Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie do tych, którzy mają autko w leasingu (easy drive, inny, whatever).

Ile wizyt mieliście w salonie, po zamówieniu samochodu? Pytam, bo pierwszy raz korzystam z leasingu.

 

Zamówienie auta mailem. Potem jedna wizyta na pół h w salonie na odbiór. Razem ze mną był na miejscu przedstawiciel leasingu. Podpis tu, podpis tam - gotowe.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mam zamówionego Passata z terminem produkcji na 22 tydzień. Ten tydzień, w którym zmienia się rok modelowy. Oczywiście zapoznałem się z nowym cennikiem i widzę kilka zmian w stosunku do roku modelowego 2016. Pytanie: czy warto wprowadzić jakaś zmianę (jeszcze nie został zatwierdzony i byłaby taka możliwość) aby przesunąć produkcje o kilka tygodni aby na pewno skoczył w model 2017 ?

 

22 tydzień to już produkcja według specsów MY17, więc raczej nic nie musisz robić.

 

Chyba że chcesz domówić rzeczy niedostępne w MY16, których jeszcze nie zamówiłeś (DAB+ itd.).

Edytowane przez Macmaciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dochodzi w MY17?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze trochę żałuje...wziąłem wszystko oprócz webasto i właśnie pakietu R-line...Myślałem, że to tylko takie dodatki na zewnątrz auta...

bo możesz zamówić r line zewnętrzny lub zewnątrz + środek. ja mam ten drugi i naprawdę robi robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

22 tydzień to już produkcja według specsów MY17, więc raczej nic nie musisz robić.

 

Chyba że chcesz domówić rzeczy niedostępne w MY16, których jeszcze nie zamówiłeś (DAB+ itd.).

 

No tak. Ale... Dealer mówi, ze termin produkcji się przesuwa. Początkowo, planowo 22 tydzień. Był 24, 23 - ostatnio 21. Coś bym zmienił, przesunął i poczekał ten tydzień czy dwa... Tylko czy jest na co oprócz tego co napisałeś ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A co dochodzi w MY17?

 

Zmiana roku modelowego mająca miejsce w 22 tygodniu roku. Istotna przy liftingach i np. w Niemczech gdzie kupujący zwracają uwagę nie na datę rejestracji, a wlasnie na rok modelowy. Mniej istotna gdy nie ma istotnych zmian (lub o nich nie wiemy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Wiem, ze jest zmiana w 22 tyg :) Pytanie co dojdzie :), ale to pewnie ciut za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo możesz zamówić r line zewnętrzny lub zewnątrz + środek. ja mam ten drugi i naprawdę robi robotę.

 

Właśnie mam pytanie odnośnie pakietu r- line wewnątrz :

Czy warto i dlaczego?

Czy kierownica jest też podgrzewana ?

Pytam, bo mam jeszcze możliwość zmiany,a cena na rok modelowy 2017 kusi...

 

Chodzi o tą kierownicę jak na tej fotce z konfiguratoraScreenshot_2016-04-24-21-51-38_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dealer mówi, ze termin produkcji się przesuwa. Początkowo, planowo 22 tydzień. Był 24, 23 - ostatnio 21. Coś bym zmienił, przesunął i poczekał ten tydzień czy dwa... Tylko czy jest na co oprócz tego co napisałeś ?

 

Niedużo doszło, wszystko już opisywane na forum. Oprócz DAB+ są inne pakiety R-line (inne ceny), w standardzie są składane lusterka (w HL), manetki do zmiany biegów przy kierownicy i inne drobiazgi (typu filtr antyalergiczny dla klimy). Można też wybrać tu i ówdzie dodatkowe rzeczy w konfigu (ciemna podsufitka w HL i Alltracku), niektóre felgi. Pojawia się tez LTE.

 

Jeśli masz coś w konfiguracji wymuszające MY17, to nie przeskoczy Ci produkcja na 21 tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam pytanie odnośnie pakietu r- line wewnątrz :

Czy warto i dlaczego?

Czy kierownica jest też podgrzewana ?

Pytam, bo mam jeszcze możliwość zmiany,a cena na rok modelowy 2017 kusi...

 

Chodzi o tą kierownicę jak na tej fotce z konfiguratora[ATTACH=CONFIG]144041[/ATTACH]

 

Kierownica nie jest podgrzewana, natomiast wg mnie warto zamówić pakiet t-line z kilku powodów:

1) felgi 18" w cenie normalnie kosztują 3500zł (ciemne felgi z białym nadwoziem ładnie kontrastują)

2) skóra nappa na siedzeniach w cenie normalnie 1400 (jakość skóry nieporównywalnie lepsza od vienna)

3) ciemna podsufitka,

4) bardzo ładne listwy wykończeniowe aluminiowe tłoczone

5) wg mnie dużo atrakcyjniejszy wygląd zewnętrzny

6) atrapy wydechu po dwóch stronach auta- gratka dla posiadaczy "słabszych silników".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej pociąga ta kierownica :zauroczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kierownica nie jest podgrzewana, natomiast wg mnie warto zamówić pakiet t-line z kilku powodów:

1) felgi 18" w cenie normalnie kosztują 3500zł (ciemne felgi z białym nadwoziem ładnie kontrastują)

2) skóra nappa na siedzeniach w cenie normalnie 1400 (jakość skóry nieporównywalnie lepsza od vienna)

3) ciemna podsufitka,

4) bardzo ładne listwy wykończeniowe aluminiowe tłoczone

5) wg mnie dużo atrakcyjniejszy wygląd zewnętrzny

6) atrapy wydechu po dwóch stronach auta- gratka dla posiadaczy "słabszych silników".

 

Dzięki za szybką odpowiedź, gdyby jeszcze tylko ta kierownica była podgrzewana ...to bym się nie zastanawiał bo sama kierownica bardzo ładna jest...ech zawsze coś muszą popsuć z łączeniem tych opcji dodatkowych, a potem człowiek ma dylemat :niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kierownica nie jest podgrzewana, natomiast wg mnie warto zamówić pakiet t-line z kilku powodów:

1) felgi 18" w cenie normalnie kosztują 3500zł (ciemne felgi z białym nadwoziem ładnie kontrastują)

2) skóra nappa na siedzeniach w cenie normalnie 1400 (jakość skóry nieporównywalnie lepsza od vienna)

3) ciemna podsufitka,

4) bardzo ładne listwy wykończeniowe aluminiowe tłoczone

5) wg mnie dużo atrakcyjniejszy wygląd zewnętrzny

6) atrapy wydechu po dwóch stronach auta- gratka dla posiadaczy "słabszych silników".

7) inne, bardziej sportowe fotele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest też parę minusów:

- brak dostępnej podgrzewanej kierownicy,

- brak dostępnej wentylacji foteli

- brak easy open (to się chyba już zmieniło?)

- pewnie coś jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6) atrapy wydechu po dwóch stronach auta- gratka dla posiadaczy "słabszych silników".

 

Nie mam wydechu po dwóch stronach, nie mam nawet atrap! Co robić?! Jak żyć?!

Powinni dodawać do tego jeszcze "atrapowe" oznaczenie silnika, na przykład V12 albo nawet V24 - jak się wygłupiać, to na całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiechu - niby tak, ale powiem szczerze, że wolałbym mieć takie atrapy niż te nijakie rury.... nic z tym rozsądnego nie można zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przesunięto termin odbioru. W zamówieniu miałem 18 tydzień, obecnie mam 21 (już zatwierdzony).

Chyba jestem pierwszym tutaj, który ma obsuwę w ostatnim czasie :wkurzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrany

 

sLn74tq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi przesunięto termin odbioru. W zamówieniu miałem 18 tydzień, obecnie mam 21 (już zatwierdzony).

Chyba jestem pierwszym tutaj, który ma obsuwę w ostatnim czasie :wkurzony

 

To dlatego, że chyba mają jeszcze dużo zamówień, z którymi muszą się wyrobić do zmiany roku modelowego, a sama zmiana roku modelowego też się przesunęła z 22 na 23 tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś odebrany

 

sLn74tq.jpg

 

Jedno słowo ... CZAD !!! Przy Twoim mój się chowa do myszej dziury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz inaczej skonfigurowane i tez fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz, wiadomo ze czym wyzsza wersja to sie prezentuje lepiej, za moim sie ogladaja a jak spojrzysz na zwyklego to juz nie robi takiego wrazenia. same felgi 19", obizenie to jest to, juz na 18" tak dobrze sie nie prezentuje, nie mowiac o 17. Ale to wszystko kwestia kasy niestety. kazdy ma rozne priorytety i rozny gust, pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności