mlody2212 Zgłoś #101 Napisano 29 Kwietnia 2021 (edytowane) Witam posiadam passata b7 2.0 tdi cr CFFB zepsuł mi się steuergerät od czujników powietrza w kołach numer na nim to 3AA907273D niestety nie ma takiego nigdzie do kupna znalazłem tylko 3AA907273F CzY ta literka ma jakieś znaczenie ? Wszystkie inne parametry na nim są takie same . Pozdrawiam Edytowane 29 Kwietnia 2021 przez mlody2212 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zima18 Zgłoś #102 Napisano 29 Kwietnia 2021 Jeżeli masz kolor lub 3d to możesz kupować F. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mlody2212 Zgłoś #103 Napisano 30 Kwietnia 2021 (edytowane) 11 godzin temu, zima18 napisał: Jeżeli masz kolor lub 3d to możesz kupować F. Jaki kolor ? i jeszcze jedni pytanie bo komputer ogólnie pokazuje ze nie ma połączenia z tym sterownikiem ale nienwiem czy kabel niej jest jeszcze uszkodzony , dużo czasu zajmuje wymiana tego kabla ? Ogólnie rozebralem ten sterownik „popsuty” i niby były w środku całe sciezki zielone wiec chyba raczej sterownik ? Edytowane 30 Kwietnia 2021 przez mlody2212 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zima18 Zgłoś #104 Napisano 30 Kwietnia 2021 Wyświetlacz w liczniku. Przewody do sterownika to trzeba zrzucić zderzak, boczek bagażnika, trochę rozbierania jest. Sprawdź czy dochodzi napięcie na sterownik, masa, i możesz przelotowość cana sprawdzić z wtyczki do gatewaya. Z kanału to może i bez zrzucania zderzaka byś sprawdził te przewody. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mlody2212 Zgłoś #105 Napisano 30 Kwietnia 2021 (edytowane) 4 godziny temu, zima18 napisał: Wyświetlacz w liczniku. Przewody do sterownika to trzeba zrzucić zderzak, boczek bagażnika, trochę rozbierania jest. Sprawdź czy dochodzi napięcie na sterownik, masa, i możesz przelotowość cana sprawdzić z wtyczki do gatewaya. Z kanału to może i bez zrzucania zderzaka byś sprawdził te przewody. Nie mam kolorowego licznika niestety zamówiłem ten F moze zadziała , miałem dokładnie coś takiego jak na załączonym zdj Edytowane 30 Kwietnia 2021 przez mlody2212 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mlody2212 Zgłoś #106 Napisano 3 Maja 2021 W dniu 30.04.2021 o 14:03, mlody2212 napisał: Nie mam kolorowego licznika niestety zamówiłem ten F moze zadziała , miałem dokładnie coś takiego jak na załączonym zdj Wymieniłem cześć podpasowal sterownik z literką F nie trzeba nic kodować wystarczy podpiąć pod kostkę . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mark2121 Zgłoś #107 Napisano 1 Marca 2023 Dzień dobry, mam pytanie, w sumie dwa, może mi ktoś podać numery mocowania modułu tpms oraz samego tpms do pssat b7 kombi, zegary kolorowe. Ktoś mi wyciął antenę z uchwytem. Potrzebuję kupić całość antena i uchwyt. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ciichy Zgłoś #108 Napisano 16 Sierpnia 2023 W dniu 8.04.2021 o 08:08, Alien_corrado napisał: Która grupa o tym mówi? Przepatrzyłem wszystkie. Cześć, znalazles Jak rozróżnić które koło daje ten błąd? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maniootek Zgłoś #109 Napisano 4 Marca 2024 Kupiłem moduł TPMS 5Q0 907 273 B i zrobiłem flash na 3AA 907 273 F i zamocowałem go po prawej stronie tylnego zderzaka w Passat B6 kombi. Mam licznik 3D, wymieniłem potrzebne sterowniki, żeby to wszystko zadziałało i działa ale prawe koła pokazuje mi po lewej stronie. Nawet zmieniłem czujnik z prawego przedniego koła i wsadziłem do lewego przedniego koła i na chwile dobrze pokazywało ale po kilku godzinach przestawiło z powrotem. Tak jakby moduł sam sobie przestawiał położenia kół chyba po sile sygnału? Da się to wyłączyć? Nie chcę, żeby moduł sam sobie ustalał położenia kół tylko żeby na sztywno zostawił tak jak zakodowałem. Ktoś miał podobny problem? Dodam, że sam moduł TPMS przestawiałem w różne miejsce i bez skutku. Bardzo proszę o porady, już dużo na to czasu poświęciłem i nie mam pomysłu co tutaj jeszcze mogę zrobić a chciałbym, żeby to prawidłowo działało. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mark2121 Zgłoś #110 Napisano 20 Maja 2024 W dniu 4.03.2024 o 12:17, maniootek napisał: Kupiłem moduł TPMS 5Q0 907 273 B i zrobiłem flash na 3AA 907 273 F i zamocowałem go po prawej stronie tylnego zderzaka w Passat B6 kombi. Mam licznik 3D, wymieniłem potrzebne sterowniki, żeby to wszystko zadziałało i działa ale prawe koła pokazuje mi po lewej stronie. Nawet zmieniłem czujnik z prawego przedniego koła i wsadziłem do lewego przedniego koła i na chwile dobrze pokazywało ale po kilku godzinach przestawiło z powrotem. Tak jakby moduł sam sobie przestawiał położenia kół chyba po sile sygnału? Da się to wyłączyć? Nie chcę, żeby moduł sam sobie ustalał położenia kół tylko żeby na sztywno zostawił tak jak zakodowałem. Ktoś miał podobny problem? Dodam, że sam moduł TPMS przestawiałem w różne miejsce i bez skutku. Bardzo proszę o porady, już dużo na to czasu poświęciłem i nie mam pomysłu co tutaj jeszcze mogę zrobić a chciałbym, żeby to prawidłowo działało. Wydaje mi się , że masz za wysoko czujnik, dlatego siła sygnału koła TP jest za bardzo tłumiona, tego nie zmienisz programowo, sygnał jest dynamiczny , czytany cały czas. Pytanko, którędy puściłeś przewody do środka? i pod jaki bezpiecznik się podpiłeś? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maniootek Zgłoś #111 Napisano 20 Maja 2024 1 minutę temu, mark2121 napisał: Wydaje mi się , że masz za wysoko czujnik, dlatego siła sygnału koła TP jest za bardzo tłumiona, tego nie zmienisz programowo, sygnał jest dynamiczny , czytany cały czas. Pytanko, którędy puściłeś przewody do środka? i pod jaki bezpiecznik się podpiłeś? Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Tak jak wspominałem, położenie modułu nie pomagało rozwiązać problemu. Ogólnie bez znaczenia czy dawałem do bagażnika, za tylne siedzenie, do zderzaka czy to z lewej czy to z prawej strony. Za każdym razem wyświetlało tak samo. Dopiero jak dałem pod przednią szybę to inaczej pokazywało. Ogólnie czujniki miałem kupione z Ali i pomyślałem, że może są wadliwe dlatego zamówiłem używane czujniki ale oryginalne z demontażu i założyłem do siebie i o dziwo nie musiałem nic kodować, wszystkie czujniki dodały się automatycznie dosłownie po kilku sekundach od odpalenia samochodu. Co ciekawe, wszystkie były wyświetlane na ekranie w prawidłowej pozycji czyli okazało się, że te chińskie z Ali były wadliwe. Niestety po około 1 miesiącu jeden czujnik (tylny lewy) stracił połączenie (pewno słaba bateria) i teraz po drugim miesiącu kolejny (przedni lewy) stracił połączenie. Zamówiłem jeszcze raz z Ali ale od innego sprzedawcy i będę testował jak przyjdą. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zima18 Zgłoś #112 Napisano 21 Października 2024 Panowie, mam taki czujnik i walczę z nim już długo. Wymieniłem baterię, ale ni gra ma nie chce się zaadoptować do sterownika. Wyglądowo to jest jak oryginał tylko bez znaczka VW. Próbowałem go ręcznie dopisać, wpisuje 0726420806, niby zaakceptuje, w blokach pomiarowych widnieje, ale komunikacji złapać nie chce. A później jak wyłączę zapłon, to już numeru tego czujnika w blokach pomiarowych nie ma, tylko wskakuje numer wcześniejszego czujnika z którym miał łączność, poprzedni czujnik ORI VW. Jest jakaś szansa na zaadoptowanie go, czy te sterowniki łączą się tylko z ori czujnikami. Sterownik 3AA 907 275 D. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maniootek Zgłoś #113 Napisano 22 Października 2024 10 godzin temu, zima18 napisał: Panowie, mam taki czujnik i walczę z nim już długo. Wymieniłem baterię, ale ni gra ma nie chce się zaadoptować do sterownika. Wyglądowo to jest jak oryginał tylko bez znaczka VW. Próbowałem go ręcznie dopisać, wpisuje 0726420806, niby zaakceptuje, w blokach pomiarowych widnieje, ale komunikacji złapać nie chce. A później jak wyłączę zapłon, to już numeru tego czujnika w blokach pomiarowych nie ma, tylko wskakuje numer wcześniejszego czujnika z którym miał łączność, poprzedni czujnik ORI VW. Jest jakaś szansa na zaadoptowanie go, czy te sterowniki łączą się tylko z ori czujnikami. Sterownik 3AA 907 275 D. a wcześniej Ci ten czujnik działał? przestał działać i wymieniłeś baterię? jakie było napięcie na starej baterii? u mnie w sterowniku 3AA 907 273 F nie ma znaczenia czy dopisuje ręcznie bo sterownik i tak sobie sam to ogarnia wstawiasz czujnik do koła i tyle Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zima18 Zgłoś #114 Napisano 27 Października 2024 To "świeży" czujnik kupiony na alle, i zamontowałem go do kół. Wyszło tak, że nie chciał trybić, myślę sobie, że bateria. Sprawdziłem jeszcze na sprzęcie w wulkanizacji i mówi gość że pokazuje słaba bateria. Kupiłem baterię, wymieniłem i dalej nie chce trybić. Wychodzi na to, że jednak nieoryginał i dlatego nie chce współpracować. Volty na bateri 3.15 - 3.2. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
boroskym Zgłoś #115 Napisano 1 Lutego 2025 Skoro sterownik TPMS jest pod zderzakiem z tyłu to czym jest pudełeczko w bagażniku przy kole zapasowym z dwoma kablami ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Wolfe Zgłoś #116 Napisano 2 Lutego 2025 Antena od bezkluczykowego dostępu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pedros615 Zgłoś #117 Napisano 5 Kwietnia 2025 Witam wszystkich. W moim Passacie B7 2.0TDI 4x4 CFFB z 2011r. mam kontrole ciśnienia w oponach. Niestety sterownik o numerach 3AA907273D umarł tzn. chyba woda się dostała do środka i ścieżki na płytce są uszkodzone. Nie można teraz z poziomu wyświetlacza w liczniku zmienić na tryb zimowy a wyświetla się irytujący błąd. Brak jest sterowników o tym numerze a jak są to używane w sporej cenie. Chciałbym wyprogramować VCDS-em całkowicie tą funkcje tak aby kontrolka na zegarach przestała świecić. Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby w miarę szczegółowo poinstruować mnie jak to zrobić? Z góry dziękuje. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
LordKillZone Zgłoś #118 Napisano 17 Lipca 2025 W dniu 4.03.2024 o 12:17, maniootek napisał: Kupiłem moduł TPMS 5Q0 907 273 B i zrobiłem flash na 3AA 907 273 F i zamocowałem go po prawej stronie tylnego zderzaka w Passat B6 kombi. Mam licznik 3D, wymieniłem potrzebne sterowniki, żeby to wszystko zadziałało i działa ale prawe koła pokazuje mi po lewej stronie. Nawet zmieniłem czujnik z prawego przedniego koła i wsadziłem do lewego przedniego koła i na chwile dobrze pokazywało ale po kilku godzinach przestawiło z powrotem. Tak jakby moduł sam sobie przestawiał położenia kół chyba po sile sygnału? Da się to wyłączyć? Nie chcę, żeby moduł sam sobie ustalał położenia kół tylko żeby na sztywno zostawił tak jak zakodowałem. Ktoś miał podobny problem? Dodam, że sam moduł TPMS przestawiałem w różne miejsce i bez skutku. Bardzo proszę o porady, już dużo na to czasu poświęciłem i nie mam pomysłu co tutaj jeszcze mogę zrobić a chciałbym, żeby to prawidłowo działało. Jak udało ci się zmienić to oprogramowanie, masz może jakiś poradnik jak to zrobić? W moim Passacie ten moduł 3aa także padł, a niestety nie widzę aktualnie tych modułów do kupienia w rozsądnej cenie, za to są te wersje 5q0, lecz nie wiem jak zmienic ten soft, posiadam vcds 24 z kablem, ale nie wiem czy tym to się zmienia. Byłbym wdzięczny za odpowiedz. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
let_me_b3 Zgłoś #119 Napisano 20 Lipca 2025 @LordKillZone potrzebny odise lub vcp, trzeba zrobić flash i wgrać parametry. W razie co mogę zrobić Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kwk222 Zgłoś #120 Napisano 19 Kwietnia Piszę z zapytaniem. Mam pompę abs z numerem 3AA614109AF i wyłączony tmps prawdopodobnie. błąd w module 65 jest taki 8402177 - System Switched Off. W vin wkodowany mam "K3 - Układ kontroli ciśnienia w oponach, częst. 433 MHz High". Jak uruchomić żeby to działało? na ta chwile brak czujników w kołach (jakie zakupić) i brak przycisku SET Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach