Skocz do zawartości
Emyl

Kto wymieniał dwumas na jednomas ? słyszałem ze skrzynie padaja...

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to i po 100 tysiącach pada...

Zwłaszcza w nowych szajsowatych Paskach 2.0 TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest problem taki ze 10tys km temu wymienione zostalo wszystko tarcza docisk dwumas po tym czasie przy ruszaniu zaczelo szarpac mam program na ok 160 wymienilem Turbo na brd i czekam na nowy program dodam ze obiawy sa tylko przy ruszaniu podczas jazdy nic nie hałasuje jak myslicie czy po 10k dwumas sie skonczyl czy moze po programie byc lepiej pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest problem taki ze 10tys km temu wymienione zostalo wszystko tarcza docisk dwumas po tym czasie przy ruszaniu zaczelo szarpac mam program na ok 160 wymienilem Turbo na brd i czekam na nowy program dodam ze obiawy sa tylko przy ruszaniu podczas jazdy nic nie hałasuje jak myslicie czy po 10k dwumas sie skonczyl czy moze po programie byc lepiej pozdrawiam

 

może tylko poduchy skrzyni poszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% poduchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedford ja miałem to samo, zrobiłem kompletne sprzęgło z dwumasą, 2 miesiące i zaczęło szarpać i jeszcze do tego stukać przy każdym sprzęganiu i wysprzęglaniu, poduszki pod skrzynią były totalnie rozjechane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo mi poprawiliscie humor dzisiaj koledzy zaabieram sie za poduchy jak najszybciej bo przez ta dwumase mialem "koszmary" dzieki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, a mi szarpie tylko jak jest wilgotno albo w czasie deszczu. Jak się zagrzeje to problem znika. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne.... Kup tylko koło zamachowe a resztę czyli sprzęgło ---- kup nowe... I co ważne 228mm. Bo w tych zestawach mozesz trafić bubla... a co lepsze 210mm (albo 218mm - nie pamiętam już).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za samo koło zamachowe tez musiał bym ze 100 zł wytasować, a tak to mam tu jeszcze tarczę która mogę w przyszłości w kevlar obić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest problem taki ze 10tys km temu wymienione zostalo wszystko tarcza docisk dwumas po tym czasie przy ruszaniu zaczelo szarpac mam program na ok 160 wymienilem Turbo na brd i czekam na nowy program dodam ze obiawy sa tylko przy ruszaniu podczas jazdy nic nie hałasuje jak myslicie czy po 10k dwumas sie skonczyl czy moze po programie byc lepiej pozdrawiam

 

o ile kupiłeś ori dwumasę to ok, może wytrzyma ten program - jak kupna ze sklepu to nie pociągnie za długo, wiem bo sam mam taką SACHS'a i już nie chodzi tak miło i przyjemnie jak po kupnie.

 

---------- Dodano o 08:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:29 ----------

 

Za samo koło zamachowe tez musiał bym ze 100 zł wytasować, a tak to mam tu jeszcze tarczę która mogę w przyszłości w kevlar obić.

 

nie wiem czy to dobry pomysł - stracisz bardzo na komforcie użytkowania sprzęgła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to dobry pomysł - stracisz bardzo na komforcie użytkowania sprzęgła

 

Chodzi Ci o 1 mass czy o kevlar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kevlar na tarczy, czy to przy jedno czy dwumasie. ja mam obecnie organiczną okładzinę nabitą na tarczę AFN'a i sprzęgło nie działa tak "spokojnie" jak ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kevlar na tarczy

 

Pewnie każdy myśli o czym innym choć nazwa ta sama,mam tarcze obitą tzw. kevlarem ale w rzeczywistości jest to mieszanka okładziny organicznej i kevlaru.Sprzęgło działa jak działało tyle tylko że przenosi ten sam moment bez uślizgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie każdy myśli o czym innym choć nazwa ta sama,mam tarcze obitą tzw. kevlarem ale w rzeczywistości jest to mieszanka okładziny organicznej i kevlaru.Sprzęgło działa jak działało tyle tylko że przenosi ten sam moment bez uślizgów.

 

gdzie to można nabić ? sprzęglo w aucie mi ślizga a mam luźną tarczę z AVFa, chętnie bym zaryzykował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o pomoc ostatnio zaczyna mi walic dwumas slychac coraz glosniej i zastanawiam sie nad wymiana na zwykle kolo zamachowe w sasadzie nawet bylo by mi to na reke gdyz na zamontowanie czeka turbinka BRD i do tego z czasem dojda jakies wieksze pompki wiec wiadomo po dobrym wirusie troche pojdzie nm... pytanie brzmi czy na oryginalna skrzynie od AVB podejdzie sprzeglo od AFN ?? nie wiem czy sa tej samej wielkosci ale mam okazje kupic w miare tanio . A jezeli nie to jakie byloby najlepsze rozwiazanie do AVB po wirusie

dzieki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam prosze o pomoc ostatnio zaczyna mi walic dwumas slychac coraz glosniej i zastanawiam sie nad wymiana na zwykle kolo zamachowe w sasadzie nawet bylo by mi to na reke gdyz na zamontowanie czeka turbinka BRD i do tego z czasem dojda jakies wieksze pompki wiec wiadomo po dobrym wirusie troche pojdzie nm... pytanie brzmi czy na oryginalna skrzynie od AVB podejdzie sprzeglo od AFN ?? nie wiem czy sa tej samej wielkosci ale mam okazje kupic w miare tanio . A jezeli nie to jakie byloby najlepsze rozwiazanie do AVB po wirusie

dzieki !!

 

podpinam sie pod kolege trzesie mi sie cala buda i jak wcisne sprzeglo zaczyna byc glosniej chodzi o jakies chalasy i teraz pytanie czy to moze byc ddwumas? Szukac drugiego uzywanego czy nowego i jakiego? Moze na jednomas przejsc tylko od czego podejdzie?mam paska fl silnik avb seria i ttak zostanie.prosze o pomoc.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podpinam sie pod kolege trzesie mi sie cala buda i jak wcisne sprzeglo zaczyna byc glosniej chodzi o jakies chalasy i teraz pytanie czy to moze byc ddwumas? Szukac drugiego uzywanego czy nowego i jakiego? Moze na jednomas przejsc tylko od czego podejdzie?mam paska fl silnik avb seria i ttak zostanie.prosze o pomoc.pozdro

 

seba w twoim wypadku zapytaj w sklepie o zamiennik dwumasa firmy valeo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności