Skocz do zawartości
MlodyS53

Wyposażenie dodatkowe - Passat B3/B4

Rekomendowane odpowiedzi

ten uchwyt jest oryginalny? bo jeszcze w żadnym b3 czegoś takiego nie widziałem. a antenę radiowa mam ma przednim błotniku .

czyli to możne jest rarytas. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej ulepszenie domorosłego konstruktora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jakaś zewnętrzna antena do GSM albo GPS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może to jakaś zewnętrzna antena do GSM
- do tego prędzej, bo z
albo GPS?
w tamtych czasach raczej nie korzystali zwykli śmiertelnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a metalowy szyberdach oryginalny też może być rarytasem bo we wszystkich b3 co widziałem albo nie było albo szklany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a metalowy szyberdach oryginalny też może być rarytasem bo we wszystkich b3 co widziałem albo nie było albo szklany.
zmartwię Cię, ale to szklany jest bardziej poszukiwany i wychodził w bogatszych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie martwi mnie to bo szklany jest do bani w słoneczny dzień świeci po głowie mimo ze jest przyciemniony a jak zasunie się roletę to jest lipa bo słabo ciepło wyciąga jeśli jest uchylony.

no i metalowy jest raczej trwalszy 21 lat ma i chodzi jak nowy a te szlane co chwilke sie pieprza. brat w golfie 3 tak miał ze szkalnym kolega w wencie to samo i do tego przeciekał a u mnie nic.

ale to jest tylko moje zdanie

Edytowane przez tomas760

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze mechanizm szybra czy szklany czy blaszany jest ten sam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie martwi mnie to bo szklany jest do bani w słoneczny dzień świeci po głowie mimo ze jest przyciemniony a jak zasunie się roletę to jest lipa bo słabo ciepło wyciąga jeśli jest uchylony.

 

Ale Ty masz problemy... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie martwi mnie to bo szklany jest do bani w słoneczny dzień świeci po głowie mimo ze jest przyciemniony a jak zasunie się roletę to jest lipa bo słabo ciepło wyciąga jeśli jest uchylony.

no i metalowy jest raczej trwalszy 21 lat ma i chodzi jak nowy a te szlane co chwilke sie pieprza. brat w golfie 3 tak miał ze szkalnym kolega w wencie to samo i do tego przeciekał a u mnie nic.

ale to jest tylko moje zdanie

na szczęście projektantom i konstruktorom możemy podziękować za to , że w Passacie B3/4 można znaleźć cudowną klimę, bądź jak dobrze poszukasz nawet CLIMAtronic :o i nikt się wtedy słabo wyciągającym ciepło szyberdachem nie przejmuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na szczęście projektantom i konstruktorom możemy podziękować za to , że w Passacie B3/4 można znaleźć cudowną klimę, bądź jak dobrze poszukasz nawet CLIMAtronic :o i nikt się wtedy słabo wyciągającym ciepło szyberdachem nie przejmuje..

 

Tak ja naprawdę mogę podziękować projektantom vw bo mam i szyber elektryczny i CLIMAtronic dwa w jednym to też rzadkość bo albo było jedno albo drugie ale wracając do tematu też wole metalowy szyber bo ze szklanym dużo osób się żali na przecieki i słońce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu widzę że każdy chwali swoje, a to czego nie ma to jest złe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem nad szklanym szybrem mam taki do kupienia za 150 zł z b4 ale jak posłuchałem opinio to zrezygnowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jeden ch*** czy kawałek blachy czy szkła jak mechanizm ten sam w obu przypadkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja myślałem nad szklanym szybrem mam taki do kupienia za 150 zł z b4 ale jak posłuchałem opinio to zrezygnowałem

 

ludzie to mają fantazję :D przecież mechanizm jest identyczny w obu przypadkach! szyba/blacha jest montowana na cztery śruby i wymiana jest banalnie prosta. Sama szyba to koszt ~50zł

 

O oślepianiu przez słońce nie może być mowy, tak samo z tym słabym wyciąganiem ciepłego powietrza - no aż śmiać mi się chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanizm nie jest identyczny w szklanym jest trochę inaczej niż w metalowym

przygadałem się jednemu i drugiemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czym one się różnią? Bo rozebrałem chyba z 4 szyberdachy i ja tam różnic nie widziałem...

 

co nie zmienia faktu że szyba z blachą pasuje p&p

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np silniczek jest inny mechanizm od uchylania jest wyższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i metalowy jest raczej trwalszy 21 lat ma i chodzi jak nowy a te szlane co chwilke sie pieprza.

Mój szklany ma tyle lat co TY :kumple i śmiga (odpukać) jak ta lala = nie miałem z nim jeszcze jakichkolwiek problemów.

Skończ pierdzielić takie farmazony Tomku , bo się czytać tego nie da :).

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności