Skocz do zawartości
wladek1181

Sposób na natrętnego kota POMOCY !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie wreszcie psa i będziesz miał święty spokój (moją działkę koty obchodziły szerokim łukiem) choć fakt że Pakuś ,,zaliczył'' parę dobrych przetrzepań skóry sierściuchom ;) Nie oszukujmy się,że żal kota ale jak widzi amstaffa i jeszcze go atakuje na własnym zamkniętym terenie :wmorde to sorry ale w ruch szedł szpadel i zostało wykopać dołek ;) przykre ale prawdziwe.

 

p.s

obecnie nie posiadam psa i po postawieniu synkowi piaskownicy--osrane sierciuchy chodzą załatwiać się do piasku (na razie widziałem 2x a za trzecim wzywam niebieskich i mam gdzieś sąsiadów--zdrowie dziecka najważniejsze) w razie zbyt dużych napięć,spowodowanych sporem z sąsiadami zakupuje nowego obrońce miru domowego ;)

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s

obecnie nie posiadam psa i po postawieniu synkowi piaskownicy--osrane sierciuchy chodzą załatwiać się do piasku

 

Piaskownice zamykaj jeżeli masz taką możliwość. Pies zależy jaki może Ci dodatkowo uszkodzić auto. Kiedyś miałem kota co nie bał się psów, a owczarkowi sąsiadki spuścił łomot. Kastrowanie kota gówno daje bo jak jest temperamentny to i tak dalej będzie szczał gdzie popadnie- przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz częściej zapraszać znajomych z psami albo wypożyczać je na jakiś czas, tylko lepiej jak będzie jakiejś średniej lub dużej rasy, bo mała rasa może dostać łomot od kota, choć i duża również ale obrażanie będą mniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj ma u mnie a potem u sąsiadki zjawić dzielnicowa, wszystko jej wyjaśniłem i opowiedziałem całą historię zobaczymy co zdziała. Wczoraj żona posprzątała ganek przed domem i nie było dzisiaj dla mnie nic dziwnego że dziś jest znów cały zaszczany. Najbardziej mnie wqr...wia fakt że wczoraj z rana zwracałem uwagę babie o jej kocie a koło 19 przed moim wyjściem do roboty widziałem jak z wielką radością się ze szczochem bawiła. Dzisiaj powrót z pracy i ganek jak zwykle zaszczany a kot jakby nigdy nic spacerkiem oddalił się na moich oczach. Możecie się śmiać ale żona mi się w końcu rozpłakała bo skur...el naprawdę już męczy tym bardziej że wczoraj żona naprawdę się narobiła żeby to wszystko odczyścić a dziś znów to samo i nawet znaku nie ma że było wszystko wysprzątane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja - w miejscu gdzie szczy, połóż metalową płytkę lub blachę i podłacz to do do PLUSA z akumulatora.

Tak znajomy oduczył pijaków sikać za barem na ścianę :D Jak piźnie w jaja, to więcej tam lać nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym ostatnio myślałem...

U rodziców w ogrodzie stale łażą koty sąsiadów.

Myślałem w miejscu ich wylegiwania się rozłożyć odizolowany kabel.

I podłączając do prądu przerwać im sielankę... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jedna opcja - w miejscu gdzie szczy, połóż metalową płytkę lub blachę i podłacz to do do PLUSA z akumulatora.

 

a jak sika kroplami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mu wystaw najpierw michę mleka, żeby sik był potem ciągły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jedna opcja - w miejscu gdzie szczy, połóż metalową płytkę lub blachę i podłacz to do do PLUSA z akumulatora.

Tak znajomy oduczył pijaków sikać za barem na ścianę :D Jak piźnie w jaja, to więcej tam lać nie będzie :D

Taa i nie dość, że mu drzwi oszczy to i jeszcze obsra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie jego ostatni raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat moze i troszke smieszny ale prawdziwy. Ja w Norge tez mam ten problem. Łażą te skur...y po calej posiadlosci i sraja gdzie popadnie a jakies dwa tyg temu zaobserwowalem slady lap ma moim pasku, no to sie wk....em. W polsce jak sie kota pogoni to ucieknie a tu to łażą jak te naćpane, krzyczysz, wolasz a on sie odwroci, popatrzy i idzie sobie dalej. Jak na niego krzycze to pewnie taki norweski kot sobie mysli "po jakiemu ten ch.j do mnie mowi i co chce, aaaaaa tam ide dalej srać". W lato troche psikalem jakims preparatem przypominajacym cytryne, mocny byl bo i mnie w nosie krecilo. Alez ilez mozna lazic i pryskac cale podworko dookola. Chyba sobie zrobie proce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie szczał gdzie popadnie- przynajmniej ja tak mam.
:lol3:haha Przepraszam ,ale nie mogłem się powstrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mu wystaw najpierw michę mleka, żeby sik był potem ciągły :D

 

to od razu lepiej browara......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec miał z kotami problem właziły mu na maskę samochodu i grzał się pierdzielony, kupił jakiś brzęczek czy odstraszacz i teraz omijają samochód z dala, ciekawe jaki to zasięg odstraszania ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trutka na szczury zmielona i wymieszana z jakimś jedzonkiem - może kotek się skusi, a wtedy może to być jego ostatnia wieczerza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trutka na szczury zmielona i wymieszana z jakimś jedzonkiem - może kotek się skusi,

Nie no bez przesady , kręcą się tam pewno jeszcze inne pozytywne zwierzaki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zmieliłem trutkę z wędzoną makrelą i była nieruszona... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zmieliłem trutkę z wędzoną makrelą i była nieruszona...

 

jak jest więcej trutki niż makreli :lol

 

 

Nie no bez przesady , kręcą się tam pewno jeszcze inne pozytywne zwierzaki

 

dokładnie tak :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności