203E DIW

 

 

to chyba ta o ile sie nie myle

 

dziękuje pięknie

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono,

 

czy ktoś może podać mi numery katalogowe filtrów oleju, powietrza, paliwa i kabiny do paska b6 1.9 tdi bls z 2008 roku.

Jeszcze chyba nie umiem obsługiwać się tą stroną:

https://ifinterface.com/page/page1.php

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2012-Volkswagen-Passat-R-Line-Image-11-Door-Sill.jpg

Namierzyłem passata z tymi progami.

Czy jeśli podałbym jego VIN, to ktoś dałby radę napisać mi co to za numer tych progów jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]123426[/ATTACH]

Namierzyłem passata z tymi progami.

Czy jeśli podałbym jego VIN, to ktoś dałby radę napisać mi co to za numer tych progów jest?

 

Podbijam pytanie również chciałbym poznać nr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje numerów katalogowych przewodów paliwowych gumowych tych co idą od filtra paliwa

VW passat b6 rocznik 2006 silnik 2.0 TDI BMP 4x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie potrzebuje numerów katalogowych przewodów paliwowych gumowych tych co idą od filtra paliwa

VW passat b6 rocznik 2006 silnik 2.0 TDI BMP 4x4

 

Prosze bardzo tu masz wszystko przewody paliwowe.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo tu masz wszystko [ATTACH]123535[/ATTACH]

Dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje numer katalogowy zamka drzwi kierowcy (lewy przód - Europa) Passat B5FL sedan 2004rok 1.9TDI AWX

Ponoć są inne numery po 2002roku :/ ewentualnie od czego będzie pasować? Octavia, Golf IV, Superb, i z jakich roczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje numer katalogowy zamka drzwi kierowcy (lewy przód - Europa) Passat B5FL sedan 2004rok 1.9TDI AWX

Ponoć są inne numery po 2002roku :/ ewentualnie od czego będzie pasować? Octavia, Golf IV, Superb, i z jakich roczników.

 

3B1 837 015 AP - występuje również w Skoda Octavia 2001 - 2011 r.; Skoda SuperB 2002-2008; Seat Leon 2002-2006; Seat Toledo 2002-2004

zamek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczek VW na kierownicy/poduszce pow.... występuje jako oddzielna część? jest na niego jakiś nr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje nr zamka drzwi tył lewe, B5Fl 2002 1.8T AWT kombi, jakby było trzeba mogę podac VIN. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności