Skocz do zawartości
speedex

vag-com 409 i windows 7 64 bit.Problem z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś podać konfiguracje portu usb pod win 7 (64bit) ?

Jakis czas temu się normalnie łaczyłem z autem teraz mam ciągle jakiś problem.Mam zwykły kabel KKL niby go widzi vag ale ma jakies fazy i nie znajduje żadnych modułów ciągle ma problem np .

cant synch bout rate

 

protocol keyword;008a,0180,0800

 

Próbuje na vag 208.1, 311.2n i VCDS 1.2

Wczoraj próbowałem nawet uruchomić xp mode ale nawet to nie moge odpalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei koledzy mam zainstalowany vcds lite 1.0 na Windows 8 ale nie mogę skopiować loadera.exe;/ wypakowywuje go w folderze a system go nie widzi;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję małej informacji , co jest nie tak w ustawieniach że VCDS nie łączy się z autem rzez win7 64bity ?? a przez virualną maszynę nie widzi interfejsu mimo iż jest zainstalowany ( tak twierdzi windows ) jako port COM3 i taki wybieram w VCDS-e a on mi pisze ze Port OK a interfejs not found .... POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat VCDS Lite śmiga bezproblemowo na 64 bit. Masz pewność, że z kabelkiem jest wszystko OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa , sterowniki zainstalowały się od 32 i był konflikt , kabel sprawny wszystko ruszyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows XP Mode

 

"Korzystając z narzędzia Windows XP Mode, można uruchamiać programy, które zaprojektowano dla systemu Windows XP, na komputerach z systemem Windows 7 Professional, Enterprise lub Ultimate...."

 

a ja mam Windows 7 Home Premium

 

jak mogę zainstalować VAG-COM_v311.2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Windows XP Mode

 

"Korzystając z narzędzia Windows XP Mode, można uruchamiać programy, które zaprojektowano dla systemu Windows XP, na komputerach z systemem Windows 7 Professional, Enterprise lub Ultimate...."

 

a ja mam Windows 7 Home Premium

 

jak mogę zainstalować VAG-COM_v311.2 ??

 

można tylko czasami jest problem z wirtualnymi portami com,

Po co się męczyć tym wszystkim jak jet VCDS-lite skrakowany dostępny w internecie który działa na win 7 32 i 64 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierz jakiś program do tworzenia dysków wirtualnych podstaw na takim dysku XP i tam zainstaluj VAG albo bez cudowania pobierz VCDSl ite i masz to samo co w VAG a nawet więcej i instalujesz bezpośrednio na twoim win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS Lite mam zainstalowany i działa. Chciałem sprawdzić>poznać inny program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak wyżej opisałem lub podziel dysk na 2 partycje i na jednej miej win7 a na drugiej xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc. nie będę kombinował zostane przy vcds lite. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem sprawdzić>poznać inny program.

vag 311.2 nie różni się niczym od vcds-lite no może jedynie bazą danych (błędów) bo 311.2 to stara nie rozwijana wersja vcds`a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A skąd można wziąć (pobrać) Vag 409,1PL i jakiegoś Vag Tacho pod Windows 7 64bity? Win7 niestety w wersji Home, Virtualny XP uruchomilem ale był problen z funkcja integracji i nie dało się podpiąć żadnego dysku ani uruchomić USB :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAG PL działa na win 7 (w każdym razie mi działał na home ) co do tacho to nie sprawdzałem. Mam na gryzoniu parę programów wejdź i przetestuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza jest instalacja Virtual Box na win 7, na nim system XP i VCDS lata. Wczoraj to przerabiałem po raz koleiny jak sprzedawałem mój interfejs bez Can'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje polski vag na androida a dokładnie na Android 4.2.2. Może być inny program diagnostyczny tylko w tym problem że na androida a nie windowsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności