Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a ja natomiast mam takie pytanie, zeby dobrać odpowiednio taki sam lakiej jak mam w autku to wystarczy sie wybrać z tym kodem z bagażnika do jakiegos sklepu lakierniczego zeby wymieszali, czy mozna kupic gdzies gotowy? potrzebuje ze 50ml na zaprawki:P
Do takiego sklepu gzie dobierają komputerowo lakiery do aut, podajesz swój kod z wlepy i klesie ci dobiorą. Tylko jest małe ale kolor będzie się trochę różnił bo twój lakier na samochodzie jest już trochę wyblaknięty ale i z tej sytuacji jest wyjście, pobiorą próbkę z elementu do malowania i dobiorą prawie identyczny. Tak to wyglada.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemusi byc identyczny idealnie bo potrzebuje go tylko na odpryski i małe zaprawki. bo nic nie mam do malowania;p orientuje sie moze gdzie w krk jest taka mieszalnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość luksed

A ja mam mały problem bo potrzebuję trochę lakieru na zaprawki po kamyczkach ale ta naklejka z tyłu jest nieczytelna i nie mogę odczytać kodu.

Dodam że mam Paska B5 kombi z 1997r. a lakier właściwie srebrny. Może ktoś z forumowiczów pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mały problem bo potrzebuję trochę lakieru na zaprawki po kamyczkach ale ta naklejka z tyłu jest nieczytelna i nie mogę odczytać kodu.

Dodam że mam Paska B5 kombi z 1997r. a lakier właściwie srebrny. Może ktoś z forumowiczów pomoże.

 

W 1997 srebrny lakier powinien mieć oznaczenie LB7Z - srebrny satynowy metalik.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mały problem bo potrzebuję trochę lakieru na zaprawki po kamyczkach ale ta naklejka z tyłu jest nieczytelna i nie mogę odczytać kodu.

Dodam że mam Paska B5 kombi z 1997r. a lakier właściwie srebrny. Może ktoś z forumowiczów pomoże.

jak pojedziesz do mieszalni to nie musisz mieć żadnego nr.koloru ponieważ można dobrać kolor z palety VW na tzw. fiszki

 

P.s do malujących zapałką ,pędzelkiem itp. KOLOR metaliczny nigdy nie zgodzi się idealnie z oryginalnym ponieważ ziarna metalu układają się inaczej z pistoletu niż z zapałki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan

co to za lakier LC9X . Z gróy dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to za lakier LC9X

Deep black-efekt perłowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan

A wiecie możne ile było odcieni czarnego w Passacie B6 2006r :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiecie możne ile było odcieni czarnego w Passacie B6 2006r :)
Ztego co ja wiem to 2.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Próbuje dobrać kolor i odcień do mojego passka po naklejce w bagażniku.Czy liczba 45(2 na zdj.) w linii z kodem lakieru LN5Y ma coś wspólnego z kolorem?

kod kolor popr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kodem lakieru LN5Y ma coś wspólnego z kolorem?

Nie, wystarczy samo LN5Y, czyli granatowy metalik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za info.Kolor po kodzie rozszyfrowałem, myślałem że to może być odcień podany.Zastanawiam się czy były różne odcienie LN5Y - Windsor Blue Metallic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy liczba 45(2 na zdj.) w linii z kodem lakieru LN5Y ma coś wspólnego z kolorem?

W sumie tylko tyle ze jest to rodzaj i kolor tapicerki.

 

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:35 ----------

 

Zastanawiam się czy były różne odcienie LN5Y - Windsor Blue Metallic????

Nie było. Inny odcień = inny numer lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kod lakieru do swojego auta. Z tyłu nie mam żadnej wlepki. Kolor to tzw. "urban grey". Auto z 2004 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje kod lakieru do swojego auta. Z tyłu nie mam żadnej wlepki. Kolor to tzw. "urban grey". Auto z 2004 roku.

 

Plik w załączniku może coś pomoże :)

Colory vw.doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urban grey- LD7W

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LP7Y

 

czy P7Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam LC9Z. Lakiernik na podstawie numeru zrobił mi 100g lakieru na zaprawki za 25 zł.

Jednak po uzupełnieniu powstałego na krawędzi maski ubytku od kamienia okazało się, że ten z puszki jest czarny jak noc a ten na samochodzie ma takie "srebrne ziarenka" :-) I taraz nie wiem czy jest to wynikiem dodatkowej obróbki lakieru na samochodzie. Tego wierzechniego, transparentnego.

Niby numer ten sam a lakier się różni... :619:

to jest BLACK MAGIC zdodatkiem perły czerwonej i białej widocznie sprzedali ci sam pigment czarny bez perły.A z perłą cena była by taka sama zresztą tam idą tego śladowe ilości !

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki będzie ten kolor LC9x? może ktoś wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności