Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje ci wlepka koło koła zapasowego lub w papierach otrzymanych od sprzedawcy. Jak nie masz to wystarczy lakiernikowi klapka wlewu paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojdziesz po wlepie w bagażniku we wnęce na koło zapasowe lub dzwoń do serwisu i podaj kod VIN to ci powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko czy w VW po numerze nadwozia dojdzie jaki jest kod lakieru??? tak jak to jest np w Mazda.

 

gelo600 ;

 

Kod lakieru jest na wlepce we wnęce koła zapasowego.;)

http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=complect

Tu np. LA5U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pytanie było konkretne. Teraz już wiem: po nr VIN można określić wszystko, włącznie z lakierem. Sprawdziłem na swoim Passku w Nadarzynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, pytanie było konkretne. Teraz już wiem: po nr VIN można określić wszystko, włącznie z lakierem.

No właśnie to samo miałem napisać :D Gdyby chodziło o wlepe, to by nie został założony temat. Tacy "starzy" (w sensie rejestracji :D ) forumowicze a niedokładnie czytają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm a ja razem z autem dostałem z 100ml oryginalnego lakieru do mojego paska. a takiej tubce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S_O_N_G_O

Drążąc temat koloru po numerze VIN - czy jest dostępne coś na wzór VIN Decodera ale do rozpoznawania koloru ? U mnie wlepa w bagażniku jest nieczytelna ( wydrapana??? - tylko po co ???). Skoro serwis ma taką możliwość to może ktoś z forumowiczów coś ma w swoich "zasobach". Pozdrawiam songo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drążąc temat koloru po numerze VIN - czy jest dostępne coś na wzór VIN Decodera ale do rozpoznawania koloru ? U mnie wlepa w bagażniku jest nieczytelna ( wydrapana??? - tylko po co ???). Skoro serwis ma taką możliwość to może ktoś z forumowiczów coś ma w swoich "zasobach". Pozdrawiam songo.

 

Posrednio jest taka mozliwość.

Tu jest strona

Wpisujesz w Enter VIN*: swój nr. vin , klikasz DECODE i masz wszystko !

A jeżeli chodzi o nr. koloru nadwozia to , z lewej strony masz Color Codes. Wybierasz twoja marke , model , rocznik... itd

:cool:

Gdybyś odczytał oznaczenie literowe na naklejce (tak jak tam na wzorze) i wpisał w okienko , to miałbys nawet nazwę koloru.

A tak pozostaje Ci jedynie wybierać z listy kolorów jakie były stosowane w danym roczniku , itd.

Zresztą sam zobacz ;)

Edytowane przez radas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to samo miałem napisać :D Gdyby chodziło o wlepe, to by nie został założony temat. Tacy "starzy" (w sensie rejestracji :D ) forumowicze a niedokładnie czytają :P

 

Oczywiście w tych "starych" nie zapomnij siebie ująć :D

PS

Chodzi o temat ze światłami mijania, a raczej ich brakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście w tych "starych" nie zapomnij siebie ująć :D

PS

Chodzi o temat ze światłami mijania, a raczej ich brakiem :D

O jeeeeju - no nie doczytałem. A jeśli o ścisłość chodzi, to jednego światła tylko brakowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jednego, ale Ty z jednego światła zrobiłeś niedziałające nawiewy i kierunkowskazy (ale to tak na marginesie) :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posrednio jest taka mozliwość.

Tu jest strona

Wpisujesz w Enter VIN*: swój nr. vin , klikasz DECODE i masz wszystko !

A jeżeli chodzi o nr. koloru nadwozia to , z lewej strony masz Color Codes. Wybierasz twoja marke , model , rocznik... itd

:cool:

Gdybyś odczytał oznaczenie literowe na naklejce (tak jak tam na wzorze) i wpisał w okienko , to miałbys nawet nazwę koloru.

A tak pozostaje Ci jedynie wybierać z listy kolorów jakie były stosowane w danym roczniku , itd.

Zresztą sam zobacz ;)

Stary ta strona jest genialna, wielkie dzięki bo naprawdę daje odpowiedź na wiele pytań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Potrzebuje oznaczenia czarnych lakierów z passata 98r (tak koniecznie ten rocznik). czyli inaczej: jakie czarne były używane w passacie z 98r. z góry dzieki

 

_scalone

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie. Potrzebuje oznaczenia czarnych lakierów z passata 98r (tak koniecznie ten rocznik). czyli inaczej: jakie czarne były używane w passacie z 98r. z góry dzieki

 

C9Z - black-magic-perlisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli inaczej jakie czarne były używane w passacie z 98r. z góry dzieki

Wg ETKI jest tylko jeden czarny kolor od 1.10 1996 r aż gdzieś po 2000-ny a może i dalej

LC9Z- Black magic-perlisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

 

 

 

// I po co ten post ? Podziękowałeś punktem "pomógł", nie wystarczy ? - kuczlaw

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem jeszcze cóś takiego:)

LINK

Edytowane przez Duży
poprawiłem link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja natomiast mam takie pytanie, zeby dobrać odpowiednio taki sam lakiej jak mam w autku to wystarczy sie wybrać z tym kodem z bagażnika do jakiegos sklepu lakierniczego zeby wymieszali, czy mozna kupic gdzies gotowy? potrzebuje ze 50ml na zaprawki:P

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności