Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie zaprzecza że Iphon jest DOBRZE WYKONANY, jest SZYBKI i ma zazwyczaj dobrą MIGAWKĘ przy aparacie, ale mi osobiście przeszkadza to menu, interface, ograniczenia itp :) no i cena ;) dlatego do mnie przemawia osobiście android, nieograniczone możliwości i aplikacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie uzywam s2, na pierwszy rzut oka byl ok ale coraz wiecej denerwujacych rzeczy w nim jest. Moja dziewczyna ma 4gs, niby jest ograniczony, mniejszy i ma gorszy wyswietlacz to wszystko dziala i nie sprawia problemu.Najwazniejsze ze caly czas sa nowe aktualizacje. Chyba nastepny bedzie iPhone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój poprzednik to htc desire - chodził 3 lata bez problemowo wiec postanowiłem przytulic coś nowszego

1 iphone nie bo wqur... mnie jego użytkownicy którzy się wywyższają nad innymi

- jakiego masz smartphona?

- to nie smartphon to iphone to 3 klasy wyżej od smartphona

(taki tekst między innymi usłyszałem kiedyś) po za tym jakoś tak mi nie przypadł do gustu, ani to całe menue mnie nie przekonało, ogólnie jakiś taki dziwny ten fon dla mnie - kto wie może kwestia przyzwyczajenia

szajsungi pobrali w większości wszyscy którzy nie wzięli jabłka , więc w przekonaniu że jak tamten wytrzymał 3 lata i bez cackania to ten też będzie ok, przytuliłem HTC ONE i jestem mega zadowolony, juz prawie 6 miechów i nadal wszystko płynnie i sprawnie chodzi, bez zawieszek i zacięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do Jabłka, teraz korzystam z Nokii C-6 tylko dlatego że odpowiada mi nawigacja :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pisałem wczoraj przez TP ale coś nie ma posta (chyba, że ktoś coś czyścił to proszę o inf).

 

Pozbyłem się Noki na której miałem NAVI Off line (OVI), obecnie mam LG L7 i poszukuję jakiejś NAVI do niego.

Wiem i korzystam z Navi wbudowanej (Googla) ale tylko w PL bo jest On Line.

A właśnie potrzebowałbym czegoś Off Line na Europę. Nie znam się na mapach itd bo dla mnie jeden pies.

Możecie coś polecić? No i fajnie by było gdyby licencja była tania ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do navi to trzymam stara poczciwa Omnie II na ktorej AM Europa działa wysmienicie a aktualizacje robie co pol roku :) dodatkowo wszystkie zalety smartfona sa na pokładzie samochodu dostepne wiec rozrywka gwarantowana

A prywatnie używam jabłuszka bo nic innego lepszego na świecie nie ma ;) ale własnie z navi na jabluszko darmowym jest lipa bo albo licencje albo słabe mapy i chyba na antka jest podobnie jedynie co to AM wykupić bo chyba cena nie jest jakos bardzo wysoka ale chyba to nie jest off line ale nie badałem tego tematu bo nie miałem potrzeby wiec jak cos to prosze o prostowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pisałem wczoraj przez TP ale coś nie ma posta (chyba, że ktoś coś czyścił to proszę o inf).

 

Pozbyłem się Noki na której miałem NAVI Off line (OVI), obecnie mam LG L7 i poszukuję jakiejś NAVI do niego.

Wiem i korzystam z Navi wbudowanej (Googla) ale tylko w PL bo jest On Line.

A właśnie potrzebowałbym czegoś Off Line na Europę. Nie znam się na mapach itd bo dla mnie jeden pies.

Możecie coś polecić? No i fajnie by było gdyby licencja była tania .

Jesli szukasz czegos na Europe to tylko IGO PRIMO na androida. Sam posiadam i smiga zaje....cie. Tylko Ze zajmuje troche miejsca. Do sciagniecia z chomika. Jak smigałem na przerzutach po europie to ani razu mnie nie zawiodło. Zawsze prosto do celu. A i posiada tez duzo opcji dodatkowych przydatnych w trasie. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie, zaraz coś się rozejrzę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki Panowie, zaraz coś się rozejrzę .

To ja jeszcze dorzucę coś do tematu.. Mam zainstalowaną AutoMapę w wersji trial, która sama co siedem dni się resetuje i znowu jest dostępna na 7 dni, więc wszystkie opcje zawsze dostępne, tak jakbym miał wykupioną licencję. Mapy można wrzucić jak to w AM, albo Pl albo EU. Mogę podrzucić linka do najnowszej wersji jak coś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zainstalowaną AutoMapę w wersji trial, która sama co siedem dni się resetuje i znowu jest dostępna na 7 dni,
Auto mapa na zachodzie potrafi przeciagnać po centrum miast i takimi ulicami że szkoda gadac. Na IGO zazwyczaj jest to obwodnica, no chyba ze takowej nie ma. Sprawdzone niejednokrotnnie. Plus Auto mapy jest takie, ze jak nie mozesz znalezc adresu na innych navi to auto mapa znajdzie adres w najwiekszej dziurze. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automapa kiedyś poprowadziła mnie z Gdańska do Włoch i tam po mieście omijając korki prowadząc takimi wąskimi uliczkami ale do celu więc złego słowa na nią nie powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U no to wtóciłem z pracy i myslalem żeby coś podzialać. Ale czytając Wasze opinie o wąskich drogach zaczynam się zastanawiać. Wyjeżdzając za granicę to głownie wypady rekreacyjne a te są z przyczepą kampingową i wąskie drogi jak i centra miast mogą być poza moim zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Europę przeprowadziła samymi szerokimi i kilkupasowymi drogami tylko w miastach ładnie omijała szerokie i zakorkowane ale to dlatego że tak ją ustawilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką trasę wybierzesz ;) Ja do Włoch jechałem przez Niemcy m.in. Monachium jak i góry Tyrolu i złego słowa nie powiem :) Jak ktos zaznacza trasę " krótką" to nie ma co się dziwić. Ja zawsze zaznaczam optymalną lub szybką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google maps też znajdzie chyba każdy adres, a to że czasami prowadzi przez środek lasu drogą która nawet drogi nie przypomina :P świadczy tylko o tym że widzi każdą trasę :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto mapa na zachodzie potrafi przeciagnać po centrum miast i takimi ulicami że szkoda gadac. Na IGO zazwyczaj jest to obwodnica, no chyba ze takowej nie ma. Sprawdzone niejednokrotnnie. Plus Auto mapy jest takie, ze jak nie mozesz znalezc adresu na innych navi to auto mapa znajdzie adres w najwiekszej dziurze. pzdr

Dlatego warto mieć coś alternatywnego w telefonie i testować... 2 x program navi w telefonie to nie problem..

 

Wyjeżdzając za granicę to głownie wypady rekreacyjne a te są z przyczepą kampingową i wąskie drogi jak i centra miast mogą być poza moim zasięgiem.

Możesz sobie ustawić ogranicznik tonażowy, wysokościowy w AM, wybrać rodzaj trasy.. Zainstaluj i potestuj w PL...

Zależy jaką trasę wybierzesz Ja do Włoch jechałem przez Niemcy m.in. Monachium jak i góry Tyrolu i złego słowa nie powiem Jak ktos zaznacza trasę " krótką" to nie ma co się dziwić. Ja zawsze zaznaczam optymalną lub szybką

Ja też nie narzekam na AM.. Jak robiłem w kurierce to czasami jadąc z wioski do wioski w jakąś polną drogę mnie wprowadziła ale to były początki mojej zabawy z nią i wystarczyło pobawić się ustawieniami i teraz jest ok.

Zawsze ustawiam optymalną, a czasami szybką ale to od święta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakąś apke do wrzucania fot na hosting / hostingi? czasem przydaje się coś wrzucić wprost z fona do sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za radę i nie tylko. Jest juz AM.

 

@marcinrz7463 może spróbuj z Torque.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wie ktoś z Was może jak wrócić do poprzedniej wersji andka? mam ICS-a a chciałbym wrocić do gingerbread taki był w oryginale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności