Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Lampka przednia z podświetleniem Ambiente czyli 2 diodami w kolorze czerwonym bo u mnie jakiś debil je wylutował! Bo mu przeszkadzały!

 

Schowek na gaśnicę jest np do Jetty itp. Bardzo fajna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Schowek na gaśnicę jest np do Jetty itp. Bardzo fajna rzecz.

 

No właśnie, jest do Jetty, Golfa i EOSa. Do Paska nie widzę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie pasował? Jest w kolorze czarnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szczerze Ci powiem, że nie wiem, ale mogę podesłać Ci schemat. ;) Wydaje mi się jednak, że nie będzie pasowało to do Passka. W kolorze czarnym jest tylko z EOSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumowa osłonka EGR w pokrywie silnika AWX (1,9 TDI 130 KM oczywiście) - potrzebuję numer części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, rozwaliłem swoja miskę olejową która ma numer 06B 103 603N dostałem od kolegi identyczna miskę, lecz różnią się tylko litery końcowe, czy będzie ona pasowała do mojego passata ? nr. nowej miski 06B 103 603AQ róznica jest tylko w N a AQ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nie chodzi Wam o to?

 

Jak widać koledze o to właśnie chodzi ;) Takie coś jak widać do pasztetka jest ;)

 

Zasugerowałem się słowem SCHOWEK i tym, że kolega wspomniał o tej Jettcie i chciałem mu wcisnąć szufladę pod fotel :wmorde- mój błąd.

 

Witam mam pytanie, rozwaliłem swoja miskę olejową która ma numer 06B 103 603N dostałem od kolegi identyczna miskę, lecz różnią się tylko litery końcowe, czy będzie ona pasowała do mojego passata ? nr. nowej miski 06B 103 603AQ róznica jest tylko w N a AQ ?

 

wg. ETKI (jeśli chodzi o model z opisu w profilu) to do Ciebie jest micha 06B 103 601 AQ i jest to zamiennik wycofanej wcześniej 06B 103 603 AQ, czyli ta z końcówka 603 powinna pasować.

Edytowane przez MSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebny mi numer czesci łacznika ktorych wchodzi do turbo przy dojsciu oleju do turbiny w 2.0tdi BKP. Chodzi mi o ta mala nakretke nagwintowana z dwoch stron, jedna strona wchodzi w turbo a do drugiej dokrecamy dojscie oleju. Kumpel krzywo nakrecil dopływ oleju i wyrobil gwint. Czy ta czesc w ogole wystepuje osobno ? Chodzi mi o element na zdjeciu oznaczony numerem 2

3c477585ea0dceb0med.jpg

Edytowane przez jamal_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, podejżewam, że jest to króciec śrubowy i ma numer 028 145 786

 

Schemat wstawiam poniżej. Na schemacie numer 4A.

Cena w ASO... około 115 zł... (zdzierstwo ;P)

Pozdrawiam :)

kolektorzturbo.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

poprosze o nr maglownicy do 1.8t z 97r aeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dokladnie o to chodzi. Dziekuje slicznie i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

poprosze o nr maglownicy do 1.8t z 97r aeb

 

kolego jest kilka numerów maglownicy, podaj VINa to spróbujemy dojść, który jest prawidłowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , mam taki problem , mam zerwane obie łapy skrzyni biegów tj. lewa i prawa , potrzebuję dowiedzieć się jakie numery części są mi potrzebne.

Passat B5 FL 2004r.

1.9 TDI AWX 131 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego jest kilka numerów maglownicy, podaj VINa to spróbujemy dojść, który jest prawidłowy ;)

 

ok juz nie trzeba - wlasnie zakupilem

Edytowane przez Dzolero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje nr oe trzpienia na którym montowany jest napinacz paska rozrządu w silniku 1.6 ahl. Czy coś takiego występuje wogóle jako część zamienna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Potrzebuje nr oe trzpienia na którym montowany jest napinacz paska rozrządu w silniku 1.6 ahl. Czy coś takiego występuje wogóle jako część zamienna?

 

czy chodzi Ci o pozycję 15 ?

trzpien.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie o ta, tylko tutaj wrzuciłes rysunek z adp, a w silniku ahl wygląda ona nieco inaczej bo i napinacz jest inny. Gdybyś mi zapodal rysunek z ahl to byłbym wdzięczny Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności