Skocz do zawartości

Kamil-Driver

  • Liczba zawartości

    91
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Kamil-Driver

  • Urodziny 05/14/1989

Informacje osobiste

  • Imię
    Kamil
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Lubartów

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2004
  1. Witam, Ja również mam szarpanie. W 1,9 BXE z przebiegiem 360 tys. . ok 2000 obrotów. Zero błędów. Pokazuje się częściej jak auto zaczyna łapać temperaturę. Miedzy czasie wymieniłem turbosprężarkę z nową gruszką. Wyczyściłem katalizator (wersja bez DPF-a). Wymieniłam również czujnik położenia wału tak z demontażem skrzyni biegów ale to przy okazji wymiany s. Ale szarpanie wraz jest. Dodatkową ciężko pali. Tak się zastanawiam nad EGR czy to nie tego wina. A może pompa paliwa ? ---------------------- Wyczyściłem EGR po zrobieniu 50 km jest w porządku okaże się z czasem czy pomogło.
  2. Nie zdążyłem auto sprzedałem w godzinach pracy i mi się spieszyło do pracy. A wiec jak zobaczysz B5 w kombi granatowe (LN5Y) z wlepką na szybie tylnej dolnym lewym rogu, naklejkami forum na drzwiach przednich, troszkę inną lampą tylną lewą od 2.8 V6 i hakiem bez widocznego gniazda elektrycznego przyczepy. to wiedz że to moje auto było
  3. Alo Panowie, Sprzedałem mojego Paska. Auto trafiło w okolicę Bychawy na szybie oczywiście jest wlepa.
  4. Ah mi po tygodniu po naprawie padł całkiem silnik... Kupiłem nowy za 380 zł ale po 2008 r. a tam jest inna śruba i troszkę kostka. Ale da się przerobić Polecam siniki po 2008 roku bo obudowa jest mocniejsza i tam gdzie w starych pęka jest zabezpieczone. Jest dołożony dekielek przedni że w ogóle nie widać mechanizmu dzięki temu nie dostaje się syf.
  5. Naprawione Silnik działał ale mechanizm trochę się zablokował pękła obudowa i brut dostał do wnętrza . Koszty to tylko 15 zł
  6. Witam, Dziś mi hamulec się zawiesił. W ogóle nie mogłem go odblokować. Piski z licznika były świecenie kontrolek i migał przełącznik od ręcznego. Po sprawdzeniu na forum odłączyłem klemę i puścił zacisk. A potem spr. błędy: 02432 - Supply Voltage for Left Parking Brake Motor (V282) 012 -- Electrical Fault in Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00111100 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 2 Reset counter: 49 Mileage: 291344 km Time Indication: 0 Date: 2013.08.05 Time: 07:40:17 Freeze Frame: Voltage: 13.35 V Count: 86 02431 - Right Parking Brake Motor (V283) Resistance to Movement 003 -- Mechanical Failure - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11110011 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 7 Reset counter: 9 Mileage: 290912 km Time Indication: 0 Date: 2013.07.21 Time: 13:10:04 Freeze Frame: Voltage: 15.53 V Count: 18 Po skasowaniu zastał tylko 02432. Nie wiem czumu ale pokazały się kontrolki od ESP i uk. kierowniczego ? również to SPR i mam: 1 Fault Found: 8 - Steering Angle Sensor (G85) 005 -- No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Z ABS z czytany błąd. Zdjąłem koło i mam wrażenie że z silnika coś się wylało bo był mokry.. a w koło było sucho. Chciałem go wykręcić ale jedna śruba stoi.
  7. No chłopaki Passat wrócił na drogi jee
  8. Ano moja wina Wjechałem w tyłeczek mercedesa klasy A. Ale trochę uciekłem i prawo i mam lewą stronę uszkodzoną. 15 cm od chłodnicy więc chłodnica cała. Tylko że poszedł błotnik, fartuch, pas przedni, zderzak, reflektor, zbiorniki wspomagania i spryskiwacza. Tak walnęło że kielich poszedł 2 cm w górę. Dobrze że motor jest cały. Z miejsca odjechałem...
  9. Stało się rozbiłem passata Szukam przodu ktoś ma jakiś namiar ?
  10. Ja już miałem trochę zabawy z moim AHU. U mnie padł czujnik ciśnienia doładowania !!! Dużo oleju było poszedł czujnik. N75 wymieniłem 2 razy. Szukajcie w sterowaniu turbo.
  11. Ja w tym roku regenerowałem swoją. Cena 500 zł z gwarancją na rok. A używana to nie wiadomo kiedy padnie...
  12. obawiam się że nie... bo u mnie auto odpala bez żadnego ale i żadna kontrolka nie święci się. Rozmawiałem z elektronikiem i mówi że trzeba jak kolega lukasz_rider kość zmienić i nie będzie błędu. Ale błąd 65535 nie ma nic wspólnego z brakiem mocy. Wczoraj jechałem w ciepły dzień brak mocy 2 razy gasiłem i resetowałem kompa. Ale do prędkości do 100 km/h i brak mocy... nie miałem wyjścia i jechałem z brakiem mocy. Dojechałem na miejsce trasa ok 60 km. Auto stało dosłownie 20 minut i po tych 20 minutach auto miało moc przez cało trasę 60 km. Już nie wiem...
  13. Witam, coś ostatnio mam problem z paskiem brak mocy itd. Wiec na vaga i okazuje że mam 65535-Internal Control Module Memory Error. Czasem auto pracuje dobrze a czasem zamula go. W tryb awaryjny nie przechodzi ale ma mniej mocy. Trochę czytałem że to wina sterownika, nie którzy piszą że padł i trzeba szukać ? Co ciekawe błąd można usunąć ale po jakimś czasie znowu jest. Dziś zrobiłem test nie skasowałem go ale przejechałem się i znowu vaga i błędu nie było? jak wracałem auto miało moc ale nie pełną ? Trochę czytałem forum sharana i tam mówią że to wina podciśnienia ? w sterowniku jutro to sprawdzę ale wiem ze tam mam nowy przewód bo wymieniałem,
  14. Witam, wybieram się do Krakowa na weekend ten. I szukam jakiegoś motelu lub hoteliku z parkingiem na VW Czy możecie mi coś poradzić ? Na jedną noc z soboty na niedziele. Wiem że euro jest ale. ten termin mi opowiada bo jest Trakerskie Spodkanie... Wcześniej byłem też i spałem w aucie na lotnisku. Ale teraz jadę z dziewczyną to wiecie jak to jest... PS. Mam wlepkę będzie można mnie z trąbić hehe
  15. No jakoś nie mam ochoty tydzień temu byłem w poznaniu na moto show Ale zależy od kobiety
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności