Skocz do zawartości
bimbol

Domniemana kradzież konta Matysa cd...

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe tylko teraz czemu się nie wypowiada???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe tylko teraz czemu się nie wypowiada???

Bo mu komputer zarekwirowali,jako dowód przestępstwa?:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak się zapierał i koledzy go bronili ponoć nawet na wczasach wtedy był i specjalnie z kafejki korzystał aby się wytłumaczyć :debil

Nawet tu kłamał, korzystał z blue connect, był we Władku bodajże.

 

Przeczytałem cały wątek od początku, teraz to ciekawa lektura :manga

Oczekiwałbym także że parę osób a w szczególności jedna z obrońców, będzie miała jaja i zachowa się jak prawdziwy facet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczekiwałbym także że parę osób a w szczególności jedna z obrońców, będzie miała jaja i zachowa się jak prawdziwy facet...

W tym wątku ich chyba nie znajdziemy. Bronili go zaciekle w wątku z ofertą sprzedaży ale do tamtego tematu nie ma dostępu.

A szkoda bo nie pamiętam już jakie to były osoby. Ciekawe czy (tak jak piszesz święty) teraz będą mieli jaja i zachowają się jak prawdziwi faceci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w szczególności jedna z obrońców, będzie miała jaja i zachowa się jak prawdziwy facet...
Ciekawe czy (tak jak piszesz święty) teraz będą mieli jaja i zachowają się jak prawdziwi faceci....
Myślę że Daniel ma mnie na myśli. No cóż każdy się może mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Jacek, nie Ciebie...

Nie ważne kogo mam na myśli, chyba każdy sam potrafi ocenić swoje zachowanie/postępowanie i jeżeli dojdzie do podobnych wniosków powie chociaż "przepraszam"...

 

Jeszcze przy okazji należy się naprawdę duże :piwo: dla Bogusia, on trzymał rękę na pulsie i pilnował sprawy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyznam że troche mnie ten kolega matys wkurzył, nie nawidze złodziei. Jutro bd rozmawiać z moim znajomym zastępcą komendanta policji w komendzie głównej we Wrocławiu i zobaczymy czy on coś zdziała. Postaram się wam pomóc bo od tego jestem i doskonale was rozumiem, w końcu 200zł piechotą nie chodzi, czy tam nawet te 50zł. Takż jutro postaram się wam napisać co można jeszcze zrobić. Jeśli możecie to prosiłbym o podanie numeru sprawy i innych danych aby znajomy nie musiał szukać tego, skróci to czas na oczekiwania na jakieś efekty. Pozdrawiam panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24.09.2010 zgłosiłem sprawe na policje a dopiero w tym tyg. dostałem pismo, że wszczynaja dochodzenie i pismo z prokuratury, że wysłali zapytanie do gg i właściciela forum vwgolf o złożenie wyjaśnien w tej sprawie :/ Masakra jak im to wolno idzie, po świętach pojde na komende i przekaże info od kolegi Bogusława, może to przyspieszy sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak się zapierał i koledzy go bronili ponoć nawet na wczasach wtedy był i specjalnie z kafejki korzystał aby się wytłumaczyć
Heh i nawet to chyba było we Władysławowie o ile mnie pamięć nie myli .. z akt sprawy :)

 

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:29 ----------

 

24.09.2010 zgłosiłem sprawe na policje a dopiero w tym tyg. dostałem pismo, że wszczynaja dochodzenie i pismo z prokuratury, że wysłali zapytanie do gg i właściciela forum vwgolf o złożenie wyjaśnien w tej sprawie :/ Masakra jak im to wolno idzie, po świętach pojde na komende i przekaże info od kolegi Bogusława, może to przyspieszy sprawe.
Tu nie chodzi o pospiech ale o efekty ... cały komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy go bronili

 

Sam nie wiem co myśleć. Dzwoniłem do niego zaraz po tym jak kresek dał mi znać o ogłoszeniu na forum i wtedy wypierał się i nie wiedział o co chodzi. Fakty mówią same za siebie. Byłem pewny, że to nie on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko jedno.. Dlaczego na VwZone ludzie nie reagują na Matysa..?? Z tego co widzę po komentach w jego temacie część użytkowników z naszego forum normalnie z nim pisze, jakby nigdy nic.. A Matys kupił sobie prawdopodobnie za nasze pieniążki fajną zabawkę, byłego passata Szymoneck'a i teraz remontuje silnik i ogólnie całego paska.. A to jak wiadomo Kosztowna zabawa w VR6'ce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie przez to że nie każdy zna temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest dziwne, bo niektórzy to osoby, które chciały zakupić te uchwyty, czy blendy, ale się nie załapały.. I znają dobrze temat Matysa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego na VwZone ludzie nie reagują na Matysa

 

Na vwzone osoba spod nicku matys9 nie robiła przekrętów więc tam ten temat jest nieznany. Skoro tak kolega Vipergti narzeka i przegląda vwzone to czemu nie napisze nic w podwieszonym temacie o nierzetelnych kupujących??

http://forum.vwzone.pl//viewtopic.php?f=39&t=19996

Ja tam nic nie wklejam, nie mnie oceniać jak było naprawdę, niech zrobią to poszkodowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic nie wklejam, nie mnie oceniać jak było naprawdę, niech zrobią to poszkodowani.

Popcorn mu jeszcze kup !

Normalnie jest zasada , że złodziej nie kradnie w swoim gronie/towarzystwie. Jeśli to zrobi to jakie gorsze określenie jest na niego niż Totalna Ku*wa , no bo jakie wybrać określenie na człowieka , który wkrada się w grono prawdziwych entuzjastów/fanatyków (udziela się , doradza / czytaj aktywnie uczestniczy w życiu forum ) a potem wywija taki numer. Co jak co ale uważam , że wobec takiej osoby nie można stać obojętnie , bo jak by nie patrzeć depta Nasze marzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popcorn mu jeszcze kup !

Normalnie jest zasada , że złodziej nie kradnie w swoim gronie/towarzystwie. Jeśli to zrobi to jakie gorsze określenie jest na niego niż Totalna Ku*wa , no bo jakie wybrać określenie na człowieka , który wkrada się w grono prawdziwych entuzjastów/fanatyków (udziela się , doradza / czytaj aktywnie uczestniczy w życiu forum ) a potem wywija taki numer. Co jak co ale uważam , że wobec takiej osoby nie można stać obojętnie , bo jak by nie patrzeć depta Nasze marzenia

Nic dodać nic ująć :dobrze

Myślę że słowa Miłego wystarczą za cały komentarz do tej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sie tak wetne

qwa nie zlodziej, ktory idzie na jume wsrod swoich

to jest ponizej padliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, ja tez kiedys wpadlem na forum komputerowym, okradziono mnie na 1500 zl, a sprawa toczy sie juz 2 lata, wiec cierpliwosci wam zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo bronić, ale postępowanie postępowaniem, ale mądrość internetowa lepiej przemówi niż cokolwiek: http://pl.wikipedia.org/wiki/Domniemanie_niewinno%C5%9Bci

 

Poczekajmy na wyrok Sądu - szczególnie się to tyczy osób, które nie zostały poszkodowane, a mają sporo do powiedzenia ;)

 

Piszmy tu tylko konkrety, fakty, bez oceniania czy ktoś jest zły czy dobry. na to przyjdzie czas później....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak kolega Vipergti narzeka i przegląda vwzone to czemu nie napisze nic w podwieszonym temacie o nierzetelnych kupujących??

 

Kuman, ale tam nie ma Nic nowego na temat Matysa.. Wszystkie informacje, które są u nas na forum, są również tam..

 

I z ciekawości dzisiaj tam napiszę..

 

Dziwne jest to, że nie tylko Nick na VwZone się zgadza(z tym np z vwgolf.pl), ale również wiele rzeczy, typu miejscowość, numer GG, TEN SAM PASSAT Którym chwalił się na naszym forum, no i nagle ma sporo kasy odłożone na remont paska, jak na biednego człowieczka..

 

Aha, skoro tak piszesz, że jest tam podwieszony temat również o Matysie, to ciekawe, dlaczego Matys się tam nie wypowiada, nie broni swojego imienia co??

 

Nie wiem jak dobrze go znasz, nie chcę nic sugerować, ale dla mnie najzwyczajniej go bronisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności