Skocz do zawartości
MlodyS53

Wyposażenie dodatkowe - Passat B3/B4

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, tylko zastanawiam się, co nasze miśki na to? Wyposażenie fabryczne, więc ma homologację, ale z drugiej strony samochód rejestrowany jest na 5 osób, nie 7, więc....

 

znajomy ma takie oryginalne siedzisko w mercedesie i auto jest zarejestrowane jako 7-dmio osobowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może wyda się głupie ale zadaję je całkiem poważnie. Czy istniała wersja B3 z podgrzewanym tylko lewym lusterkiem? W moim pasztecie nie widzę okablowania po prawej stronie a wkład nie ma maty. Wkładem się nie przejmuję bo mógł być wymieniany ale dziwi mnie brak przewodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy istniała wersja B3 z podgrzewanym tylko lewym lusterkiem?

Nie. Jeżeli lusterka były podgrzewane to obydwa - prawe i lewe.

W moim pasztecie nie widzę okablowania po prawej stronie a wkład nie ma maty. Wkładem się nie przejmuję bo mógł być wymieniany, ale dziwi mnie brak przewodów.

A czy przypadkiem nie były wymieniane całe prawe przednie drzwi? To tłumaczyłoby brak okablowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wczoraj wieczorem wiązkę kabli i wygląda na to że poprzedni właściciel wyciął przewody od podgrzewania lusterka przy samych drzwiach. Końce kabli opadły i schowały się. Dlaczego to zrobił - nie wiem i ciężko mi wymyślić sensowny powód. Muszę więc przedłużyć przewody, założyć końcówki i mogę wymieniać wkład. Dzięki za wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy passat b3 miał moduł komfortu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy passat b3 miał moduł komfortu ?
Od B5 wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od B5 wzwyż.

jesli mówimy o domykaniu szyb z kluczyka to w b4 na pewno było coś takiego w b3 cenralka elektrycznych szyb pozwala na sterowanie jednym oknem na raz wiec za długo by to trwało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli mówimy o domykaniu szyb z kluczyka to w b4 na pewno było coś takiego
Było było, ale za to odpowiadają przekaźniki przy silnikach. Kolega maj0nez pytał ogólnie o moduł komfortu a takowego w B3 nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tego domykania szyb nie można nazwać modułem komfortu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy passat b3 miał moduł komfortu ?

Owszem, miał - u mnie jest, mam też jeszcze dwie kompletne instalki z modułem komfortu.

U mnie jest to podpięte pod pilota, więc nie muszę pamiętać o zamykaniu szyb wysiadając.

Zamyka szyby kolejno, ostatnią od kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z komfortowymi kierunkowskazami? Wydaje mi się, że były w B4 ale nie wiem jak to było rozwiązane. Planuję sam sobie takie zrobić jeśli nie znajdę niczego w oryginale - wystarczą dwa przekaźniki czasowe ustawione np na 3 sekundy...

 

Macie ktoś takie kierunkowskazy w swoim samochodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z komfortowymi kierunkowskazami?

 

Nie chcę skłamać, ale był chyba temat odnośnie ich, i w 35i takowych nie zakładano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tankengine82

zdecydowanie hamerykanski? Czy gdzies mozna jeszcze taki dostac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie hamerykanski? Czy gdzies mozna jeszcze taki dostac?

Mógłbyś cytować do czego się odnosisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne lampy do kombiaków 4.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładne lampy

Ale teoretycznie nie do zdobycia, tylko Ariva i Treser'y są markowe i w miarę dostępne oczywiście o ile "grabarze" na złomowiskach znają się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładne lampy do kombiaków Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 1.jpg Wyświetleń: 19 Rozmiar: 7.6 KB ID: 86425Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 2.jpg Wyświetleń: 24 Rozmiar: 12.8 KB ID: 86426Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 3.jpg Wyświetleń: 22 Rozmiar: 11.1 KB ID: 86427Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 4.jpg Wyświetleń: 22 Rozmiar: 33.2 KB ID: 86428

 

chińskie "odpowiedniki"

 

 

Ale teoretycznie nie do zdobycia, tylko Ariva i Treser'y są markowe i w miarę dostępne oczywiście o ile "grabarze" na złomowiskach znają się na rzeczy.

 

można je kopic bez najmniejszego problemu, choćby na rosyjskich portalach aukcyjnych - tylko tu rodzi się pytanie - po co ? skoro to nic nie warte made in china

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności