Skocz do zawartości
bimbol

Domniemana kradzież konta Matysa cd...

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od siebie dodam tyle - choć wiem, jak to jest, gdy się straci kasę na jakimś "wałku" - przestańcie się obrzucać "mięsem" i oskarżeniami :fajny Sprawa została nagłośniona - więc czekajmy na dalszy rozwój wydarzeń.

Przypomnę, że adams-owi, też ktoś kiedys się włamał na konto na forum i narobił gnoju. Lecz on to szybko wychwycił i sprawa zostałą wyjaśniona bez następstw. Tak wiec spróbujcie trochę pohamować emocje :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec spróbujcie trochę pohamować emocje

i nie wydawajcie już wyroku jak niektóre pismaki z brukowców dopóki sprawa całkowicie się nie wyjaśni. Miałem nie zabierac głosu ale jak to czytam to niektórzy koledzy zachowują się jak stare dewotkki z kółka Rydzyka. Każdego można niewinnie oskarżyc a potem nawet szczere przeprosiny zostawiają bardzo duży niesmak i niezdrową atmosferę.

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra koledzy juz jest spokoj, najpierw wszyscy krzyczeli a teraz wszyscy sie uspokajają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matys, powodzenia w udanym rozstrzygnięciu sprawy - szkoda mi Ciebie z każdą kolejną stroną tego tematu .

Trzymam za was kciuki chłopaki, że odzyskacie pieniądze i myślę że co poniektórzy będą się w pas kłaniać z różą w rowie.

(Moje osobiste odczucia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matys, tak z ciekawości zapytam. Na innych forach występujesz pod tym samym nickiem (loginem) i masz takie same hasła jak tu, na naszym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi wkoncu logincze pytanie :) widac ze nic nie piles :D

 

to moze byc jakis kierunek tej ukladanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozwiążę Wasze dywagacje...

po 1 sprawa już jest na Policji i dołączono listę pokrzywdzonych ... (czy pełną tego nie wiem)

po 2 oszustwo jest ścigane z "urzędu" jako przestępstwo bez względu czy jest to 100 czy 200 czy 350 zł

po 3 każdy z Was powinien z osobna złożyć zawiadomienie na Policję w miejscu zamieszkania podając adres "sprzedającego" informując że inne jednostki już mają zgłoszenia w tej sprawie...

 

to 3 kroki do pozytywnego załatwienia sprawy

 

po 4 nie wierzę temu "sprzedającemu" zwykły "oszust" ( nie słyszałem żeby ktoś "utracił konto" (nawet na allegro) i mógł się ponownie zalogować na te same hasła ... to tak na marginesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matys jedna sprawa, bo już się pogubiłem: numer konta jest Twój?

święty z tego co matys pisze wcześniej numer konta nie jest jego i on waszych pieniędzy nie ma.

konto zostało założone na takie samo imię i nazwisko ale inny adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
święty z tego co matys pisze wcześniej numer konta nie jest jego i on waszych pieniędzy nie ma.

konto zostało założone na takie samo imię i nazwisko ale inny adres.

tak jak piszesz, konto mam w millenium banku tak dla sprostowania. obiecałem również że zrobię skany moich dokumentów ale sprawę ja również już zgłosiłem więc nie jest to konieczne.

( nie słyszałem żeby ktoś "utracił konto" (nawet na allegro) i mógł się ponownie zalogować na te same hasła ... to tak na marginesie
to już słyszysz, ja nigdy nie zostałem wrobiony w oszustwo a juz jestem...

 

poza tym nigdy nie wiedziałem że administracja jakiegokolwiek forum ma wgląd do naszych haseł itd. to tak jakby pracownik banku znał nasze hasła do konta bankowego. tak na marginesie

Edytowane przez matys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza tym nigdy nie wiedziałem że administracja jakiegokolwiek forum ma wgląd do naszych haseł itd. to tak jakby pracownik banku znał nasze hasła do konta bankowego. tak na marginesie

 

Tzn że wszyscy modzi znają hasła nasze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matys drugi cytat błędny, ja tego o kradzieży kont nie pisałem tylko kolega lofi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak administracja for internetowych zna nasze hasła.

strus 251 juz poprawilem sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak administracja for internetowych zna nasze hasła.

 

Nie zna haseł, co najwyżej może ci zmienić hasło kasując poprzednie - takie sprostowanie;)

 

Chyba że pierwsze hasło do pierwszego logowania, ale też nie jestem tego pewny.

Edytowane przez kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co tu się dzieje! Co niektórych spuścili z łańcuchów czy jak?

Nad tym czy Mateusz był Matysem czy nie, na pewno zajmie się policja o ile zgłoszą się pokrzywdzeni.

 

Panowie bez urazy i opanowania życzę. Sprawa jest trudna ale trzeba trzymać nerwy na wodzy bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Osobiście nie mam nic z tą sprawą i nie znam Matysa.

tak administracja for internetowych zna nasze hasła.

Pokaż mi to w badzie danych a cie ozłocę :) Hasła są ale zaszyfrowane :P

No chyba, że odczytasz mi z tego hasło: ************ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem że znają i zdania nie zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakiś mod się wypowie w tej sprawie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..delikatna sprawa dla modów się robi...:hmm

Wychodzi na to, że to oni są tu winni...:haha

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt tego nie powiedział że ktokolwiek z modów jest winny,ja napisałem tylko że administracja ma dostęp do naszych haseł i tyle co by nie było konto forumowe to nie konto bankowe i dostęp wcale utrudniony w żaden sposób nie jest a do tego każdy z nas w skrzynce pw ma mniej lub bardziej prywatne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Widze ze zaczyna sie szukanie winnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności