Skocz do zawartości
bimbol

Domniemana kradzież konta Matysa cd...

Rekomendowane odpowiedzi

a ty na czym się znasz...??

 

a kolego na wielu rzeczach, a to o czym pisałem wiem z doświadczenia i życia.

Niestety tak już jest, że 90% Policjantów to ci którym nic sie nie chce, 8% to ci nowi i muszą zaapie%^$ać a 2% to ci którzy chcą*.

Lofi jeżeli chcesz o tym dalej pogadac do dawaj na PW, tak aby uszanować prośbę Łysego o easy.

Łysy - tylko odpisałem lofiemu i nie mam zamiaru robić tu wycieczek.

 

* zdanie oparte tylko i wyłącznie na moich odczuciach i doświadczeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do administracji: zamknijcie temat do czasu ustalenia jakiś konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi wysłane do KPP w Nisku... postępowanie w/s oszustwa przy zakupie uchwytów na kubki. Ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

kilka informacji, może powiązanych a może mniej.

Od administratora forum.vwgolf.pl dostałem info, że "matys" wysyłał maila z adresu [email protected] i adresu ip 94.254.227.41 - niestety jest to adres playonline, więc może być ciężko coś się dowiedzieć.

Następnie człowiek, który twierdzi, że ktoś się pod niego podszył ma innego maila na gmail.com, nie będe podawał calego bo po co z tego się nic nie wyciągnie, niestety nie mogę wyciagnąć ipka z jego maila:(,

Następnie po chwilowym goglowaniu adresów mail.

Znalazłem następujące info

User [email protected] wystawił takie oto ogłoszenie w sieci http://wroclaw.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/110185,przytulne-siedlisko,id,t.html

jakby usuneli ogłoszenie to podaje co tam było zapisane:

 

Przytulne Siedlisko

Adres: 58-321 Niedźwiedzica 39

telefon: 0602 10 66 37

E-mail: [email protected]

 

ale ten mail ma powiązanie z adresem osoby, która mówi ze się ktoś pod nią podszywa o to inne ogłoszenie

http://cu.autoefl.pl/index.php?id=6337&k=0

gdzie numer telefonu w obu ogłoszeniach jest taki sam a adresy są różne.

Dodam, że osoba, która ma adres [email protected] urodziła się we Wrocławiu dnia 7 września 1986 roku.

 

Takie info do tej pory udało mi się znaleźć. czekam na odpowiedź, czy jest szansa na jakiegoś ipka osoby, która wysyłała do mnie priwy dotyczące transakcji.

Jeżeli cokolwiek się pokryje jeszcze to chyba duża szansa na to, że matys, który mówi, że go wrabiają ściemnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że zaczyna się grubo robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to widzę że zaczyna się grubo robić

grubo jak grubo

Jakby dobrze policzyć to niezła sumka się zbierze tych wałków tego kolesia, teraz się trzeba tylko dowiedzieć kto to jest, czy faktycznie ktoś się podszywa pod "prawdziwego matysa" czy to jedna wielka bujda i to on narobił przekrętów. rozmawiałem z nim dzisiaj telefonicznie i on dalej twierdzi, że został wkręcony, z tego co powiedział, także zgłosił sprawę na policję, że ktoś się pod niego podszywa, czekamy aż wstawi odpowiednie pismo, bo miał to zrobić tutaj na forum. jak nie wstawi tzn, że coś jest nie tak

 

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:14 ----------

 

dowiedziałem się jeszcze, że temat o dystansach założony był z tego samego ipka co temat o gwincie, a mianowicie 94.254.185.73 adres wygląda podobnie jak ten wyżej, więc wszystko wskazuje na ścieme matysa.

 

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

 

i jeszcze taki ipek także z play online 109.243.56.72 też tego były zakładane przez niego tematy na forum.vwgolf.pl

 

---------- Post added at 14:48 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

 

wspomniane tematy:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=352995&p=4317187#p4317187

a tu temat z którego ja kupiłem adaptery

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=353155&p=4318808#p4318808

 

---------- Post added at 14:58 ---------- Previous post was at 14:48 ----------

 

najbardziej mi się podobaja teksty, preferowany odbiór osobisty we wrocławiu:(

 

---------- Post added at 15:03 ---------- Previous post was at 14:58 ----------

 

Dobra pogrzebałem trochę jeszcze i tak

Te adresy email, należą oba do matysa, w któryms ze swoich ogłoszeń tutaj jak się zaczęła akcja, i jak napisał, że został wrobiony podał adres o2.pl, a do mnie wczoraj z rta samą śpiewką pisał z gmail.com, więc powiązanie jest.

A teraz tak, ogłoszenia na forum.vwgolf.pl wystawiał korzystając z playonline, po zablokowaniu jego konta na tym forum, do administratora napisałem mail z adresy o2.pl, także z ip playonline. Więc ja już chyba nie mam watpliwości. Adresu email mu chyba nie ukradł!!!!! wszystko to zbieram do kupy i złoże kilkanaście już stron dokumentacji do sprawy, dołączam, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko, także wydruki ze stron z tego forum. Jeżeli ktoś ma cos przeciw i nie chce, aby jego nick był gdziekolwiek podany na screenach stron z tym tematem to proszę o info, chcę po prostu zebrać jak najwięcej dowodów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie możesz dołączyć trza w końcu dorwać tego ch..a co nas tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś oficjalnie zgłosilem sprawę na Policje. Podałem również IP które udało mi się uzyskać od administratora forum VW Golf.

Dla Ciekawostki powiem wam tyle, że nr gg matysa wziąłem w zeszłym tyg. z jego profilu VW Zone i w niedziele po poludniu mial status dostępny z opisem, że kupi opony 17 calowe a w poniedziałek rano na vwzone pojawiło się identyczne ogłoszenie w dziale giełda z chęcia kupna takich opon. W poniedziałek wieczorem rozmawiałem z nim na gg a we wtorek jak napisałem mu wiadomość na vwzone wypierał się, że ze mna nie rozmawiał i że pierwszy raz widzi nr gg który mu podałem...a 15 minut pózniej znalazłem ten nr gg w jednym z jego postów o sprowadzaniu aut z USA. ŚCIEMA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaniek8

ja również zgłosiłem sprawe na policję i powiedzieli że na 100% go dorwą po przelewach monitoringach itp....

Piszę z forum vwgolf.pl a zarejestrowałem się tylko ze względu na to iż ten temat poruszony był tu....

 

Mam nadzieję że dorwą go jak najszybciej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość socpaw

witam, też zostałem przez niego oszukany na kwote 640zł za gwint, też ide na policje to zgłosić, ze zrzutami itd, do tej pory nie mialem na to czasu. To co wyżej napisali koledzy to sam też do tego doszedłem, ponad to potwierdzam ze miał przez chwile w opisie, że kupi opony a w rozmowie ze mna sam mówił ze ma gwint H&R do regeneracji, o czym wspomina w swoim temacie na (opony i gwint):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac nie tylko użytkowicy passatów zostali naciągnięci i to nie na małe kwoty.

Ciekawy jestem ile faktycznie osób jest poszkodowanych i na jaką kwote (napewno nie małą )

Czasu trochę potrzeba żeby się wszystko wyjaśniło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...więc kolego matys, domyślam się, że obserwujesz ten wątek intensywnie. Przedstaw nam tu konkretnie czas i miejsce Twojego zgłoszenia tej sprawy na Policję.

Kilkadziesiąt postów temu pisałeś, że zrobisz to niezwłocznie.

Będąc niewinnym w tej sprawie, powinieneś to był zrobić natychmiast.

Czekamy.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszona sprawa na policji, czekamy na wyniki.

na forum.vwgolf.pl lista 6 osób zrobionych na gwint tatechnix na kwoty (4x640, 2x600) plus ja na 260zł, to już niezła sumka, wszyscy sprawę zgłosili na policję.

Trochę posiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to u nas to bylo nic :bleble

 

na vwgolf to dopiero nakrecił kasy :debil

 

 

 

Logi wysłane do KPP w Nisku... postępowanie w/s oszustwa przy zakupie uchwytów na kubki. Ktoś jeszcze?

 

czyli u mnie coś sie dzieje :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cicho w tym w tym wątku. Coś się dzieje? Pytam poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieje się dzieje, takie info od jednego z userów z forum.vwgolf.pl

"Ci co zostali oszukani przez matys9, w piątek zostałem poinformowany z banku ze dane i adres do nr konta się zgadza..czyli tak jak myślałem to że ukradli mu laptop to gruby wałek, więc teraz tylko go dorwać.A u was dzieje się cos w tej sprawie?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostrzegałem w tym temacie przed gwincie z forum vwgolf.pl - ktoś stwierdził że snuje teorie spiskowe, kolejny "mądry" wywalił mój post z ostrzeżeniem a tak może by kogoś to uchroniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ostrzegałem w tym temacie przed gwincie z forum vwgolf.pl - ktoś stwierdził że snuje teorie spiskowe, kolejny "mądry" wywalił mój post z ostrzeżeniem a tak może by kogoś to uchroniło...

 

Nie bij piany - to już zostało tu wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrwwa mać, gościu przewalił juz dawno naszą kasę ,a my nadal czekamy.Znakomicie zatem.Chyba wreszcie trzeba ruszyć doope i go znaleźć po swojemu.Będę niedługo w Oppeln, podjade do Wrocka z ciekawości, palec pod budkę, poza minetkę...kto się dopisuje i nie boi codzienności...?

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności