Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

oryginalny przebieg 265 000 tys. 98 rocznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam juz ponad 426 tys i nadla sie bujam:) i w sumie nie wiem czy to jest na pewno oryginalny przebieg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Passata B5 z 2000 r., 1,9 TDi 115 KM i powoli zblizam sie do przekrocznia 360 tys. Na ten moment jest dokladnie 358672 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochód w opisie przebieg 401600km z tego 160000km na lpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b5 1.9TDi 1999 rok przebieg 236tys i jest to prawdopodobnie oryginalny przebieg. Autko kupione od starszej osoby która użytkowała je od 2002 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu właśnie stuknęło 136 000 km :). Mało, bo drugie autko mamy i nim ostatnio więcej się jeździ... Przebieg oryginalny, samochód kupiony prawie 8 lat temu miał 3,5 roku i przebieg prawie 80 000 (samochód krajowy - przebieg sprawdzony w ASO - zgadzał się z wpisami w książce). Wychodzi na to, że przebieg roczny mam w granicach 8 000 i drugie tyle dokładamy mieszczuchem. Mieszczuch ma uczciwe 210 000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mojemu właśnie stuknęło 136 000 km :). Mało, bo drugie autko mamy i nim ostatnio więcej się jeździ... Przebieg oryginalny, samochód kupiony prawie 8 lat temu miał 3,5 roku i przebieg prawie 80 000 (samochód krajowy - przebieg sprawdzony w ASO - zgadzał się z wpisami w książce). Wychodzi na to, że przebieg roczny mam w granicach 8 000 i drugie tyle dokładamy mieszczuchem. Mieszczuch ma uczciwe 210 000.

 

takie auto kupić to skarb :> aż nikt pewnie nie uwierzy przy ew. sprzedaży i będziesz musiał podciągnąć.

 

mój licznikowe 161k km, w sterowniku silnika 258km a ile na prawdę , wie tylko to auto ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może nie wierzyć. W sterowniku to co na liczniku, a w ASO przebieg co roku odnotowywany - jeżdżę co roku na serwis i sprawdzenie klimy na wiosnę - mają promocję. Dzięki temu wbijają mi stan licznika do kompa i tak mam tam pełną historię od dnia zakupu :). Nic nie będę podciągał. I nie wiem, czy nie zajeździć Passka i go nie zezłomować, bo póki co to się nie psuje wcale a wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

375.000 nadal rosnie i auta ma sie dobrze:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja maiłem paska tdi 2000rok ostatni przegląd miał w niemczech czerwiec 2006 jak miał 234tysiaki a kupiłem go w 2010roku to już miał jakieś 400 jak batem strzelił bo non stop służył w firmie. Przyjechał do polski to miał 192350 symboliczne oczywiście. pytam się kolesia a gdzie jest książka serwisowa a on że pewnie na przeglądzie w serwisie została normalnie śmiech na sali. po 2 latach go sprzedałem bo sie okazało że dostał w dupę i coś było przestawione bo non stop opony zbierało i potem jeszcze łykał olej jak smok. Polak potrafi..

Teraz mam paska w benzynie jak go kupiłem miał 125 z groszem a w rzeczywistości 168 teraz mam 144 naklepane czyli już jakiś 200 na szafie będzie :) trzyma się dobrze i to się liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 240 tyś i czy to orginalny to watpie ale wie tylko ten co sprowadzał trzy lata w kraju 1 własciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mój ma przejechane około 136k mil, czyli ponad 210k km.

Autko pali więcej ponad norme i do tego zamulony.

Najprawdopodobniej ktoś nie dbał o pompki i lał najtańszą rope, strzeście się tego chłopaki jeśli chcecie, aby wasze auta nie spotkało to co mojego pasacika :)

Mam nadzieje, że wkrótce uporam się z problemem i auto odzyka ducha :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak zobaczycie - jeżdżę z tym bardzo kiepskim silnikiem 2,5 tdi. Mam już coś około 336tkm. Auto nigdy się nie zepsuło, nie wymieniałem turbiny, wałków, krzywek ani innego dziadostwa. Paski wymieniam razem z rozrządem co 120 tysi. Od 200tkm zalewam catrolem 10W40. Do tej pory nie dolewam ani grama oleju. Po dłuższej (ostrzejszej) jeździe - zawsze studzę turbinę. Zresztą nigdy od razu nie wyłączam. Ze spalaniem mieszczę się w 10 w mieście. Za miastem w zależności od jazdy 6,5-8l. Raz skończyły się szczotki w alternatorze i przyznam ze wymiana takiej drobnej rzeczy nastręcza duży problem (sporo roboty aby się dostać). Generalnie nie narzekam i proszę nie wierzyć w opowiastki (brednie) o silniku 2,5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój passat ma 353 tys przebiegu, jako że to świeży zakup, przy zmianie właściciela chyba 348 było na blacie

 

gość sprowadził sobie sam ze szwecji przy przebiegu 270, przez niecałe 4 lata zrobił blisko 80 tys, więc chyba uczciwe podejście, jestem w stanie uwierzyć w ten przebieg

 

a jeśli chodzi o rekordy

mój dziadek ma 12 letnie suzuki swift z przebiegiem chyba 18 lub 21 tys km (nie pamiętam, ale albo jedno albo drugie)

 

mój poprzedni mercedes w połowie mojego posiadania przejechał ze mną 800tysięczny kilometr

sprzedałem go chyba z przebiegiem 808 tys

 

sercem jestem zawsze za starymi mercedesami (które się skończyły na w126 i w124) ale portfelem jestem za hitlervagonem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.9tdi , 116km , 2000r , 480k ; )
I tu widzimy realny przebieg w dieslu w 90 % passatów jeżdzących w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Kolega sciąga auta z Holandi głownie diesle i sprzedaje w Polsce, w większości przypadków auta te robią rocznie 35-40tkm, kombi duzo więcej i teraz trzeba wyciągnąć wnioski.

Dodam że musi cofnąć przebieg bo nikt takiego "szrota" nie kupi.

Ja też mam paszczura z holandi kupiony jako 9-latek, wtedy miał 180 tkm w rzeczywistości 150tkm trzeba dodać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój Kolega sciąga auta z Holandi głownie diesle i sprzedaje w Polsce, w większości przypadków auta te robią rocznie 35-40tkm, kombi duzo więcej i teraz trzeba wyciągnąć wnioski.

 

Mój jako roczny przyjechał na lawecie z Niemiec z przebiegiem 45 tyś. km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje autko to rocznik 2002 a przebieg to 262578 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek '99 2.5 tdi v6 228 tys.

Pasek mojego taty 2003 1.9 tdi 130km 101tys kupiony w salonie od nowości jeden właściciel, właściwie to teraz więcej stoi w garażu niż jeździ:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek z 2001 pierwsza rejestracja 02.01.2002. Na chwile obecna ma przejechane 59200 KM. Ja kupiłem tego paska od starszej osoby w 2010r. W 2010 miał tylko 16300 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności