-
Liczba zawartości
204 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O buri2604
- Urodziny 04/26/1990
Informacje osobiste
-
Imię
Grzegorz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Coleraine
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (AJM)
-
Rok produkcji
1999
-
A co wtedy z tym czujnikiem og egr? Jakoś można go podpiąć na krutko. Tylko jak i jakie będą ewentualne objawy pominięcia n18. Druga sprawa czy n18 u mnie chyba n239 ma wpływ na sprawność doładowania turbiny bo miałem taki błąd na silniku. Usunąlem go i już niema ale był
-
Sprawdzałem wlaśnie zanim turbo wkręcałem. Chodzi płynnie tyle że brak jest podciśnienia i dlatego niechce sztangi unieść. Ta gruszka od sztangi sprawna bo sprawdzałem też. Jak zdejme wężyk to ledwo co zasysa. Moze to być uszkodzony n75? Idzie go jakoś sprawdzić vagiem ?
-
buri2604 obserwuje zawartość → Zaślepiony EGR :-), Brak doładowania, Spot czerwcowy Gdynia Polanka Redłowska 26.06.2016 i oraz 6 innych
-
Witam panowie. Mam problem a mianowicie kupiłem passka Ajm-a z uwaloną turbiną. Wsadziłem turbinke od awx no i brakuje mu doładowania. Na vagu max ciśnienie jakie mi pokazuje na statycznym odczycie z vaga to 1.4 bara przy 1.5-2k obrotów potem ciśnienie maleje. Podczas jazdy czuć jak turbo delikatnie wstaje ale to niej jest to. Poza tym 1 i 4 wtrysk w grupie chyba 14 jak na moje leje chodz z tego co coś mi chodzi po głowie po 1 ma wpływ na 4 a 2 na 3 no i na 2 i 3 jest około 0.5mg/h. Wszystkie wężyki sprawne przepływka ok n75 sprawny. Czy lejący wtrysk ma wpływ na brak doładowania? Bo jak na moje nie. Lejący wtrysk ma tylko wpływ na dynamike mocy. Zastanawia mnie czy nie zostala rozregulowana sztanga. Odnośnie kąta ustawienia pompek istnieje szansa złego kąta? Pomoże ktoś?
-
[1.9 TDI AVF] Błąd EGR oraz kontroka od emisji spalin:/
buri2604 odpowiedział temat → Układ paliwowy, wydechowy
Witam Mam ten sam problem, denerwująca jest ta lampka i sygnał za każdym razem odpalając samochód. Mój plan na usunięcie tej usterki jest wyłączyć jego funkcję poprzez zmiany wartości w ecu na 850. Co sądzicie o tym? -
Witam chłopaki ponownie. Znajomy właśnie kupił anglika z 5 biegową skrzynią. Sprzedał już pompę abs-ów. Ogólnie auto odpaliłem i sprzęgło chodzi ładnie. Spkrzynia jest z awx takową też wolałbym bo miałem już 6. mam kilka pytań, bo teraz: rozrusznik mój będzie pasował? gdyż będzie to skrzynia 5 biegowa. Sanki nie pasują, ale postaram się wychaczyć tamte w cenie. pedały? Czytałem ale nie doczytałem. Czy pedał od sprzęgła podejdzie do podpinki do mojego z automatu? Co z tą uszczelką? bo chyba wyczytałem, że jej nie potrzebuje gdyż jest skrzynia 5. Co z tą pompką od sprzęgła? bo rzekomo z anglika nie pasuje do europejczyka tak? Jak wygląda sprawa z przewodami bo też tej kwestii nie wyczytałem ;/ półosie pasują z anglika wybierak też. kwestia elektroniki w miare zrozumiała łożysko igiełkowe skrzynia, 2 mas i sprzęgło. te używane żekomo jest dobre. Jak odpaliłem to 2 masa nie słyszałem i też pedał sie trząsł się, było jedynie takie delikatne zejście z obrotów, ale to tylko w danym momencie. Wydaje mi się, że może być to wina łożyska oporowego. Coś przeoczyłem? A
-
Ahaaa, to czyli ta operacja w automacie jest jak najbardziej przydatna tak? Jeśli tak to jutro bądz nawet zaraz biorę się za rozkręcanie, jutro sobie to ogarnę
-
Ahaaa, a co z pompą abs-ów itp co piszą wyżej? rozrusznik.... - - - - - aktualizacja - - - - - Ahaaa, adaptacja a jaki to kabel potrzeba bo posiadam 3 ale na żadnej vcds ściągnięty ze strony nie działa, brak komunikacji z autem... - - - - - aktualizacja - - - - - też coś czytałem, że potrzeba półosie, prawd to czy moje z automatu pasują?
-
Witam, mam pytanko, czy orientuje się ktoś ile kosztują części w danej chwili do przekładki z automatu na manual, wolałbym 5b skrzynie, mój automat działa prawidłowo i myślę, że 1000zł spokojnie mógłym wołać. Mam plan taki, żeby jeździć automatyczną skrzynią do momentu, aż nie znajdę kupca na nią, aby było wiarygodne, że wszystko jest ze skrzynią i sprzęgłem. Nie ma to jak manual, brat ma automat pojeździłem trochę jego i się napaliłem. Dałem za paska z 2004 roku z przebiegiem udokumentowanym 240k tylko 10600 i szkoda mi go sprzedać, wolałbym przełożyć skrzynię lecz nie wiem jakie są to koszta w danej chwli... Orientuje się może ktoś? Jak wygląda sprawa z pompą abs? trzeba ją wymieniać czy wystarczy adaptacja w vcds-sie?
-
Mam panowie pytanko. Mam aktualnie paska 1.9tdi 130konneg w automacie, ostatnio 2 razy wykasowałem błąd i okazało się, że coś z egr, więc moje pytanie brzmi, błąd wywala bo zapewne w środku jest tyle syfu, że nie może klapka się zamknąć a czujnik powietrza na biegu jałowym wyczuwa, zbyt dużo spalin. Wiem też, że passat po 2003 roku będzie wyrzucał błąd po zaślepieniu, lecz gdy zaślepię z 2 stron i wyłącze mapę egr to usterka zniknie? Bo ogólnie ta operacja polepsza osiągi przyspieszenia. Tylko czy w automacie się to robi tak samo jak w manualu i czy to jest tak samo bezpieczne jak w manualu? - - - - - aktualizacja - - - - - Mógłbym go wykręcić i wyczyścić w ropie bądź benzynie, ale czy nie lepiej go zaślepić? A czyszczenie przy okazji też by się przydało bo tak cieknie, że aż po skrzyni leci. Syf kąkretny
-
Miałem 2 manuale, i wolałbym aby zmiana nastąpiłą przy 1700 obrotów, jeśli zauważył bym, że są za niskie na następnym biegu, wrócił bym do wersji 1900 bądź ustawił 1800, tyle, że nie wiem w czym mam to zmienić ;/ wiesz może gdzie tego ruszyć?
-
Witam , podepnę się pod temat dawno zaknięty, czy jest możliwość aby przyspieszyć zmianę biegu na wyższy poprzed vag-a bądź inny program, czy nawet ingerencję w mapę e Ecu? Mój passek zmienia dopiero bieg po 1950 obr. wyje jak głupi zanim zmieni bieg, 5-tkę dopiero wbije po przekroczeniu 70km/h chciałbym to przyspieszyć żeby zrobił zmianę przy delikatnym dodawaniu gazu już rzy 1650obr. Pomoże ktoś? bo szukam od 2 dni w neci i nic nie mogę znaleźć ;/
-
Spot czerwcowy Gdynia Polanka Redłowska 26.06.2016
buri2604 odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
A może któreś z tych miast? Kwidzyn, Sztum, Malbork? - - - - - aktualizacja - - - - - też bym wtedy wpadł -
Spot majowy 29.05.2016 CH Auchan Gd Osowa 17-ta
buri2604 odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
Kwidzyn- Katedra -
Mam wzmacniacZ blaupunkt4 kanałowy 1200 watt około 600 watt rms wiec wystarczający. Placiłem za niego 600zł z allegro wiec jakie te głosniki?
-
to co miałbym kupić żeby to dobrze grało? Mam radio sony xpoda 4x52 wat ma opcje nawet że tylne przekształca tylko na basowe i wtedy nawet dość dobry dźwięk gra. Znowu niechcę już tej tuby w bagażniku bo to są 2 głosniki fusiona 1200watt jeden 12 cali jeden, łupie dość energicznie, ale i tak może korzystam w 50% z tej mocy bo głowa zaczyna boleć po 10 min słuchania. Więc stwierdziłem wreszcie że muszę się pozbyć tego pudła z bagażnika i zainwestować w jakieś głośniki tylne basowe, takie, które mógłbym podłączyć pod ten mój wzmacniacz żeby basiło przyzwoicie.... https://www.google.pl/search?q=fusion+1200+watt+subwoofer&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIut_z26nZxwIVBLPbCh17aAD4&biw=1366&bih=643#imgrc=pYOiUStKpMiJUM%3A takie coś mi siedzia a w sumie siedziało w bagażniku, ale już niechę tej mocy ( za dużo basu) Spokojnie wezmę za to coś 400zł i chcę te pieniądze częściowo zainwestować w głośniki tylne. Więc co polecasz lub polecacie w granicach 300zł? - - - - - aktualizacja - - - - - Mają to być głośniki dobre i mocne które potrzeba podłączyć pod wzmacniacz lecz nie mają one go w zestawie bo sptzęt straci ma mocy i wartości za 300zł plus mój porządny leży w domu a nie opłąca się go sprzedawać
