asterix_007
-
Liczba zawartości
100 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O asterix_007
- Urodziny 01/19/1982
Informacje osobiste
-
Imię
Janusz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Rzeszów
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 2,0 TSI 140kW 190KM DSG7
-
Rok produkcji
2022
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
asterix_007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
temat już rozgryzłem - mam travel assit przy którym działa adaptacyjne prowadzenie po torze razem z całym line assist. problem jest w tym ze travel assist wraz z emergency assist działa tylko z aktywnym tempomatem jako cały pakiet wspomagający. próbowalem róznych kombinacji w kodowaniu sterownika a5, ale nie udalo mi się line assist zrobić niezależnie. Czy jest jakaś opcja aby te systemy zakodować oddzielnie, aby działały niezależnie od travel assist? -
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
asterix_007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
jutro spróbuję - zmiany były tylko w tym zakresie bo ten odbijający się line assist był fabrycznie wkodowany. a jak ustawię early late setting over menu to coś to zmienia? -
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
asterix_007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
znalazłem, zakodowałem ale widzę że chyba coś jest jeszcze nie tak - pozmieniałem w sterowniku A5, w menu pojawiło się adaptacyjne prowadzenie po torze wraz z możliwością regulacji ingerencji w tor jazdy. Niby wszystko jest ok - po włączeniu auto jednak mimo wszystko nadal nie prowadzi po torze - coś jeszcze trzeba dołaczyć, albo zmienić w ustawieniach - point of intervention ustawiłem jako late _seving over menu - może to jest przyczyną? -
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
asterix_007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
tylko jak to znaleźć? po tym IDE? tylko jak to znaleźć? po tym IDE? -
Cześć. posiadam b8 FL z 2022r. który posiada 3-strefową klimę. Niby w tym nic dziwnego, ale regulacja temp dla tylnego rzędu jest możliwa tylko i wyłącznie z poziomu radia co jest dla mnie bezsensowne. Czy jest możliwe założenie tylnej kratki z regulacją temperatury na tył? Czy takie coś wymaga jakiegoś kodowania?
-
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
asterix_007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
W moim rejonie nikt się w to nie bawi, a za daleko aby jechać -
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
asterix_007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
ja z tego czarna magia boje się żeby coś nie spierdzielić -
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
asterix_007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
jeżutp - nie wiem czy mam haha jest asystent czytania znaków jest line assist ale odbijający się od linii i aktywny tempomat. Kurcze, to kodowanie pewnie i jest pomocne, ale nie mam vcds tylko obd11 -
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
asterix_007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
cześć. mam pytanko- moje passerati (2022r) posiada na wyposażeniu line assist ale auto odbija się od lini do linii. Poczytałem trochę na forum na temat kodowania i muszę właczyć adaptacyjne prowadzenie po torze. ale jak zacząłem czytać to już całkiem zgłupiałem co zakodować a co nie - czy mogłby ktoś napisać jak tylko dodać ten element? posiadam obd11 - dziękuję z góry. -
1.8TSI DSG7 DQ200 - problem ze skrzynia?
asterix_007 odpowiedział asterix_007 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
drgania wynikały chyba też ze zużycia dwumasy - niestety eko obroty do zmiany biegów przyśpieszają proces zużycia. a czy te mokre są trwalsze? nie wiem.. po tej b8 przesiadłem się do kia sportage V w manualu - za chwile przesiadam się z powrotem do b8 z dsg ale docelowo bedę omijał dq200 mimo tego że zmienia biegi o wiele płynniej niż mokre, a jeszcze po przestrojeniu to już w ogóle poezja -
1.8TSI DSG7 DQ200 - problem ze skrzynia?
asterix_007 odpowiedział asterix_007 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
zrobione. problemem były sprzęgła. -
też jestem ciekaw, bo dopiero co kupiłem pojazd z dq500 i jest dokładnie tak samo. na razie toczę negocjacje ze sprzedającym, ale coś czuje ze guzik z tego będzie - na ciepłym w miarę ok, na zimnym tak jak pisze kolega - z opinii na grupach wygląda na to że sprzęgła do wymiany, ale nie sztuka to wymienić bo nie małe pieniądze.
-
u mnie się pojawił dziwny temat - passat b8, 1.8 ze skrzynią DQ200- jakieś 3 tygodnie temu wpięcie przez sterownik przy skrzyni (przez obd nie idzie) i modyfikacja zakresu zmiany biegów. Dzisiaj chcielismy zrobic poprawkę i zonk - nie można się połączyć ze sterownikiem przy skrzyni - czy to może mieć związek z tym resetem o którym są informacje w sieci (przytrzymanie pedału gazu przez 20-30 sek...) przez gniazdo OBD nie ma możliwości modyfikacji, a przez sterownik przy skrzyni ( po tym resecie) nie chce sie interfejs połączyć - macie jakieś rady na to?
-
1.8TSI DSG7 DQ200 - problem ze skrzynia?
asterix_007 odpowiedział asterix_007 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
od półosi/przegubów mogą być drgania? raczej by się to nie przekładało na proces zmiany biegów
