Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

a to co to za numer: 3C9 945 096 D ????
ten to nr lampy tylnej :) ale tam miałeś błąd 3C0945096D

3C9945096D to jest lampa tylna do paska od 2006 do 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czujnik_nr10.pdf

 

drzwi.pdf

 

pas_przednii.pdf

 

mielke dzieki wielkie punkt poleciał w twoją stronę ale ten numer klipsów tapicerki drzwi mi nie wchodzi dzwoniłem dzisiaj do serwisu bo zamawiałem graty ale ten numer klipsów nie pasował. I jeszcze jedno potrzebuje namierzyć jeden plastik który znalazłem w aucie a nie wiem do czego służy 3B0 012 129A

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ten numer klipsów tapicerki drzwi mi nie wchodzi dzwoniłem dzisiaj do serwisu bo zamawiałem graty ale ten numer klipsów nie pasował.

:hmm 3B0868243 - klip, ~2,62 PLN w serwisie VW, chyba że pytasz o ten element który jest zgrzany z tapicerką, to jest to jedynie dostępne z panelem/tapicerką drzwi.

I jeszcze jedno potrzebuje namierzyć jeden plastik który znalazłem w aucie a nie wiem do czego służy 3B0 012 129A

Nazywa się to; uchwyt, występuje w sedanie, a do czego to jest, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuję dowiedzieć się jaki powinien być numer przekaźnika pompy paliwa czy 372 czy 208?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję dowiedzieć się jaki powinien być numer przekaźnika pompy paliwa
Że tak się głupio spytam podając ci numer z ETKi tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=99296 miałem na myśli passata B5 zresztą taki jest podany do nr. ETKI. Sprawdź podany numer. Poza tym jak zauważyłeś na rysunku nie ma więcej przekaźników narysowanych co jest niemożliwe żeby ich nie było, tak że wielkość jego na rysunku nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale po tym numerze który podałeś na przekaźniku od góry wychodzi,że jest 167 a ja mam napisane 208 i teraz nie wiem ,ponieważ gdzieś wyczytałem,że jest też 372.Teraz już zgłupiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ale po tym numerze który podałeś na przekaźniku od góry wychodzi,że jest 167 a ja mam napisane 208 i teraz nie wiem ,ponieważ gdzieś wyczytałem,że jest też 372.Teraz już zgłupiałem.

Numer przekaźnika 4D0951253 gniazdo numer 4 oznaczenie 372 lub 208. Tyle jest w ETKA, przypuszczam że te przekaźniki są ze sobą zamienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał, ten oring kosztuje w ASO 6,46 zł. Mam już do odebrania.

 

---------- Post added at 21:20 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

 

Dla tych co nie mają ETKI, a chcieli by się zorientować o numery części do VW i Audi, może się przydać strona http://www.wagenstad.com. Jest po angielsku z rysunkami, ale można zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję rysunek elementu, do którego przymocowywujemy uchwyt otwierania maski obok podstopnicy.

Golf vi, tiguan, touran, passat b6. Powinny być takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję rysunek elementu, do którego przymocowywujemy uchwyt otwierania maski obok podstopnicy.

Golf vi, tiguan, touran, passat b6. Powinny być takie same.

chyba chodzi o nr [ATTACH]47973[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje numerów z etki sprężyn na tył do Passata b5FL silnik 1.8T oraz od 1.9TDI.

Potrzebuje porównać czy są one takie same.

 

Czekam na odpowiedz

 

Dziękuje bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje numerów z etki sprężyn na tył do Passata b5FL silnik 1.8T oraz od 1.9TDI.

Potrzebuje porównać czy są one takie same.

 

Czekam na odpowiedz

 

Dziękuje bardzo :)

nie napisałeś czy do kombi czy sedana zerknij sobie i porównaj [ATTACH]48110[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie napisałeś czy do kombi czy sedana zerknij sobie i porównaj sprezyny.pdf

Sedan kolego :)

Nie bardzo rozumiem ten opis pomożesz ?:)

Edytowane przez GrZ1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sedan kolego :)

Nie bardzo rozumiem ten opis pomożesz ?:)

a może chcesz od 4motion ?? a czego nie rozumiesz w opisie ? pisz na gg lub PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie :) chce do sedana i chodzi mi o to czy od TDI są identyczne jak od 1.8t?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie :) chce do sedana i chodzi mi o to czy od TDI są identyczne jak od 1.8t?
etka rozgranicza sprężyny ze względu na rodzaj napędu lub liczbę cylindrów nie na PB czy ON jeśli się mylę to kolega GURAL mnie poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na potwierdzenie Gurala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje numerów z etki sprężyn na tył do Passata b5FL silnik 1.8T oraz od 1.9TDI.

Potrzebuje porównać czy są one takie same.

Fizycznie są takie same (czyli pasują) ale nie do końca mogą pasować pod względem technicznym, czyli; będą przystosowane do innych dopuszczalnych nacisków na oś i teraz żeby je sprawdzić dokładnie to; potrzebował bym numery VIN tych aut (sprawdzenie tego może potrwać bo dekodowanie VIN znowu kuleje)

Fotki wlepy w bagażniku z kodami wyposażenia z obydwu aut, albo oznaczenia kolorowe na sprężynach z jednego i drugiego auta.

Jeśli nie zależy Ci na tym czy autko będzie wyżej czy niżej stało, oraz na tym że w ekstremalnych sytuacjach koła mogą dobijać w jedną albo drugą stronę to możesz zakładać, ale wydaje mi się że chcesz mieć identyczne sprężyny jak masz teraz, więc bez podania jednej z opcji rozpoznania jakie masz/jakie chcesz kupić, nie mogę bliżej określić czy są identyczne, czy może jednak całkiem inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz :)

Teraz właśnie mam od jakiegoś innego paska ponieważ tył stoi bardzo wysoko i nie proporcjonalnie do przodu dlatego też moje pytanie. sprężyna oznaczona jest 1 x zielony 3x brąz. z tego co patrzyłem to 1 x zielony 2 x brąz będzie niżej ?

numer VIN auta: WVWZZZ3BZ2P130377

 

Nie mam jeszcze sprężyn z tdi mogę wysłać Ci aukcję jakie chciałem zakupic

Edytowane przez GrZ1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności