Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej wyczytalem gdzies ze filtr 940/25 NIE jest 'dedykowany' do mojego paska dlatego chcialem sie upewnic. Teraz jestem jeszcze bardziej zdziwiony i zastanawiam sie czy to ze mam sedana ma jakis wplyw na rodzaj filtra poniewaz dokladnie taki filtr mam zamontowany. Powiem wiecej, podczas wymiany filtra mechanik nie powiedzial ze beda problemy z zamontowaniem :) a w intercarsie wlasnie ten filtr mi zaproponowali bo wczesniej mialem jakiegos filtrona. Teraz znow przyszedl czas na wymiane i zastanawiam sie co wlasciwie mam kupic. Wszystko wskazuje ze 940/25 bo wlasnie taki mam ale z etki wynika ze nie powinien pasowac :). Ktos moze wie co tu jest nie tak?

 

 

Tak jak napisałem powyżej. Do Twojego autka pasuje W 940/44

Filtr W 940/25 jest (między innymi) do silnika AAZ, czyli 1.9 TD 75KM

Inna sprawa że te dwa filtry (940/25 i 940/44) mają identyczne wymiary i identyczne mocowanie, więc dla tego takie nieścisłości wynikły :D

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo prosze o ile to mozliwe o dokładny numer (oznaczenie oryginalne) głowicy która była montowana w moim aucie, gdyż szykuje się wymiana i nie wiem dokładnie dla jekiego numeru\oznaczenia oryginalnego szukać zamiennika. Z góry dziekuję. Dane mojego auta:

Vin - VSSZZZ5PZ5R040908, Data produkcji: 18.10.2004 (modelowo 2005), 2.0 16V silnik BKD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romi

Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Romi

Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.

 

Proszę bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo prosze o ile to mozliwe o dokładny numer (oznaczenie oryginalne) głowicy która była montowana w moim aucie, gdyż szykuje się wymiana i nie wiem dokładnie dla jekiego numeru\oznaczenia oryginalnego szukać zamiennika. Z góry dziekuję. Dane mojego auta:

Vin - VSSZZZ5PZ5R040908, Data produkcji: 18.10.2004 (modelowo 2005), 2.0 16V silnik BKD

0adb8d6c8f81ee4a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

proszę o podanie numeru części widocznej na zdjęciu. Jest to przewód gumowy który wchodzi na kolektor ssący z tej plastykowej rury idącej z IC.

Moje auto passat b5 tdi AFN.

 

z góry dziękuję

zlacze1h0145634_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy to o to chodzi... nic nie moglem innego znalesc. Sa dwa oznaczenia tych węzy: 1H0 145 834 J, DRUGI MA OSTATNIO LITERE "A"attachment.php?attachmentid=47579&stc=1&d=1299421877

Bez tytu?u.jpg

Edytowane przez triku88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie dla kolegi "traksio"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy sterownik poziomowania swiatel 5M0 907 357 B podejdzie i go europy i do anglika ?? Chodzi mi o to czy etka rozroznia jakies wersje tego sterownika na europe i na anglie. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy sterownik poziomowania swiatel 5M0 907 357 B podejdzie i go europy i do anglika ?? Chodzi mi o to czy etka rozroznia jakies wersje tego sterownika na europe i na anglie. Dzieki
jego zamiennik ma literę C a etka nie rozróżnia na EU i UK tych sterowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje numery części zaworu N75 i N 18 do AWX 04 win WVWZZZ3BZ5E022554

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje numery części zaworu n75 i n 18 do awx 04 win wvwzzz3bz5e022554
[attach]47656[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dziękuje bardzo mielke walka z tym egrem jest męcząca wymienie te zawory i chyba już będzie git. Zawór egr wymieniony ale dale w tryb awaryjny wchodzi czyszczenie n 75 nic nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dziękuje bardzo mielke walka z tym egrem jest męcząca wymienie te zawory i chyba już będzie git. Zawór egr wymieniony ale dale w tryb awaryjny wchodzi czyszczenie n 75 nic nie dało
wyczyść turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej, zobaczy czy Ci sztanga od turbo chodzi, wyczysc turbo, ale najpierw podmien na chwile n75 z n18 i sprawdz stan wezykow podcisnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo miałem czyszczone z 2 tyg temu do tego wymiana zaworu wiec raczej nie to. egr też zaślepiałem i nic dalej to samo nie powiem bo lepiej jest niż na poczatku. Wymienie 2 zaworki i okaze sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jaki jest numer katalogowy poduszki do takiego Passata:

WVWZZZ3BZ3E311713 1.9 TDI silnik AWX, ESP, Tempomat.

Chodzi o numer katalogowy tej taśmy od poduszki w kierownicy.

Dziękuję z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo proszę o mała rade i pomoc.

Otóż potrzebuje zakupić przewód zasilania turbiny (chłodzenie turbiny olejem).

 

Jaki jest koszt takiego przewodu ?

Oraz jakie jest oznaczenie tego przewodu

 

Silnik: 1.9 TDI/130KM/Model AVF/Rocznik 2001r

 

Objaw jest taki że z tego przewodu podcieka mi olej. Jak auto stoi jest ok.

Ale w trasie trochę wyrzuca.

 

Pozdrawiam oraz czekam pilnie na odpowiedź.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować lekko dokręcić ten przewód.

 

dobierzesz tez z innego silnika VW na jakimś szrocie, aby tylko długość i gwinty się zgadzały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności