Skocz do zawartości
norbert2205

Akcja serwisowa 23H9 - Wymia pompowtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens (zamknięta z końcem 2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wymieniłem wczoraj u Gładysza w tarnowie

Z postu Łukasza wnioskuję, że dostał uszczelkę pokrywy gratis. Jak to było w Twoim przypadku?

Dzwoniłem do kilku ASO i wszędzie za uszczelkę każą sobie płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wymieniałem pompowtryski i nikt nie mówił mi, że mam płacić za uszczelkę pokrywy. Mam nadzieję, że założyli nową. Ach te serwisy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z postu Łukasza wnioskuję, że dostał uszczelkę pokrywy gratis.

Czytając posty innych, to albo jestem wybrańcem, albo mnie ASO w konia zrobiło i uszczelkę wsadzili starą, a tylko powiedzieli, że nowa. Tylko po co...

:blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoń do innego ASO.

Witam chce poinformowac że dzis umówiłem się bez problemu w serwisie na wymiane pompek w ramach akcji. W poniedziałek zadzwoniłem do serwisu i spytałem jak widza moje auto które było sprowadzone z Francjii czy podlega akcji , poinforowano mnie że zgłoszą moje auto że jest juz w Polsce i za 2 dni proszę się dowiedziec . Dzis rano wszystko załatwione przez tel , i tak ma być . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z postu Łukasza wnioskuję, że dostał uszczelkę pokrywy gratis. Jak to było w Twoim przypadku?

Dzwoniłem do kilku ASO i wszędzie za uszczelkę każą sobie płacić.

 

Nic nie płaciłem lecz nie wiem czy załozyli nowa czy stara nie pytałem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja też przed wymianą zapytałem co wchodzi w skład akcji wymiany pompowtryskiwaczy i czy jest tam uszczelka, poinformowano mnie że niestety uszczelka nie zawiera się w zestawie na bezpłatną wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis sposob na sprawdzenie wymienionych pompowtryskow bez koniecznosci zdejmowania pokrywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiid

Zgłosiłem się do ASO i wymienili mi 3 pompki (jedna była już wymieniona wcześniej - autko zgasło...)

Mam nadzieję ze naprawę wykonali uczciwie i nie będzie już z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ja też przed wymianą zapytałem co wchodzi w skład akcji wymiany pompowtryskiwaczy i czy jest tam uszczelka, poinformowano mnie że niestety uszczelka nie zawiera się w zestawie na bezpłatną wymianę.

W sklad Akcji wchodzą pompowtryski z koncówkami M, MX , D, DX , wiazka ,śruby, oraz naklejka do bagaznika .

Jezeli chodzi o uszczelke pod pokrywa zaworów nie ma jej w akcji serwisowej. Ja dzis byłem na wymianie 4 nowe pompki na pokładzie, wpis w ksiazce serwisowej, naklejka w bagażniku konsulatant powiedzial że 2 lata gwarancji , nic nie doplacałem za uszczelkę, dodatkowo otrzymalem auto zastepcze na czas wymiany, wszystko zalezy od servisu , bo przecież to ASO ale rozni własciciele .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sklad Akcji wchodzą pompowtryski z koncówkami M, MX , D, DX , wiazka ,śruby, oraz naklejka do bagaznika .

Jezeli chodzi o uszczelke pod pokrywa zaworów nie ma jej w akcji serwisowej. Ja dzis byłem na wymianie 4 nowe pompki na pokładzie, wpis w ksiazce serwisowej, naklejka w bagażniku konsulatant powiedzial że 2 lata gwarancji , nic nie doplacałem za uszczelkę, dodatkowo otrzymalem auto zastepcze na czas wymiany, wszystko zalezy od servisu , bo przecież to ASO ale rozni własciciele .

 

A jestes pewny że uszczelke wymienili? Ja też nic nie płaciłem lecz nie pytałem czy wymienili uszczelke czy stara załozyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jestes pewny że uszczelke wymienili?

Uszczelki nie wymienili napewno . Józek w życiu nie ma okazji , ani promocji za wszystko juz jest zaplacone . Ja nowa uszczelke zakladałem w styczniu to pewnie była OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w AUTO VIVA Warszawa o gwarancje na wymienione u nich wtryski w ramach akcji. Powiedzieli, że warunkiem gwarancji jest faktura, której przecież nie dostałem, więc nie ma gwarancji. Mam tylko wpis w książce serwisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U rowińskiego w piasecznie normalnie potwierdzają ze jest 2 lata gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jutro jadę na wymianę pompowtrysków. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w B-B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dzwoniłem do CARSED Siedlce i mi powiedział ze mój samochód nie jest objęty akcją... chyba musze spróbować gdzie indziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla wszystkich,którzy mają wątpliwości co do tego czy założyli im uszczelki czy nie.Otóż wszystkie ASO otrzymały wytyczne od VW ,że mogą już oficjalnie udostępniać wszystkie dane odnośnie historii pojazdu.Wystarczy podjechać do ASO i poprosić o sprawdzenie co kiedy w naszym autku było zrobione,wymienione i jakich części użyto.U mnie przy wymianie pompek nowej uszczelki nie zakładali. Jedyny minus to taki,że nie wolno im takiej historii wydrukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie obdzwoniłem serwisy w warszawie, tarnowie,lublinie... wszedzie mi powiedzieli ze moj samochód nie kwalifikuje sie na ta akcje serwisową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dzwonisz? Jeżeli po wpisaniu Twojego VINu na podanej wcześniej stronie z akcjami serwisowymi nie wyświetla się żadna akcja to znaczy ze auto nie jest nią objęte. Może będzie dodane później, jak niektórych kolegów z forum. A w ogóle ten silnik ma pompki siemensa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie obdzwoniłem serwisy w warszawie, tarnowie,lublinie... wszedzie mi powiedzieli ze moj samochód nie kwalifikuje sie na ta akcje serwisową...

 

Czytaj uważnie temat! Kilka, kilkanaście postów wyżej był link do wyszukiwarki akcji serwisowych - jeśli tam po wpisaniu VINu nic nie wyskoczy to nie łapiesz się i możesz obdzwonić nawet 200 salonów i nic to nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie obdzwoniłem serwisy w warszawie, tarnowie,lublinie... wszedzie mi powiedzieli ze moj samochód nie kwalifikuje sie na ta akcje serwisową...

Twoje auto jest z rynku polskiego?

Jeżeli nie to trzeba przepisać w ASO na rynek Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności