Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i VW w 2014 roku ma wprowadzić nowego paska - B7 (czyli pewnie obecny B7 zmieni nazwę na B6fl).

 

IMO z dupci niezły, ale ta morda...

 

VW-Passat-2014-Design-Neuheit-Hubert.jpg

 

Widać ktoś się na Camaro zapatrzył :D

 

VW-Passat-Variant-2014-Design-Neuheit-Hubert.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i VW w 2014 roku ma wprowadzić nowego paska - B7 (czyli pewnie obecny B7 zmieni nazwę na B6fl).

Jakos do B6 - B7ka nie pasuje, wiec raczej B7FL będzie lub... B8 :D

 

Widać ktoś się na Camaro zapatrzył :D

Ja tu raczej widzę wpływ Audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne cacko :)

Dokladnie - tył juz pod Audi podchodzi. Byc moze ktos z Teamu 4-ech koleczek maczał palce w designie. W koncu to wszystko koncern VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakos do B6 - B7ka nie pasuje, wiec raczej B7FL powstanie lub... B8

no jak dla mnie to aktualny passat to B6fl

 

Czytałem wczoraj AŚ i też tego nowego (2014) nazwali B7.

 

 

Co do wyglądu, to fakt, tył bardzo mi się podoba, trochę Audi, trochę opla (:lol) no i te lampy to z Porsche Panamera mi się kojarzą :ok:

No ale z tym przodem to dali do pieca :wmorde Już by mógł zostać ten co teraz jest, albo ten z wersji US.

Na silnik 3.0 TDI nie ma co liczyć, za to ma być 2.0 BiTDI 231 KM

 

No i z gammy wyleci silnik V6, będzie jedynie 2.0BiTSI 280KM.

 

Co mnie zaskoczyło, w 2015 ma wejść hybryda, 1.4 TSI 150KM + silnik elektryczny 100KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie to wszystko plastykowo - ledowe, ciekawe jak będzie z awaryjnością : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba był "bity" :hmm Bo jakoś kiepsko atrapa z lampami sie zgrywa :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - do passata mają trafić już wyłącznie 4 cylindrowe jednostki... Chcesz V6 - kup se audi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ale będzie mieszania w tej technologii... na dobrą bezawaryjność powyżej gwarancji nie ma co liczyć....Ci co oglądali "spisek żarówkowy" wiedzą o czym mówię;)

Chcesz V6 - kup se audi...

chcesz V8-kup se porsche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Replus

lord vader jezdzilby tym autem .. sequel gwiezdnych wojen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie, że ten przód "jest jaki jest". Tył natomiast w porządeczku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przod wyglada jak kupa. Jesli faktycznie tak bedzie wygladac, to niestety teraz jeszcze ostatnim Passatem.

Co do B8, to plus taki, ze ma byc rowniez w wersji kabrio i wiecej silnikow, lacznie z hybryda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się właśnie przód podoba, bo jest wkoncu inny niż zawsze, a tył to perfidnie a6 kombi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morda jak w A7 :) Tył troszkę z BMW 5-seria F10/F11 (nie pamiętam, ale chodzi o nowy model).

Wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy wadzą ekspres do kawy ^^ w passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny

przód - camaro

tył - audi a6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie.

Morda B5 - nudna. Morda 2014 - lord vader. Nie dogodzi się Wam.

Zobaczcie jak zmieniła sie dajmy na to mazda od modelu 626 do obecnej szostki czy honda accord.

Passat powolo, powoli ale cos nowego robi z tym oklepanym ryjem ;) Zmiany na +

 

Mam jedynie nadzieje, ze to co przębakiwali na ktorymś salonie motoryzacyjnym volkswagenowcy dotrzymaja slowa i powróci do passata wielowachacz :) tylko tym razem jakis inny nie ten amelinowy ;p np. z wymiennymi zworzniami. Z zawiecha cos a'la golf B6 sie nie prowadzilo... nie dawalo zadnej przyjemnosci z zawinietego winkla z wiekszą predkoscia.

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko - zaczynam zbierać piniądz, może do 2020 uzbieram na używkę z 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko te passaty robią coraz brzydsze, najlepszy był b6, b7 to już pomyłka a to co teraz, lepsze niż b7 ale jednak nie pociąga mnie...

 

taka moja opinia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja reakcja :

"o kurr... ale piekny przod"

wiec mnie sie bardzo bardzo podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szporować kasę Panowie !!!

 

Ciekawe czy też go zrobią z cieńszej blachy, jak Golfa VII :hmm ... Pewno tak, nowa generacja Passata została poddana fazie odchudzania, dzięki temu auto będzie lżejsze o ok. 100kg

Ceny rozpoczynać będą się od 25 000 EUR

 

 

  • benzynowy (TSI), pojemność: 1.4, moc 125 KM / 200 Nm
  • benzynowy (TSI), pojemność: 1.4, moc 150 KM / 250 Nm
  • benzynowy (TSI), pojemność: 1.8, moc 180 KM / 300 Nm
  • benzynowy (TSI), pojemność: 2.0, moc 220 KM / 350 Nm
  • benzynowy (TSI), pojemność: 2.0, moc 279 KM / 400 Nm

 

  • TSI Plug-in-hybrid, pojemność: 1.4, moc 200 KM

 

 

  • diesel (TDI), pojemność: 1.6, moc 110 KM / 250 Nm
  • diesel (TDI), pojemność: 2.0, moc 150 KM / 340 Nm
  • diesel (TDI), pojemność: 2.0, moc 184 KM / 380 Nm
  • diesel (TDI), pojemność: 2.0, moc 231 KM / 600 Nm
  • diesel (TDI GTD), pojemność: 2.0, moc 258 KM / 600 Nm

 

 

VW-Passat-Variant-2014-Design-Neuheit-Hubert.jpg

 

Ta boczna "bruzda" to jak w 2005 Jaguar S-Type. - PRAWIE

2005-Jaguar-S-Type-FA-1920x1440.jpg

1.jpeg

2014-VW-Passat-Photos.jpg

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności