Skocz do zawartości
sebos

TPMS - z czujnikami - montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam passata b7 2.0 tdi cr CFFB zepsuł mi się steuergerät od czujników powietrza w kołach numer na nim to 3AA907273D niestety nie ma takiego nigdzie do kupna znalazłem tylko 3AA907273F CzY ta literka ma jakieś znaczenie ? Wszystkie inne parametry na nim są takie same . Pozdrawiam EE32C929-8A69-4576-B7CB-B5F1F9B95D5C.thumb.jpeg.1f8ecfe56d192f1cf5e3f7261b296448.jpeg

77919CE7-2860-461E-B65A-538DFA6BF6E1.png

Edytowane przez mlody2212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kolor lub 3d to możesz kupować F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zima18 napisał:

Jeżeli masz kolor lub 3d to możesz kupować F.

Jaki kolor ? i jeszcze jedni pytanie bo komputer ogólnie pokazuje ze nie ma połączenia z tym sterownikiem ale nienwiem czy kabel niej jest jeszcze uszkodzony , dużo czasu zajmuje wymiana tego kabla ? Ogólnie rozebralem ten sterownik „popsuty” i niby były w środku całe sciezki zielone wiec chyba raczej sterownik ? 

Edytowane przez mlody2212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz w liczniku. 

Przewody do sterownika to trzeba zrzucić zderzak, boczek bagażnika, trochę rozbierania jest. Sprawdź czy dochodzi napięcie na sterownik, masa, i możesz przelotowość cana sprawdzić z wtyczki do gatewaya. 

Z kanału to może i bez zrzucania zderzaka byś sprawdził te przewody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zima18 napisał:

Wyświetlacz w liczniku. 

Przewody do sterownika to trzeba zrzucić zderzak, boczek bagażnika, trochę rozbierania jest. Sprawdź czy dochodzi napięcie na sterownik, masa, i możesz przelotowość cana sprawdzić z wtyczki do gatewaya. 

Z kanału to może i bez zrzucania zderzaka byś sprawdził te przewody.

Nie mam kolorowego licznika niestety zamówiłem ten F moze zadziała , miałem dokładnie  coś takiego jak na załączonym zdj 

AF4EE748-54A2-4105-BC5A-0F61FC21C999.png

Edytowane przez mlody2212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2021 o 14:03, mlody2212 napisał:

Nie mam kolorowego licznika niestety zamówiłem ten F moze zadziała , miałem dokładnie  coś takiego jak na załączonym zdj 

AF4EE748-54A2-4105-BC5A-0F61FC21C999.png

Wymieniłem cześć podpasowal sterownik z literką F nie trzeba nic kodować wystarczy podpiąć pod kostkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam pytanie, w sumie dwa, może mi ktoś podać numery mocowania modułu tpms oraz samego tpms do pssat b7 kombi, zegary kolorowe. Ktoś mi wyciął antenę z uchwytem. Potrzebuję kupić całość antena i uchwyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.04.2021 o 08:08, Alien_corrado napisał:

Która grupa o tym mówi? Przepatrzyłem wszystkie.

 Cześć, znalazles Jak rozróżnić które koło daje ten błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem moduł TPMS 5Q0 907 273 B i zrobiłem flash na 3AA 907 273 F i zamocowałem go po prawej stronie tylnego zderzaka w Passat B6 kombi. Mam licznik 3D, wymieniłem potrzebne sterowniki, żeby to wszystko zadziałało i działa ale prawe koła pokazuje mi po lewej stronie. Nawet zmieniłem czujnik z prawego przedniego koła i wsadziłem do lewego przedniego koła i na chwile dobrze pokazywało ale po kilku godzinach przestawiło z powrotem. Tak jakby moduł sam sobie przestawiał położenia kół chyba po sile sygnału? Da się to wyłączyć? Nie chcę, żeby moduł sam sobie ustalał położenia kół tylko żeby na sztywno zostawił tak jak zakodowałem. Ktoś miał podobny problem? Dodam, że sam moduł TPMS przestawiałem w różne miejsce i bez skutku.

Bardzo proszę o porady, już dużo na to czasu poświęciłem i nie mam pomysłu co tutaj jeszcze mogę zrobić a chciałbym, żeby to prawidłowo działało.

 

image.pngimage.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności