Skocz do zawartości
MlodyS53

Wyposażenie dodatkowe - Passat B3/B4

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

Volkswagen Passat 1991 WERSJA USA ELEKTRYKA

Blendę z amerykańca założył i udaje, że wersja USA...

Blenda tylna może być oryginalna, a wersję USA sugeruje prawdopodobnie jedynie sprzedający (pewnie brak wiedzy), bo bardzo możliwe iż jest to wersja na Kanadę. Może o tym świadczyć szybkościomierz wyskalowany w km/h.

Jeździłem taką wersją 5 lat (tyle, że w innym kolorze i z nowszym wykończeniem - nowszy typ włączników szyb i obudowa lewarka zmiany/ustawiania biegów, bo był z 1992 roku.

Edytowane przez Grześko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w B4 głośniki w tylnych drzwiach zawsze były z sopranami w rączkach czy zdarzają się bez sopranów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli glosniki wystepowaly w tylnych drzwiach to to gwizdki zawsze byly w raczkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w B4 można było mieć ori drewnianą kierownicę? Ostatnio widziałem Polo 6n gdzie kiera jest taka sama jak w B4 z drewnianą kierownicą! Tzn drewniane było tylko koło kierownicy a środek jak w europejskim B4 z poduchą, coś w podobie jak na foto:

 

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/98/37/95/1798379506

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

umnie w pasku siedzi drewniana- w B4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na tle ori zwykłych kierownic, ori ze skórą, ori drewniana jest nie lada rarytasem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tu na kamerki

 

no... tym AFNem uciekniesz przed wideoradarem :D A fotoradary oferują dziś taką jakość, że z naklejki na szybie odczytują nr. A jak nakleisz naklejkę pod wycieraczką to dostaniesz mandacik jak już się gliniarz połapie.

 

No i najważniejsze - to nie jest wyposażenie dodatkowe tylko partyzantka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale normalnie jak z filmu taxi xD niezłe to;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak nakleisz naklejkę pod wycieraczką to dostaniesz mandacik jak już się gliniarz połapie.

 

nie ma takiego prawa! na rynku są dostępne rożnego typu wycieraczki, jedne będą zasłaniały naklejkę inne nie - takie jest zawsze moje tłumaczenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie nic do domu nie przyszlo , wiec jezdze spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że jak jakiś czas temu wszedłem na tą stronkę, to mi serce podeszło do gardła. Na wakacjach dostałem fotkę i o dziwo czas z fotki pokrywał się tym ze strony :D więc klikam drugą pozycję a tam. 500 zł, wtf :D

DSC07065.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezla fotka ... , zrobiona od tylu ?? , ja naszczescie na tylny nr tez mam taki bajerek ze nic nie bedzie widac , ale jeszcze nie zamontowalem ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do rarytasów dodał bym jeszcze spoilerek/lotkę Tresera do B3 kombi, mam taką i naprawdę fajnie z tym wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niezla fotka ... , zrobiona od tylu ??

Też dostałem taki od straży miejskiej na służbowe auto w Pyskowicach (z tyłu) nie przyjąłem zgodnie z wskazówkami wyczytanymi z dodatku z gazety prawnej ;) sprawa ucichała sorki za OT :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek w wersji wypuszczanej na Skandynawię ma grzałkę w bloku silnika na 230 V, w zderzaku wtyczkę a w nogach pasażera z przodu gniazdko wyglądające na zwykłe sieciowe z wytłoczkami VW. Dodatkowo mam spryskiwacze reflektorów i zbiornik na płyn o pojemności 8,5l. Postaram się wkrótce zapodać fotki. Nie wiem co z tego jest fabrycznym wyposażeniem, na pewno gniazdko, spryskiwacze i zbiornik.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kociruch - to dobra zecz na zime , podlaczasz do kontaktu , a wtym timer , ktory wlacza ci ogrzewanie otej porze co sobie zyczysz , i kiedy rano wstajesz idziesz do auta to odpalasz od kopa , i odrazu cieple powietrze leci, dziala jak webasto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój pasek w wersji wypuszczanej na Skandynawię ma grzałkę w bloku silnika na 230 V, w zderzaku wtyczkę

 

Widziałem coś takiego, ale myślałem że to ktoś sobie taki bajer zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności