-
Liczba zawartości
72 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O ciichy
- Urodziny 05/31/1989
Informacje osobiste
-
Imię
Michał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
wlkp
Samochód
-
Generacja
CC
-
Silnik
CC 2.0 TDI 170KM
-
Rok produkcji
2009
-
hej czy udalo ci sie rozwiazac ten wyciek
-
ciichy obserwuje zawartość → błąd P0299 i tryb awarynjy prośba o Analize logów
-
Pacjent Passat CC 2.0 tdi 170 dsg. N75 podmieniony OK, Dpf OK. problem z trybem awaryjnym przy wysokich obrotach caly czas wystepuje . i Zanim kupie: czy to na pewno grucha? na basic settings caly czas napiecie waha sie miedzy 3,2-,3,6 czyli chyba grucha w ogole nie chce wstać.. Prosze doswiadczeni koledzy o pomoc, jak temu zaradzic. Zeszyt1.xlsx
-
witajcie Panowie aby nie powielać mam podobny problem: Pacjent CC 2.0 tdi 170 dsg. N75 podmieniony OK, Dpf OK. problem z trybem awaryjnym przy wysokich obortach nadal wystepuje. Wrzucam Logi dyn. z 011 prośba o analize. Niestety nie moglem zacząć z 3-ciego biegu bo to automat i nawet w trybie manuala prztych obrotach zbija mi do 2-jki. Prosze Was, bardzizej doswiadczeni koledzy o pomoc, jak temu zaradzic. i Czy to na 100% grucha ? Zeszyt1.xlsx
-
Cześć, znalazles Jak rozróżnić które koło daje ten błąd?
-
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
ciichy odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
Witajcie po wielu latach mój pasek idzie do żyda i rozglądam się za nowym. BIorąc pod uwage ze przez 12 lat w b5 wymieniłem tylko olej i wycieraczki, nierozsądnym byloby decydowac sie na inny- obcy model Padło na CC, konkretnie 2.0 dsg o mocy 170 km. Wiekszość diesli ma już ponad 200 tys przebiegu, Pytanie skierowane jest do posiadaczy tych aut z takim i wyższym przebiegiem: Jesli doradzalibyście sobie przed zakupem tego auta ponownie, wiedząc co Was czeka, jakie byłyby sugestie? prosze piszcie ile lat macie auto i z jakim przebiegiem. czy 250 tys i wiecej to już duzo? Czy auto to nadal ma moc i ciagnie przyjemnie przy wszystkich przełożeniach? Chce miec frajde z jazdy i jestem gotowy dbać o nie finansowo. Czego spodziewać się po takim aucie? CC jest moim dawnym, niespełnionym marzeniem o coupe, ale chyba podswiadomie chce abyście sprowadzili mnie na ziemie bo jednakma ono 11-12 lat Myślicie że nadal może cieszyć bezawaryjnoscia i frajda z jazdy? prosze Was o szczere wypowiedzi. a być moze ktoś z Was chce sprzedać CC "w dobre nogi"... ? -
Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy
ciichy odpowiedział kmalinek → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Gdzie w Poznaniu można zregenerować na miejscu przekładnie kierownicza? W google mało informacji jelsi chodzi o poznan, a firma ktora znalazlem na bukowskiej chyba nie istnieje bo nikt nie odbiera telefonu. http://www.auto-wspomaganie.pl Zna ktoś ten warsztat? mozna im zaufac? Co polecacie ? pozdr. -
Lakierowanie Passata metodą chałupniczą ;)
ciichy odpowiedział shel82 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
powiedzcie, po jakim czasie od lakierowania(sprayem..) można jechać na mechaniczna polerke? i czy ta polerka pomoze w przypadku gdy jest nieznaczna roznica miedzy starym a nowym kolorem? -
Temat zamykam, odpowiedz znajdziecie tutaj http://forum.vw-passat.pl/threads/118065-Calkowity-brak-mocy-Passat-b5-ATJ-115KM-maluch-to-przy-nim-rakieta?highlight=19561
-
Całkowity brak mocy Passat b5 ATJ 115KM - maluch to przy nim rakieta
ciichy odpowiedział gryzli133 → na temat → Analizy logów
JAK ZWYKLE mieliście racje, dziękuje wszystkim za wskazówki w szczególności german81 bo to Ty dales mi do myslenia, pozdrawiam! -
Całkowity brak mocy Passat b5 ATJ 115KM - maluch to przy nim rakieta
ciichy odpowiedział gryzli133 → na temat → Analizy logów
rozumiem, ale ciezko szukac jak caly w zasadzie wszystko podwozie jest w oleju... umyć tego narazie nie moge ze wzgledu na sasiadow i ekologie wg jakiej zyją w swoim dunskim kraju.. -
Całkowity brak mocy Passat b5 ATJ 115KM - maluch to przy nim rakieta
ciichy odpowiedział gryzli133 → na temat → Analizy logów
zabralem sie za poszukiwania nieszczelnych rur i stanęło na IC, nie moge go wyjac wiec na dzisiaj dosyc. Jutro wracam do pracy, skoro taka masz pewność. Mozecie na podstawie tych logow ocenic w jakim stanie jest turbo? chcialbym wykluczyc chociaz kilka przyczyn. -
Otóż problem nierozwiązany! Po zaślepieniu tego calego gowna nadal sa te same objawy brak mocy, kopci na czarno i pali duzo wiecej oraz po nagrzaniu przelącza na tryb awaryjny. Co jest grane? Macie jakies pomysly?? Dodam tylko ze po przejechaniu kilku km w zaczyna lekko kopcic chyba u dołu spod tej złotej rurki, ktora wchodzi do EGR montowana jest na 2 sruby .
-
Całkowity brak mocy Passat b5 ATJ 115KM - maluch to przy nim rakieta
ciichy odpowiedział gryzli133 → na temat → Analizy logów
sprawdzilem wszystkie wężę i kazdy jest ok. Zrobilem jak mi mechanik radzil i zaślepiłem EGR oraz jeden wężyk ale nadal to samo, Kopci jak kopcił, pali jak palił bez zmian. Co do cholery jest z tym autem???? moze jednak turbina???? -
PRoblem rozwiązany, jedyna skuteczna solucja zeszlifowalem klucz 17 zeby zablokowac nakretke na dole, i drugim odekrealem tą u góry jest z tym troche wysiłku ale nic sie na szczescie nie ukreciło wszystko wyszlo zgodnie z planem, przyczyna wycieku byla ta mala nakretka otoz byla niedokręcona. Dzięki wszytskim za pomoc, pozdr
-
Dzieki za szybka odp. Czyli odkrecac nalezy w kolejności od góry, po odkreceniu tej większej wyjąć 'wężyk' odkrecic ta małą i zacząć modyfikejszyn edit Szczerze mowiac nie jest dobrze, wężyk kreci sie wraz z odkrecaniem tej duzej nakretki i farba na nim pęka. Potraktowalem to wszytsko wd40 zostawie na jakis czas i zobaczymy moze pusci...
