Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał z tej stronki.?

Zarejestrowałem się ale nie wiem gdzie ten SN trzeba wpisać. Proszę o pomoc.

Jak nie rozgryzłeś jeszcze, to masz http://www.radio-code.co.uk/volkswagen-radio-codes.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedyś kolega próbował wmówić, że jak zostawie radi w zamrażarce na min 24 godziny to jest szansa, że samo się rozkoduje. Twierdził, że on tak swoje rozkodował, a co lepsze kolega ściągnął hasło z biosa w komputerze.

Nie wiem na czym to miałoby polegać, ale że nie miałem nic so stracenia to zostawiłem radio w zamrażarce (tylko pozawijałem w jakieś folie), tylko niestety rezultatów nie było :x

 

to ja chyba tez tak zrobie:P

i potem na pierogach mi sie kod pojawi :)

 

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

 

jezeli jeszcze nie znalazles to podaje fajna stronke z opisami jak wpisywac kody do radyjek bedzie tez dla innych

http://www.radio-code.co.uk/code-entry-help.php

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

http://www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

 

wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;

posiadam radio ALPHA-5 POLO/LUPO BVX numer VWZ1Z1C1533567 czy moze ktos z was ma do niego kod . POMUZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich poczytałem te posty i dręczy mnie taka myśl ,skoro jest kod do radyjka zapisany w module komfortu,czy nie dało by się go wyciągnąć gdy radio działa.

 

Witam. Kod radia jest na 100% zapisany w liczniku i nawet wiem w jakich komórkach. Chodzi o to że jest w taki sposób zakodowany że ciężko to rozgryźć.

w licznkach z lat 2001-2003 są to komórki $398 i $399.

I tak przykładowo kod 1384 jest zapisany w taki sposób 1E 0A.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich;

mam radio alpha-5 polo/lupo bvx numer jego to VWZ1Z1C1533567

ale niemam kodu do niego

PROSZE O POMOC:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem niestety.Pomoże mi ktoś z tym kodem, nie lubię jeździć w samochodzie bez radia, bez muzyki:):mlask

Mam radio VW beta 4 VWZ2Z2V2519442 z góry dzięki

Moj mail [email protected]

Bo tak ogólnie to szukałem kalkulatora i znalazłem VW Code Calculator v1.0 ale on posiada jakieś błędy, wiec prosiłbym o pomoc.piszcie na maila, bądź na PRIV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy na samym radiu może zostać wybity kod do Niego ?

2 pytanie. gdzie w książkach powinien być kod do radia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odłączyłem aku, i ponownie podłączyłem, PIN się sam wbił, skąd? Czy jak odłączę NAVI w celu podpięcia AUX to ponownie kod PIN się wbije samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebujekod do radia:

 

VW BETA 4

 

VWZ2Z2V2520198

 

Z GORY DZIEKUJE:)

 

MAIL: [email protected]

 

DA KTOS RADE Z TYM KODEM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratuje elektronik i zczytanie kodu z pamieci eeprom radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję kodu do radia gamma vwz1z3y8685337 z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie sprzedac radio fabryczne (CDS300) ale jak sie okazalo na ebay, musze miec jakas karte z kodem.

2 pytania zatem:

1) jak wyglada owa karta i gdzie jej ewentualnie szukac?

2) Ile w ASO kosztuje "duplikat" tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowalem sie sprzedac radio fabryczne (CDS300) ale jak sie okazalo na ebay, musze miec jakas karte z kodem.

2 pytania zatem:

1) jak wyglada owa karta i gdzie jej ewentualnie szukac?

Karta z kodem znajduje sie w instrukcji do radia. Jest ona wokol podziurkowana, zeby mozna ja bylo oderwac od instrukcji.

 

Przy zakupie auta dostalem instrukcje do innego radia. Kod byl wyrwany.

Na szczescie wlasciwy kod byl przyklejony na radiu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio w moim nowym nabytku zmieniałem to i owo, czyściłem klemy akumulatora i zdziwko mnie wzięło jak po podłaczeniu aku wyswietlił się napis z prośbą o podanie kodu . Niestety ale nigdzie nie znalazłem kodu do radia, w żadnych papierach itd, sprzedajacy równiez nic nie miał. Radyjko to Blaupunkt Laussane Cd30. Zacząłem szukać w necie jakiś sposobów na odkodowanie radyjka, jednak bez rezulatatów. W końcu trafiłem an stronkę http://www.unlockforum.com. Wpisałem dane swojego radyjka (numer seryjny i jeszcze jeden numerek) i juz po 3 minutach miałem kod do radia. Co najlepsze okazało się, że gościu który mi podał ten kod jest z Polski.

 

http://www.unlockforum.com/showthread.php/4983-Blaupunkt-radio-code-needed?p=110455#post110455

 

Pomaga w odkodowaniu wszystkich mozliwych radii samochodowych. Jesli kod jest z bazy kodow philips, grundig (audi opel,BMW VW) odpłatnie 10zł, a także ford serii V ,opel CDR 500 ,2005 ,CHRYSLER- odpłatnie 30 zl Kontakt- email:[email protected] tel 509674475 GG 6005324. Szczerze polecam tego gościa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Mam kod do mojego radia (radio beta) Szykuje mi się wymiana akumulatora i dlatego chciałbym się dowiedzieć jak krok po kroku wpisać ten kod.Konkretnie chodzi mi jak wpisać kod skoro w kodzie istnieje cyfra 0,a na panelu radia są cyfry od 1 do 6?????Proszę o pomoc

 

---------- Dodano o 16:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:52 ----------

 

Mam pytanko.Mam kod do mojego radia (radio beta) Szykuje mi się wymiana akumulatora i dlatego chciałbym się dowiedzieć jak krok po kroku wpisać ten kod.Konkretnie chodzi mi jak wpisać kod skoro w kodzie istnieje cyfra 0,a na panelu radia są cyfry od 1 do 6?????Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz instrukcję prawie do wszystkich radyjek montowanych w B5 radio.pdf .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś pojechałem do serwisu VW w Napoli by się zapytać o kod do radia.Pan na to że potrzebne auto,dokumenty,prośba o wydanie kodu i tylko 50€ za usługę,więc grzecznie podziękowałem i się roześmiałem.

Nie tylko w polsce serwisy mają ceny kosmiczne.

 

Ile kasują w kraju za kod do radia ewentualnie ktoś może pomóc bo zmieniam licznik i potrzebny ten kod by uruchomić radio.

 

pozdro.

Edytowane przez Vittoriok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś pojechałem do serwisu VW w Napoli by się zapytać o kod do radia.Pan na to że potrzebne auto,dokumenty,prośba o wydanie kodu i tylko 50€ za usługę,więc grzecznie podziękowałem i się roześmiałem.

Nie tylko w polsce serwisy mają ceny kosmiczne.

pozdro.

 

Trzeba bylo mu pokazac zapis w instrukcji, ze ta usluga jest bezplatna. Ciekawe co by powiedzial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moi mili. Mam problem tego typu. W ojca passacie klucz do radia aktywuje sie sam po wlaczeniu zaplonu. Niestety z radiem cos jest nie tak (wypluwa plyty) i trzeba go oddac do serwisu ( znajomy elektronik). W serwisie z radiem zrobią, ale musza miec kod, zeby móc sprawdzić czy naprawa się udała. Niestety nie mamy kodu do radia. Jak taki kod odzyskać? Czy da się go zczytać za pomocą z modułu komfortu? Jeżeli tak, to którędy droga do niego?

VWZIZ2B6327587 radio navigation system MCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności