Jump to content
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Recommended Posts

Tu to chyba tylko - póki co - na zasobność portfela :D

Zapraszam do komentowania :)

No i żeby nie pomylić z B7 i nową Jettą :pardon :)

Edited by tomery

7% na firmę ale ponoć wczesniej dawali ok 10%. Mi z ceny 128 zeszli na 120k i czuje ze jeszcze przy zamowieniu dałoby rade urwac 2-3k ale ja z zamówieniem cżekam do początku stycznia

Z tego co wiem na firmę dawali 7% a teraz już tylko 5%.

strasznie skromnie, ale tak chyba zawsze przy świeżynach. Ciekawe czy idzie gdzieś sposobem dorwać ze 20%. Muszę podpytać.

Bez opcji na ten moment żebyś taki rabat dostał - chyba że z 20 być aut wziął :D

Trzeba do Rosji z dolarami albo Euro pojechać, nie uda się w Poniedziałek to może we wtorek sprzedadzą :)

strasznie skromnie, ale tak chyba zawsze przy świeżynach. Ciekawe czy idzie gdzieś sposobem dorwać ze 20%. Muszę podpytać.
Musiałbyś być lekarzem

Musiałbyś być lekarzem

albo księdzem................ a najlepiej biskupem ale oni takiej mizeroty jak B8 to w ogóle nie biorą pod uwagę przy wyborze kolejnej lektyki...

• Like 1

7% to był standart na firmę. Wchodzisz do salonu, kładziesz regon na biurku i masz. Reszta zależała od Ciebie.

Być może ze względu na popyt zmniejszyli to do 5%, tego nie mogę potwierdzić.

Ale by mnie to nie zdziwiło. Zamówień na 20 tygodni, największa konkurencja ciągle opóźnia moment wystawienia konkurencyjnego auta w salonach (Ford).

Ja bym przyciął rabaty.

Edited by Tomek77

Wiecej nie może mieć. Audi ma 320 Nm.

Tylko ciekawe czy 7biegowy DSG to wytrzyma. Wcześniejsza wersja była do silników max 250 Nm.

Jak będzie 300Nm to włożą skrzynie mokrą od Audi a jak zostanie 250Nm to zostanie skrzynia sucha. Na razie pewne jest że będzie 7biegów. 2.0tsi wiadomo że będzie miało 6 biegów i na pewno mokre sprzęgła. Tylko z 1.8tsi jest wielka niewiadoma.

Edited by Tomasz76

Jak będzie 300Nm to włożą skrzynie mokrą od Audi a jak zostanie 250Nm to zostanie skrzynia sucha. Na razie pewne jest że będzie 7biegów. 2.0tsi wiadomo że będzie miało 6 biegów i na pewno mokre sprzęgła. Tylko z 1.8tsi jest wielka niewiadoma.

Kupiłem kota w worku :-(

Ale świadomie :-)

W tej chwili dostałem 8,5% u dealera u którego w ciągu ostatnich 2 lat kupiłem dwa samochody.

Wybrałem się również do salonu forda ot tak, żeby rzucić okiem na nowe mondeo. Za hatchbacka ze 180 silnikiem diesla i powershiftem w wersji titanium z ledowymi swiatłami,lakierem metalik, audio premium i innymi bardziej lub mniej przydatnymi ficzersami dostałem cenę 118 tys...passat, jednak z gorszym wyposażeniam, ale lekko mocniejszym silnikiem, miałby kosztowal 139 z groszami...

To tak na gorąco, prosto z frontu.

Aha, pasek do produkcji to podobno odbiór w maju.

Panowie mam pytanko. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat skrzyni DSG 7 biegowej tzw suchej. Pytam dlatego że zaraz po nowym roku zamawiam B8 z silnikiem 1.8tsi a mam przeczucie że tam właśnie będzie ta skrzynia. Opinie na temat DSG 6 biegowej tzw mokrej znam i są w większości pozytywne. Natomiast z opiniami na temat skrzyni 7 biegowej bywa różnie a jak wiadomo trzeba po 3 latach użytkowania jeszcze B8 dobrze sprzedać. Dodatkowo trzeba jeszcze do automatu 9100zł dołożyć przy zakupie. Gdyby w 1.8tsi zastosowali taką skrzynię jak w 2.0tsi to bym się nie zastanawiał a tak mam niestety problem.

Witam Wszystkich

jestem tu nowy - zamówiłem właśnie Passata B8 z silnikiem 1.8 TSI DSG, wersja HIGHLINE.

Mam pytanie - dlaczego część z Was czeka ze złożeniem zamówienia do nowego roku (a czas oczekiwania na samochód jest bardzo długi) - czy jest w tym jakiś konkretny powód?