Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze chciałbym doprecyzować kwestię rabatu dla grup zawodowych.

Mianowicie uzyskałem dziś dwie sprzeczne informacje w dwóch salonach. Jestem w trakcie negocjacji auta służbowego, aktualnie jest 10% rabatu od ceny podstawowej. Dziś oświeciło mnie, że jako lekarzowi przysługuje mi teoretycznie rabat dla grup zawodowych - 7%. W jednym z salonów sprzedawca powiedział, że skoro jestem lekarzem to do aktualnie wynegocjowanej ceny będzie dodatkowy rabat 7%, w drugim salonie usłyszałem, że 10% to tak czy siak maks co mogę uzyskać.

Więc jak to rzeczywiście wygląda z tymi rabatami dla grup zawodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako lekarzowi jak kupujesz na gabinet prywatny masz rabat zawodowy, ale te rabaty juz sie nie lacza ze soba, tak jak z promocyjnym leasingiem. wiecej niz 10 proc ciezko bedzie wyciagnac przy kupnie jednej sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to by było zbyt piękne.. Co prawda auta kupujemy dwa, ale nie wiem ile jeszcze da się utargować.

Chociaż muszę to jeszcze dokładniej to sprawdzić, bo rok temu mój szef jakiś mega rabat w Audi dostał, właśnie jako lekarz, mimo że nie zajmujemy się leczeniem :)

Edytowane przez bartek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na stronie VW w zakładce dotyczącej rabatów jest napisane, że VW oferuje rabaty dla: grup zawodowych, MSP, i flot powyżej 50 aut.

Jest też napisane - wybierz jedną z opcji. Czyli jak jesteś lekarzem to masz trzy opcje: grupa zawodowa (jak masz prywatną praktykę lub jej nie masz) lub MSP (jak masz prywatną praktykę i więcej niż 2 auta) lub rabat flotowy za więcej niż 50 aut :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dzis0ejszego rajdu po salonach konkurencji - XC70 MY 2015, cena wyjściowa 235kpln, do kupienia za 170 kpln!:padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić Alltracka, ale się wstrzymałem. Muszę odwiedzić jeszcze kilka salonów. Volvo zawsze mi się podobało, tylko akurat xc70 nie wygląda (jak dla mnie) świeżo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem kupić Alltracka, ale się wstrzymałem. Muszę odwiedzić jeszcze kilka salonów. Volvo zawsze mi się podobało, tylko akurat xc70 nie wygląda (jak dla mnie) świeżo.

 

V60 CC tylko to trochę mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Passata chce kupić pod koniec roku. Bylem wstępnie w salonie i po rozmowie ze sprzedawca powiedział mi ze auto mogę zamówić np kwiecień/maj (produkcja i tak jest październik/listopad) a auto odebrać jak będzie wyprzedaż rocznika. Wtedy mam tak jak np w tym roku -10000 zl. Czy ktoś z was kupował tak auto. Pytanie czy można jeszcze wyrwać coś z ceny katalogowej podczas zamawiania i wtedy podczas odbioru rabat dodatkowy za wyprzedaż rocznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem kupić Alltracka, ale się wstrzymałem. Muszę odwiedzić jeszcze kilka salonów. Volvo zawsze mi się podobało, tylko akurat xc70 nie wygląda (jak dla mnie) świeżo.

 

Mnie ostatnie testy w AŚ i Motorze też trochę ostudziły. Definitywnie jeszcze się nie poddałem ale zagwozdka jest potężna.

Również przy konfiguracji, która w moim przypadku wychodzi ca 215 kpln , a i tak muszę przełknąć parę smaczków zdradzających comfortline'ową bazę alltracka...

Wracając do tematu tego wątku, rabat mnie dosłownie wywalił z butów. Na dzień dobry 25%, po paru minutach rozmowy jeszcze trochę w dół.

 

V60 CC sporo mniejsze, bagażnikowo przepaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25% i sie jeszcze zastanawiasz? Ktory salon jest taki hojny i oddaje ponad 50tysi?

 

 

Czyli to rabat na volvo. Z tresci maila cos innego wywnioskowalem. W oplu na insignie dali mi 27% na auto do produkcji. Dobra, wracajmy do b8.

Edytowane przez szybki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25% i sie jeszcze zastanawiasz? Ktory salon jest taki hojny i oddaje ponad 50tysi?

Toruń. Mają jeszcze parę sztuk, 3 mam na mailu.

 

Nie samym rabatem człowiek żyje, jak dostaniesz 50% na Lanosa , też kupisz? <:)

 

Autko jest naprawdę bardzo fajne. Ale:

- konstrukcyjnie stare chociaż przyznaję,że w środku tego nie czuć

- bierzesz co jest, zero możliwości personalizacji

- dość średnie opinie na temat automatu geartronic ( sprzedawca zareagował żywiołowo - temat podobno rozwiązany) i dpf ( tu już standardowa gadka o konieczności robienia tras). Sam silnik 2,4 ma bardzo dobre opinie i brzmi pięknie (5 garów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XC70 jest wycofywanym modelem i kończy się jego produkcja, dlatego tak duże rabaty. Tak samo jak V70 już chyba nie można zamawiać.

U mnie w firmie kolega zamówił w styczniu XC70 z rabatem 29%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XC70 jest wycofywanym modelem i kończy się jego produkcja, dlatego tak duże rabaty. Tak samo jak V70 już chyba nie można zamawiać.

U mnie w firmie kolega zamówił w styczniu XC70 z rabatem 29%.

Rabaty na te modele były na tym poziomie już rok temu gdyż w lutym 2015 zastanawiałem się nad tym co zamówić Passata czy xc70 - cena była ta sama. Jednak ze względu na prowadzenie, fotele i więcej gadżetów wygrał B8[emoji3]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macku, ja już po zamówieniu b8 tuż przed odbiorem byłem w salonie Volvo.... I stała piękna v70 bardzo dobrze wyposażona. Myślałem, to stara konstrukcja, a ten b8 taki nowy... Gdybym mógł cofnąć czas to bez wahania zrezygnowałbym z b8 (sorry) ale mnie te choroby wieku dziecięcego lekko przygnebiaja... Nie wiem może to wina mojego egzemplarza, może się czepiam - w gorszych chwilach mam dosyć tego samochodu.... Skrzypi, stuka, puka - jestem teraz tuż przed przeglądem i nawet mi się nie chce myślec o tym ze będę się teraz z Panami w ASO droczył i wszystko opisywał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Passata chce kupić pod koniec roku. Bylem wstępnie w salonie i po rozmowie ze sprzedawca powiedział mi ze auto mogę zamówić np kwiecień/maj (produkcja i tak jest październik/listopad) a auto odebrać jak będzie wyprzedaż rocznika. Wtedy mam tak jak np w tym roku -10000 zl. Czy ktoś z was kupował tak auto. Pytanie czy można jeszcze wyrwać coś z ceny katalogowej podczas zamawiania i wtedy podczas odbioru rabat dodatkowy za wyprzedaż rocznika?

 

To hasło z tymi 10 000 rabatu to mogą se wsadzić gdzieś. Ja wynegocjowałem 10% rabatu na HL TDI190KM. Stał w salonie fajnie wyposażony i od ręki do wzięcia 240BT. Cena 199 tyś i wielki baner - wyprzedaż i to 10 000 zł. Zacząłem z gościem gadać bo jak minus 10 tyś i minus 10% to już będe prawie na granicy budżetu :D Ale się okazuje że jak doliczą ten rabat 10 tysięcy to w % maksymalnie można urwać 5, góra 6%. Więc dziękuje za taką wyprzedaż, wychodzi prawie identycznie jak auto do produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, postanowilem troche zrobić refresh w tym wątku :)

 

Panowie, wersja 2.0 220 KM cena katalogowa 180k, finansowanie kredyt easy drive, osoba prywatna.

 

Jaki jest realny rabat do uzyskania ? na Superba dostałem ofertę -8.5% do produkcji , jak w przypadku takiej konfiguracji u Volkswagena ??

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zastanawialiscie sie nad kupnem samochodu w opcji Das Welt Auto? Jka bylem w PL w kwietniu to widzialem flagi w VW. Nie wiem jak w PL, ale ja kupilem swojego w takim systemie, korzystajac z tego samego kredytu VW co na nowe samochody i z tego samego bonusu co Vw daje na nowe passaty teraz. Moja cena katalogowa to 65000 euro, ja dalem 34000 euro, przebieg 6100 km, samochod z 2014 roku, w Niemczech nie ma znaczenia, w Polsce niestety rok produkcji najwazniejszy. Ale oszczedzajac 50% wartosci auta, to rok mam gdzies. Gwarancja taka sama, przdluzam na kolejne 3 lata i po sprawie. Moze poszukajcie takich egzemplarzy w PL, mozna kupic fajna opcje za fajne pieniadze, pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, postanowilem troche zrobić refresh w tym wątku :)

 

Panowie, wersja 2.0 220 KM cena katalogowa 180k, finansowanie kredyt easy drive, osoba prywatna.

 

Jaki jest realny rabat do uzyskania ? na Superba dostałem ofertę -8.5% do produkcji , jak w przypadku takiej konfiguracji u Volkswagena ??

 

Pozdrawiam,

 

Ja brałem ten sam silnik, tylko z dodatkowym wyposażeniem wyszło 210k. Też w easy drive tylko na swoją firmę i dostałem 10%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13% na alltracka do produkcji. Cena katalogowa 238k. 2.0TSI leasing i ubezpieczenie moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem kupić Alltracka, ale się wstrzymałem. Muszę odwiedzić jeszcze kilka salonów. Volvo zawsze mi się podobało, tylko akurat xc70 nie wygląda (jak dla mnie) świeżo.

 

A ja się spóźniłem. Mam xc70 z 2011r i chciałem przed końcem produkcji kupic jeszcze jedno. I guzik, już tylko v90cc. Ale to kosmos cenowy jest. Poza tym auto niby większe z zewnątrz a w środku jakby zmalało. Bagażnik też mniejszy... Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności