Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki, czy gumy 21 i 22 także się wymienia?

Bo myślałem że są tylko 2 poduszki skrzyni. Przepraszam że w tym temacie ale nie chce zakładać nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz poprawiome. Moze ktos pomoc z tym regulatorem napiecia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę że masz wspomaganie.

Jedyny dostępny numer maglownicy to; 357422061JX przekładnia TRW "XTR-USA".

Musisz sprawdzić jaką masz przekładnie w aucie bo po VIN nie ma szans.

 

 

Tak dokłądnie jest wspomaganie

a czy mógłbyś porównać numer tej maglownicy 357422061JX i 3A1 422 061 BX - czy nie są to czasem magla tego samego rodzaju tylko różny wiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz poprawiome. Moze ktos pomoc z tym regulatorem napiecia ?

 

 

GURAL już Ci odpowiedział na to pytanie

 

038903803EX - regulator napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GURAL już Ci odpowiedział na to pytanie

 

Dzięki wielkie. A gwoli jasności, orientuje się ktoś co to za oznaczenia alternatorów w ETC'e m.in. BOSH 16,17,20,21,22,26,30 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , potrzebuję numery części 1 to wąż IC dolny do przepustnicy i 2 to czujnik ciśnienia klimatyzacji nr vin wvwzzz1kz7w072949

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja chciałem się przypomnieć i prosić o pomoc z moim postem nr #3292 Jakie numery przegubów wewnętrznych oprócz tych co podałem podejdą?

 

EDIT//

 

Chciałbym się dowiedzieć jaki przegub wewnętrzny podejdzie do mojego paska.Wg Etki jest to 1K0498103A lub 1K0498103AX problem w tym,że nie mogę znaleźć przegubu z tymi numerami.Są np. z końcówką B lub E itd.

W katalogu online Spidana jak wyszukuje po numerze OE to nic nie znajduję ale jak wyszukuje po roczniku i kodzie silnika to znajduje,ale podane przy znalezionym typie numery OE różnią się od moich.

A tak wogóle to co oznaczają te ostatnie litery?Jest możliwe,że z inną końcówką będą pasowały?A może ktoś z Was może podać numery zamienników w miarę dobrych firm?Mój Vin to WVWZZZ3CZ8E023035

Dorzuciłem cytat tego posta żeby nie szukać.

 

GURAL

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję numer tulei tylnej belki oraz klocki i tarcze przód do Seata VIN VSSZZZ1MZYB084356

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej chciałbym poznać numer czujnika poziomu oleju tego w misce olejowej do passata 1.9 tdi silnik awx z 2001 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebowałbym numer instalacji do procesora dźwięku nokia DSP o numerze 1J0 035 456 A do radia (u mnie RNS MCD). W Volkswagenie twierdzą, że taki kabel występuje jedynie jako cała wiązka znajdująca się w aucie i nie ma możliwości jego zakupu osobno, a kiedyś widziałem taką wiązkę luzem, ale w ogłoszeniu nie podano numeru części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o numery poduszek silnika i skrzyni - Audi A6 Avant 1.9 TDI AVF 2004 MULTITRONIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze o numery poduszek silnika i skrzyni - Audi A6 Avant 1.9 TDI AVF 2004 MULTITRONIC.

 

W plikach poniżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej chciałbym poznać numer czujnika poziomu oleju tego w misce olejowej do passata 1.9 tdi silnik awx z 2001 roku
nr 1j0907660b i nr uszczelki 038103196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebowałbym numer instalacji do procesora dźwięku nokia DSP o numerze 1J0 035 456 A do radia (u mnie RNS MCD). W Volkswagenie twierdzą, że taki kabel występuje jedynie jako cała wiązka znajdująca się w aucie i nie ma możliwości jego zakupu osobno, a kiedyś widziałem taką wiązkę luzem, ale w ogłoszeniu nie podano numeru części.
hej znalazłem coś takiego [ATTACH]66872[/ATTACH] [ATTACH]66873[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ja chciałem się przypomnieć i prosić o pomoc z moim postem nr #3292 Jakie numery przegubów wewnętrznych oprócz tych co podałem podejdą?

 

EDIT//

 

 

Dorzuciłem cytat tego posta żeby nie szukać.

 

GURAL

ten powinien pasować http://allegro.pl/passat-golf-v-touran-przegub-wew-oe-1k0498103ex-i1821666006.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy mógłbyś porównać numer tej maglownicy 357422061JX i 3A1 422 061 BX - czy nie są to czasem magla tego samego rodzaju tylko różny wiek?

Są podobne, nie bardzo wiem czym się różnią ale nawet drążki kierownicze są inne w zależności od numeru maglownicy.

dafota.3.1n71318063294d.png.smprzekłdnie kierownicze.png&th=1449

 

orientuje się ktoś co to za oznaczenia alternatorów w ETC'e m.in. BOSH 16,17,20,21,22,26,30 ?

Jest zestawienie alternatorów w ETKA ponumerowane od 1 do 28 w zależności od producenta i amperażu, w dalszych opisach części do poszczególnych alternatorów podawany jest tylko jego numer porządkowy a nie cały numer części.

 

witam , potrzebuję numery części 1 to wąż IC dolny do przepustnicy i 2 to czujnik ciśnienia klimatyzacji nr vin wvwzzz1kz7w072949

W plikach pdf poniżej.

PS

ETKA twierdzi że u ciebie nie ma czujnika ciśnienia.

Potrzebuję numer tulei tylnej belki oraz klocki i tarcze przód do Seata VIN VSSZZZ1MZYB084356

Są 2 rodzaje tarcz, nie bardzo wiem jaka jest między nimi różnica, być może ilość szpilek koła.

1J0615301E tarcza hamulcowa 280x22 mm

1J0615301M tarcza hamulcowa 280x22 mm 5/100

1J0698151G zestaw klocków hamulcowych ze wskaźnikiem zużycia

JZW698151 zestaw klocków hamulcowych "eco"

1J0501541C element gumowo metalowy

 

hej chciałbym poznać numer czujnika poziomu oleju tego w misce olejowej do passata 1.9 tdi silnik awx z 2001 roku

1J0907660B czujnik poziomu oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURAL można jeszcze dalszą część oznaczeń tej rozpiski oznaczeń z rysunku bo pod nr 18 jest czujnik . dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mielke dzięki za odpowiedź o to mi chodziło, ale wychodzi na to iż VW nie przewiduje tej instalacji jako całość, a tylko w częściach, jeden komplet przewodów to 35 zł, a trochę ich tam jest. Pozdrawiam Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są podobne, nie bardzo wiem czym się różnią ale nawet drążki kierownicze są inne w zależności od numeru maglownicy.

 

Dzięki za sprawdzenie

 

Różnią się ilością zebów: w B3 (SB) ma 36

a w B4 (AAZ) ma 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności