Skocz do zawartości
MlodyS53

Wyposażenie dodatkowe - Passat B3/B4

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa ale cena....trochę własnej inwencji i można za duuuużo mnejsze pieniądze coś takiego wymodzić

 

Pomijając fakt, że ta kiera wcale fajnie nie wygląda, a przy fabrycznym wnętrzu musi wyglądać po prostu źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na taka kierę?

kierawb.th.jpg

RAID-owska z Golfa, występowało to w B4?

Do siebie bym taka zaaplikował...

 

Powiem szczerze że nie robi wielkiego wrażenia, bliska oryginalnej, a tłoczenia ... średnio przydatne chyba.

 

Nie wiem czy ta kiera była w ori, ale ta firma robi na zamówienie takie kierownice :

http://www.carsdream.com/ za taką którą opisujecie wołają około 650zł

 

Ta firma ma jeszcze na allegro taką oto przekozacką kiere

http://moto.allegro.pl/nowa-kierownica-carbon-vw-golf-iii-victor-gti-vr6-i1829520900.html

Szkoda że kosztuje połowę mojego passka ;p No ale carbon to carbon :fajny

 

A to już taki wypas że aż przepas, szczególnie te czerwone szycia - kompletnie nie pasuje do wnętrza B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co tak nisko cenisz swoja perelke ;)

 

No dobra, kosztuję 1/3 ceny mojego samochodu :mlask

 

 

 

Oj tam chłopaki, czarne szycia i ja bym chętnie taką przyjął do mojego paszteta :dobrze tym bardziej że super leży w dłoniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kontrolka haka? W B3-ce jest to kontrolka ze strzałkami.

 

tak dokładnie

u mnie jest taka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj to jest wstawiona tylko dioda z oprawka w zaślepke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taką kontrolkę, zdaje się że to też coś od fabrycznego haka - z tego co pamiętam miga toto jak się awaryjne włączy:

 

[ATTACH=CONFIG]68198[/ATTACH]

 

 

I mała poprawka:

 

pkt 56. Fabrycznie montowany immobilizer - nie zgadzam się - mam kontrolkę ori w drzwiach a immo nie mam. To jest od fabrycznego alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość interiaPL11

Nie wiem czy było czy nie.W spisie nie spotkałem.Ori tapicerka Recaro(niebieska w wersji Wolfsburg Edition)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interiaPL11 wklejaj fotkę i będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pkt 56. Fabrycznie montowany immobilizer - nie zgadzam się - mam kontrolkę ori w drzwiach a immo nie mam. To jest od fabrycznego alarmu.

 

Dokładnie tak. W VR6 mam ori alarm i jest dioda. W 1.8 było immo bez alarmu i diody nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to dodatkowe, ale znalazłem niebieskie wnętrze http://otomoto.pl/volkswagen-passat-b3-1-9-d-caly-na-czesci-C21007214.html

halfdan ma takie w B4.

Kumpel ostatnio kupił B3 z silnikiem SB, tapicerka welurowa kremowa i plastiki też kremowe. Wykładzina bagażnika również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na ile to dodatkowe, ale znalazłem niebieskie wnętrze http://otomoto.pl/volkswagen-passat-b3-1-9-d-caly-na-czesci-C21007214.html

halfdan ma takie w B4.

Kumpel ostatnio kupił B3 z silnikiem SB, tapicerka welurowa kremowa i plastiki też kremowe. Wykładzina bagażnika również.

 

 

To wnętrze nie jest kompletne, bo jeszcze deska i cały tunel środkowy powinien być niebieski.

 

 

A co do kontrolki haka, to w B4 jest też taka duża żarówka zielona zamiast tych strzałek.

Edytowane przez sebam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Czy ma któryś metalową osłonę na miskę olejową. W postaci powiedzmy, jakgdyby rusztu. Wygląda na orginał, a nie widziałem w innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

 

Czy ma któryś metalową osłonę na miskę olejową. W postaci powiedzmy, jakgdyby rusztu. Wygląda na orginał, a nie widziałem w innych.

to originales, nr 357 018 905 A

[ATTACH=CONFIG]69504[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego właśnie mam w pasku. Mój mech powiedział, że chyba jeszcze takiego nie widzial, a pare już w życiu miał na warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na ile to dodatkowe, ale znalazłem niebieskie wnętrze http://otomoto.pl/volkswagen-passat-b3-1-9-d-caly-na-czesci-C21007214.html.

 

To wnętrze nie jest kompletne, bo jeszcze deska i cały tunel środkowy powinien być niebieski.
Dokładnie. A nazywa się to po prostu Mauri i tak wygląda u mnie (jedynie półka pod kierą i zamykany schowek zmienione na popiel)

PozdraVWiam

 

scaled.php?server=560&filename=qbelkiprzod.jpg&res=medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy każde B3 ma blokade tylnych zamków - otwarcie drzwi ze środka jest nie możliwe? Bo biały tego nie miał :/ A obecny tak i były jaja jak kumpel nie mógł wyjść i myslalem ze klamka się zepsuła :D A przy myciu poprostu przesunełem ten "dzyndzel" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności