Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie.

Potrzebowałbym nr paru rzeczy a mianowicie.

- łapa skrzyni biegów lewa do mojego auta

- czujnik kata skrętu (inaczej piszac tasma pod esp w kwadratowej obudowie)

- zestaw mocujacy dywaniki ?

[attach]46532[/attach]

[attach]46533[/attach]

[attach]46534[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pytałem o to, ale po zakupie tych, tzn samych plastikowych stoperów nie mogę ich wkrecic bo jednak sa inne. A z tego co sie dowiedzialem to stoper sklada sie z trzpienia, nasadki plastikowej (grzybek) ktora wchodzi na niego i trzyma dywanik i mocowanie ktore jest pod wykladzina i trzyma trzpien z grzybkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może, na co jest montowany spoiler dachowy od passata R36, mam takowy do zamontowania i są na nim ślady kleju do szyb, a może by to walnąć na taśme dwustronną, jest coś o tym w ETCE???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś może, na co jest montowany spoiler dachowy od passata R36, mam takowy do zamontowania i są na nim ślady kleju do szyb, a może by to walnąć na taśme dwustronną, jest coś o tym w ETCE???
wg etki na dwu składnikowy klej epoksydowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję numerów części zaznaczonych na obrazku kolorem czerwonym który udało mi się znaleźć w internecie. Chodzi dokładnie o dolny wąż odmy i uszczelkę pomiędzy nim a blokiem silnika. ( na ryskunku oznaczone 2A i 7B )

Silnik AFN passat b5 rocznik 99

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

ea4129518e15b7a1m.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Poszukuję numerów części zaznaczonych na obrazku kolorem czerwonym który udało mi się znaleźć w internecie. Chodzi dokładnie o dolny wąż odmy i uszczelkę pomiędzy nim a blokiem silnika. ( na ryskunku oznaczone 2A i 7B )

Silnik AFN passat b5 rocznik 99

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

ea4129518e15b7a1m.png

Rysunek który podałeś jest od B4 a u Ciebie w zależności od numeru silnika, wąż odmy nr 1 albo 1A, oring nr 2 w pliku pdf.

odma AFN.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to dokładnie mi chodziło. wąż 1A i oring numer 2.

 

dziękuję za rysunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ETKA podaje zaczep do lusterka fotochromowego ten który przykleja się do szyby ? Czy jest to razem z lusterkiem? Lusterko bez czujnika deszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy mogłby ktoś zamieścić mi zdjecie z etki podłokietnika w passacie b6 2005 rok?? Bo nie wiem jak go mozna rozebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy mogłby ktoś zamieścić mi zdjecie z etki podłokietnika w passacie b6 2005 rok?? Bo nie wiem jak go mozna rozebrać.

 

Proszę :)

 

podlokietnik.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ETKA podaje zaczep do lusterka fotochromowego ten który przykleja się do szyby ? Czy jest to razem z lusterkiem? Lusterko bez czujnika deszczu.

ETKA podaje że lusterko samościemniające zawsze miało czujnik deszczu, ale mniejsza z tym, ten zaczep nie występuje jako część osobna, jest do dostania tylko z nową szybą bądź gdzieś na szrocie.

Koledzy czy mogłby ktoś zamieścić mi zdjecie z etki podłokietnika w passacie b6 2005 rok?? Bo nie wiem jak go mozna rozebrać.

Poniżej.

pod?okietnik.pdf

pod?okietnik 1.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że elemnt 30 w pliku podłokietnik można bez problemu zdjąć, jest nasadzany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi na to że elemnt 30 w pliku podłokietnik można bez problemu zdjąć, jest nasadzany??

Wydaje mi się że jest przykręcany od spodu, ale nie wiem na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Panowie potrzebuje numery licznikow bez can z pelnym fisem z angola. Bylbym bardzo wdzieczny za ta informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!

Panowie potrzebuje numery licznikow bez can z pelnym fisem z angola. Bylbym bardzo wdzieczny za ta informacje.

[ATTACH]46704[/ATTACH] chyba o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

czy etka rozróżnia rodzaje zbiorniczka do wspomagania? Czy zbiornik płynu jest taki sam do wszystkich wersji? Od czego mogę założyć zbiornik do mojego W8?

Edytowane przez Karolu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej

czy etka rozróżnia rodzaje zbiorniczka do wspomagania? Czy zbiornik płynu jest taki sam do wszystkich wersji? Od czego mogę założyć zbiornik do mojego W8?

etka rozróżnia te zbiorniki wg ilości cylindrów ty masz chyba 8 nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 8, dziwna sprawa bo chciałem dolać płynu i zauważyłem ze filtr w plastikowej obudowie lata luźno w środku zbiorniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie 8, dziwna sprawa bo chciałem dolać płynu i zauważyłem ze filtr w plastikowej obudowie lata luźno w środku zbiorniczka.
[attach]46725[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności