Skocz do zawartości
wladek1181

Sposób na natrętnego kota POMOCY !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Monja dałem tylko taki przykład bo nigdy nie miałem przyjemności stosować takich preparatów, dzięki za info, jak moje akwa poczuje się gorzej dam znać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Monja dałem tylko taki przykład bo nigdy nie miałem przyjemności stosować takich preparatów, dzięki za info, jak moje akwa poczuje się gorzej dam znać :).

 

Spoko zaradzę i na problemy z akwariumem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koty nie lubią zapachu cytrusów. Szczególnie cytryny. To dobry sposób żeby je zniechęcić do głupot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ''podałem'' kilka kulek z ASG , do 20 m nie zabije ,ale kot wyskakiwał na metr do góry i więcej go już nie było . Polecam cel laserowy , w zestawie taniej a i karoserii nie uszkodzisz . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszpilkach

Hmm... Koleżanka nabyła jakąś miksturę na "spsikiwania" skórzanej kanapy, co by kocur się z daleka z pazurami od niej trzymał. Póki co omija szerokim łukiem, ale drogie to paskudztwo było i nie wiem, jak działałoby na zewnątrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przez pewien czas miałem problem z natrętnym "spasionym" futrzakiem, ktory przez długi okres czasu był, powtarzam był dokarmiany przez sąsiada i leżał dosłownie na każdym aucie pod blokiem. Raz wychodząc do szkoły, zauważyłem gościa w podeszłym wieku, który na ciekawy sposób podszedł czarnego sqrwiela. Podszedł do niego delikatnie, z udawaną chęcia "zabawy". I jak w pewnym momencie nie zapie***lił mu kopa, tylko z jękiem wyskoczył, poleciał i od tamtego czasu spokój od kocich łap na białym lakierze :)

 

Jak czytam ten temat o róznych trutkach, "szprajach" to nie wiem czy ma to jakiś sens. Najlepsze są proste metody ale jakie skuteczne :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności