Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co sądzicie o tej marce [ATTACH=CONFIG]129190[/ATTACH]

http://otomoto.pl/acura-tl-269-km-3-2-v6-skory-C31860579.html

troche egzotyka lecz mysle ze jest to auto nietuzinkowe

 

Znajomy ma. Powiem tyle, robi mega wrażenie

1111.jpg

Edytowane przez tomek1192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajomy ma. Powiem tyle, robi mega wrażenie

[ATTACH=CONFIG]129195[/ATTACH]

 

Panowie ale może cos więcej na temat tej akurat marki......jest to mało znana jeszcze marka,bynajmniej w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, szukam bumy 5

znalazlem ale ten fotel nie wyglada mi na 250k...mam racje?

 

Przechwytywanie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wyglada calkiem dobrze jak na 250k. tu masz zdjecie jak wyglada przy ok 65k, http://cars.donedeal.ie/cars-for-sale/04-bmw-530i-only-40-000-miles-auto-high-spec-new-nct/8632079?offset=1

 

Dzwoniłem do typa, nie potrafił odp ile ma przebiegu, niby w serwisie nie maja dostepu do bazy gdzie go kupil - francja .

błotnik i zderzak przód wymieniał. 3.0 w dieslu wiec opcja fajna 2004 r

twierdzil ze wycial DPF

regeneracja turbo

klapek kolektora nie ruszal

skrzynia...robione uszczelenienie i w jego opinii nie szarpie wiec cos moze byc nie tak ;)

 

32k wyjsciowo duzo? malo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez tomek_m

Moim zdaniem wyglada calkiem dobrze jak na 250k. tu masz zdjecie jak wyglada przy ok 65k, http://cars.donedeal.ie/cars-for-sal...32079?offset=1

Dzwoniłem do typa, nie potrafił odp ile ma przebiegu, niby w serwisie nie maja dostepu do bazy gdzie go kupil - francja .

błotnik i zderzak przód wymieniał. 3.0 w dieslu wiec opcja fajna 2004 r

twierdzil ze wycial DPF

regeneracja turbo

klapek kolektora nie ruszal

skrzynia...robione uszczelenienie i w jego opinii nie szarpie wiec cos moze byc nie tak

 

32k wyjsciowo duzo? malo ?

 

 

Auta z Francji tak mają. Miałem Passata B6 z Francji, pusta ksiażka, same wydruki z VIN/data/przelotem z ASO i innych warsztatów. To samo często dotyczy aut z Włoch - burdelarze.

Co do fotela - hm... Miałem kiedyś Polo z ori przelotem 108tkm, a fotel jakby miał z 400, a teraz mamy Yariskę w domu która ma ori ponad 500tkm, a tapicerka/plastiki wyglądają super i spokojnie mógłbym ją skręcić na 120tkm i nikt by się nie kapnął sugerując się tylko tym.

 

W211 odpusciłeś? Kolega ma ten sam dylemat. E60 lub W211 ale auto na taryfę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auta z Francji tak mają.

 

Oj tak. Przerabiałem auta sprowadzone z Francji i powiem tylko, że żabojady do fleje i niedbaluchy. Auta z Niemiec czy Szwajcarii to jest zupełnie inna bajka - czyściutkie, pachnące i niezużyte.

 

Z kolei zawsze zastanawia mnie fenomen aut krajowych - dlaczego przedstawia się je jako jakiś lepszy wybór. Ja tam wolę kupić auto, które jeździło po niemieckich drogach niż po polskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę kupić auto, które jeździło po niemieckich drogach niż po polskich.

 

Mam podobne zdanie. Co do "krajowych" to chyba chodzi o te kupione w polskim salonie, że niby bardziej pewnie, serwisowane itp. G.wno prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne zdanie. Co do "krajowych" to chyba chodzi o te kupione w polskim salonie, że niby bardziej pewnie, serwisowane itp. G.wno prawda

To zależy ilu letnie kupujesz auto..., jeżeli ma mieć ok 3 lat, to wolę kupić ''krajowe'', pewne jest to, że właściciel przez cały czas użytkowania jeździł nim do serwisu, tam było wszystko robione i mogę to sprawdzić, zazwyczaj te auta mają mniejsze przebiegi niż te w niemczech i są tańsze( nie chodzi mi o rodzynki od handlarzy, bo one są najtańsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj te auta mają mniejsze przebiegi niż te w niemczech i są tańsze

Są tańsze, bo są słabiej wyposażone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są tańsze, bo są słabiej wyposażone.

Masz rację, ale czasami, najczęściej są to Audi, BMW i Mercedes są dobrze doposażone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ale czasami, najczęściej są to Audi, BMW i Mercedes są dobrze doposażone.

Akurat w tych markach za wszystko, za każdy element trzeba dopłacać... Szczególnie w BMW i Mercu... W tych markach jak chcesz tanio kupić, to kupujesz totalnego golasa. Jest wiele innych marek, które fabrycznie są już dobrze wyposażone-tam masz wyłącznie dane wersje wyposażenia (jak w VW Trendline, Comfortline, Highline) i możesz sobie jedynie dopłacić za inne kółka czy jakieś listewki ochronne-przeważnie tak mają japońce i może tutaj Twoja teoria się zgodzi...

Ale coś za coś-jak mniej złotówek, to mniej wyposażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne zdanie. Co do "krajowych" to chyba chodzi o te kupione w polskim salonie, że niby bardziej pewnie, serwisowane itp. G.wno prawda

a tam gadasz nie każde ja mam 12 letniego krajowego i co się nie psuje ;)

tylko, że mój nigdy nie będzie na sprzedaż :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z innej beczki czy 20k za passata 2005/ wyjazd z salonu 2006 to realne do dostania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o B6, tak? Jeśli tak, to nawet więcej można wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że chodzi o B6, tak? Jeśli tak, to nawet więcej można wziąć.

 

Zgadza się, B6.

Zainteresowanie jest, ale nikt konkretny z pieniędzmi nie przyszedł :) niech żałują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cierpliwie czekać, ale nie podejrzewam, żebyś się długo bujał. Nie ma bata, żeby się VW w Polsce nie sprzedał :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jezdziłem ostatnio 159, e90, i mk4 bo ciężko mi się było ogarnąć któro auto mi najbardziej leży. Wbrew mniemaniom wszystkim tu podniecającym się bmw od strzała skreślam to auto. Zero polotu totalnie nic mnie w nim nie urzekło, a jazda w porównaniu do 159 nie ma nawet co porównywać, 159 trzyma się jak przyklejona gdzie w e90 czułem dość spore wynoszenie na zakrętach odpowiednio podkładająć gaz żeby nie było efektu uciekania pupy. Pozatym 2.0 163km od bmw to sie sypie jak nie wiem z kim nie rozmawiam kto miał to sprzedał i zmienił na benzyne. Mk4 jest o niebo lepsze, wiem niby nie ta klasa auta bo większe ale układ jezdny bardzo dobry. I tak poszukiwania idą w stronę 159 ewentualnie mk4:) Wy macie klapki na oczach co do tych bmw, zgodzę się mówiąć o 3.0 benzynie ze to swietny silnik i e60 wyglada świetnie ale na tym sie niestety kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z mk4 to chodzi o Mondeo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z mk4 to chodzi o Mondeo?

 

tak;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności