Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo trafi do sprzedarzy jako bezwypadkowy po drobnej stluczce parkingowej...swoja droga mysle ze po zrobieniu go w 120 tys cena sie zamknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a taki ładny

 

Wiecie czemu tak przywalił?

Bo miał wyłączone w opcjach Funkcje hamowania awaryjnego :-)

 

Widać na jednym ze zdjęć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe na jakiej podstawie wyrobłeś sobie tę opinie? Na zdjęciach widać, że gorsza jakość? A może zrobiłeś Talismanem kwadrylion kilometrów i po prostu wiesz ;-)

 

A może widziałem go na żywo, dopuszczasz taką opcję? Przejechać się nie miałem okazji, ale siedzenie w środku mi wystarczy, żeby wyrobić sobie zdanie na temat plastików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa pech 7 dni jazdy nowym samochodem i koniec zabawy

 

http://allegro.pl/vw-passat-b8-2-0tsi-220km-dsg-uzywany-tylko-7-dni-i5815398754.html

 

czemu sprzedajesz za takie marne pieniądze? nie lepiej bylo zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu sprzedajesz za takie marne pieniądze? nie lepiej bylo zrobić?

 

Myślę, że rzeczoznawca mógł stwierdzić szkodę całkowitą (naprawa tych uszkodzeń - klapa, błotniki, lampy, przednia szyba, przednia część dachu, airbagi, itd.- mogła osiągnąć 70 % wartości pojazdu ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dłuższej trasie siedzisko strasznie uwiera w zadek,

Nigdy nie słyszałem aby ktoś narzekał na wygodę fotelików zintegrowanych, a przez ostatnie lata woziłem na tylnej kanapie wiele osób o różnym wzroście. Stąd wnioskuję, że pewnie dużo zależy od kształtu zadu. :ocochodzi

 

Ja mówię jakie są moje wrażenia.

Kolega z biura jak zamawiał B7 kombi też rozważał te foteliki zintegrowane, bo akurat ma dzieciaki w wieku nadającym się do nich - jemu wystarczyło posiedzieć 10 minut w salonie na takim siedzisku ze zintegrowanym fotelikiem i zrezygnował z zakupu.

 

Ale każdy ma inne wrażenia, dlatego ja bym tego nie zamawiał w ciemno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może widziałem go na żywo, dopuszczasz taką opcję? Przejechać się nie miałem okazji, ale siedzenie w środku mi wystarczy, żeby wyrobić sobie zdanie na temat plastików.

 

to chyba jakieś subiektywne zdanie, nie spodziewam się żeby Renault tak pojechał z jakością wykończenia wnętrza w dół, zawsze było dobre o ile wręcz nie lepsze niż w vw, problemem francuzów zawsze była awaryjność, a nie jakość wykończenia... i wiem to z doświadczenia...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Myślę, że rzeczoznawca mógł stwierdzić szkodę całkowitą (naprawa tych uszkodzeń - klapa, błotniki, lampy, przednia szyba, przednia część dachu, airbagi, itd.- mogła osiągnąć 70 % wartości pojazdu ).

 

pewnie napewno tak było ze szkodą całkowitą, TU wyceniło naprawę szkody wyszło powyżej 70% więc wyceniło wartość tego co zostało i pozostawiło właścicielowi do zbycia wypłacając jako odszkodowanie różnicę między wartością ubezpieczenia, a wartością pozostałości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba jakieś subiektywne zdanie, nie spodziewam się żeby Renault tak pojechał z jakością wykończenia wnętrza w dół, zawsze było dobre o ile wręcz nie lepsze niż w vw, problemem francuzów zawsze była awaryjność, a nie jakość wykończenia... i wiem to z doświadczenia...

 

Oczywiście, że subiektywna, ciężko żeby moja opinia była obiektywna ;) Ale potwierdza to moja żona i dwóch znajomych, którzy razem z nami oglądali. Wspólna opinia była taka, że Passat jest zdecydowanie lepiej wykończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba jakieś subiektywne zdanie, nie spodziewam się żeby Renault tak pojechał z jakością wykończenia wnętrza w dół, zawsze było dobre o ile wręcz nie lepsze niż w vw, problemem francuzów zawsze była awaryjność, a nie jakość wykończenia... i wiem to z doświadczenia...

 

Widziałeś jakość wykończenia w Renault Kadjar? Aż trudno w to uwierzyć co tam zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca, który twierdzi że ściąga samochody z Niemiec lekko uszkodzone bez wystrzelonych airbagów , ceny są o 50% niższe niż katalogowe salonowe z przebiegami do 8 tys km roczniki 2015 . Jak ktoś jest z Warszawy może podjechać i oglądnąć samochody . to już kolejny passat wystawiony na sprzedaż i znajduje nabywce.

http://olx.pl/oferta/volkswagen-passat-highline-2-0-tdi-190km-sprowadzony-oplacony-fv23-nowy-161-tys-CID5-IDcNzbJ.html#fa1141d0a2

Co sadzicie o tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałeś jakość wykończenia w Renault Kadjar? Aż trudno w to uwierzyć co tam zrobili.

Ale że taka kiepska jakość wykończenia czy tak dobra? :)

 

Sprzedawca, który twierdzi że ściąga samochody z Niemiec lekko uszkodzone bez wystrzelonych airbagów , ceny są o 50% niższe niż katalogowe salonowe z przebiegami do 8 tys km roczniki 2015 . Jak ktoś jest z Warszawy może podjechać i oglądnąć samochody . to już kolejny passat wystawiony na sprzedaż i znajduje nabywce.http://olx.pl/oferta/volkswagen-passat-highline-2-0-tdi-190km-sprowadzony-oplacony-fv23-nowy-161-tys-CID5-IDcNzbJ.html#fa1141d0a2

Co sadzicie o tym ?

Dla mnie to jakoś za tanio ten samochód kosztuje jak na drobną stłuczkę. Ile kosztował realnie nowy? 190kkm? I ktoś go oddaje za 100k?? To co to? Fundacja charytatywna?

Edytowane przez Krycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o okazje cenowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja cenowa za darmo się nie bierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca, który twierdzi że ściąga samochody z Niemiec lekko uszkodzone bez wystrzelonych airbagów , ceny są o 50% niższe niż katalogowe salonowe z przebiegami do 8 tys km roczniki 2015 .

U naszych zachodnich sąsiadów nie ma tanich używanych kilkuletnich samochodów (z wyj. aut powypadkowych i aut z dużym przebiegiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca, który twierdzi że ściąga samochody z Niemiec lekko uszkodzone bez wystrzelonych airbagów , ceny są o 50% niższe niż katalogowe salonowe z przebiegami do 8 tys km roczniki 2015 . Jak ktoś jest z Warszawy może podjechać i oglądnąć samochody . to już kolejny passat wystawiony na sprzedaż i znajduje nabywce.

http://olx.pl/oferta/volkswagen-passat-highline-2-0-tdi-190km-sprowadzony-oplacony-fv23-nowy-161-tys-CID5-IDcNzbJ.html#fa1141d0a2

Co sadzicie o tym ?

 

Dziwne bo ma zderzak tylni od BiTDI lub 2,0 TSI..... jakies mam wrazenie ze ten na zdjeciu to nie ten co w ogloszeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie opcja asystentow tego rozbitego passata?

W ACC jest automatyczne uwzglednianie znakow i zakretow...ja czegos takiego u siebie nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne bo ma zderzak tylni od BiTDI lub 2,0 TSI..... jakies mam wrazenie ze ten na zdjeciu to nie ten co w ogloszeniu :)

 

Poczytaj to co pisze po "**"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szlachetna paczka. Ktos ma dobre serce -- wiadomo -- swieta ida. A Ci co kupili w salonach auta juz pewnie w brode sobie pluja. I dobrze! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale że taka kiepska jakość wykończenia czy tak dobra? :)

 

Sam oceń :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności